Ceļojumi ārpus LV!

aijux 17. decembris 2010 16:52

Sveikas meitenes! Varbūt kāda varat ieteikt, kur aizbraukt ceļojumā ārpus Latvijas! Protams, i-nets jau pilns ar dažnedažādiem piedāvājumiem, bet gribētos dzirdēt Jūsu atsauksmes, ieteikumus! Vairāk domāju par Lapzemi, jo mums pašlaik nav lemts izbaudīt sniedziņu, vai arī kaut kur, kur silti...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
janika 1. marts 2011 10:35

varbūt kāda no jums ir braukusi uz Turciju caur "bauer" firmu ? man ir rezervēta ceļazīme , bet gribētu zināt kaut ko vairāk. uzturēšanās apmaksāta , ceļš jāapmaksā pašai . plānoju braucienu uz rudeni. it kā jau tā nav īsti tā vieta , uz kurieni gribētu ceļot , bet... ja dāvina , tad piekrītu.

aijux 22. decembris 2010 14:52

Liels, liels paldies Jums! Kaut kā tā Indija man tagad nedod mieru... :) Sāku jau meklēt info :)

intasanta 19. decembris 2010 17:13

Rukai...Somijā nav ne vainas. Ja ar bērniem dodaties, tad ideāla vieta. Gan bērniem droša, gan interesanta atpūta. Ja divatā...tad jau laikam kas romantiskāks jāmeklē :)

ingunaaaaa 18. decembris 2010 15:43

mēs brauksim uz Kanariju salām, nezinu kā būs, pēc tam varbūt pastāstīšu;)

floksis 18. decembris 2010 12:50

Es iesaku uz Šrilanku, fantastiska daba, silts ūdens, eksotikas netrūkst. Un arī var par samērīgām cenām, tik jāmeklē.

sandija 18. decembris 2010 12:15

es varu ieteikt tikai braukt uz Indiju:) Lēti, ļoti skaisti

aijux 18. decembris 2010 00:41

Tagad dzīvoju Anglijā. Bet nu jau arī šeit ir pavisam nedaudz sniedziņš :))

rozhuks 18. decembris 2010 00:37

Aijux-kur tad tu dzīvo,ka nav sniedziņa?

aijux 17. decembris 2010 16:52

Sveikas meitenes! Varbūt kāda varat ieteikt, kur aizbraukt ceļojumā ārpus Latvijas! Protams, i-nets jau pilns ar dažnedažādiem piedāvājumiem, bet gribētos dzirdēt Jūsu atsauksmes, ieteikumus! Vairāk domāju par Lapzemi, jo mums pašlaik nav lemts izbaudīt sniedziņu, vai arī kaut kur, kur silti...

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā