casual

carry
carry 11. maijs 2013 17:46

Sveikas, meitenes! Šodien nopirku jaunu somu. Pavisam vienkāršu, melnā krāsā uz pleca liekamu somu. Speciāli pirku vis vienkāršāko kas bija piejama veikalā, lai varētu pieskaņot pie visa kas atrodams manā skapī. Un tā nu no viena grāvja otrā. :D Tagad liekās ka mans jaunais pirkums ir pārāk vienāršs un vairāk līdzinās omīšu somai nekā jaunas jaunkundzes somai. :D Gribās tajā ieviest kaut kādu dzīvību, lai neizskatītos tik formāli, bet lai tā nezaudē savu raksturu. Es zinu, uzdevums grūts, bet varbūt kādai ir labs padoms?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 12. maijs 2013 01:14

Mmm, varbūt vari ielikt savas vai ļoti līdzīgu bildi savai somai? :)
Es parasti vienkrāsainas somas atdzīvinu ar kādu dekoratīvu puķi vai lenti, sasienot bantē, uzkarini to pie viena no roktura stiprinājumu pamatnes. Var arī piesūt, ja materials to ļauj :)

Cerīte 11. maijs 2013 21:22

Izmet:) Vai uzdāvini kādai tantei vai omai.Labots ir labots,to jau redzēs.

carry 11. maijs 2013 17:46

Sveikas, meitenes!
Šodien nopirku jaunu somu. Pavisam vienkāršu, melnā krāsā uz pleca liekamu somu. Speciāli pirku vis vienkāršāko kas bija piejama veikalā, lai varētu pieskaņot pie visa kas atrodams manā skapī. Un tā nu no viena grāvja otrā. :D Tagad liekās ka mans jaunais pirkums ir pārāk vienāršs un vairāk līdzinās omīšu somai nekā jaunas jaunkundzes somai. :D Gribās tajā ieviest kaut kādu dzīvību, lai neizskatītos tik formāli, bet lai tā nezaudē savu raksturu. Es zinu, uzdevums grūts, bet varbūt kādai ir labs padoms?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā