Burcinas,podini,glazite u.c.

vientule 27. augusts 2012 13:50

Pec ilgstosas komas pamodos pasvaka bet dzivoju.Tagad jadoma ka nopelnit iztiku.Varetu meginat darit to ko protu jeb audzet stadinus.Varbut seit kadai kundzei majas ir nevajadzigi podini,glazites,jogurta vai kadi citi lietoti traucini kaa ari burcines vienalga kada lieluma vai formas..Ludzu nemetiet tas lauka man nav naudinas par ko tadas iegadaties un man tas loti noderetu.Varbut ir plastmasa lietotas kastites.Loti gaidisu jusu atsaucibu....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svente 31. oktobris 2012 09:27

Vientule ir no Engures, es jau arī piedāvāju, bet arī esmu no Rīgas, un transports nav, ja arī būtu iznāk tā kā patālu.

tenisone 25. oktobris 2012 16:37

nav bijis vajadzības,bet vismaz manā pusē nekaunas-mēs arī parasti noliekam burkas/ja ir pēc konservēšanas/pie konteineriem.Iepriekšējais lūgums bija šeit no Engures novada-nudien vieglāk uz vietas savākt,nekā pa republiku vadāt.Nu varbūt viņa var pie vietējā veikala vai citur izlikt sludinajumu.Pati esmu izvilkusi no miskastes skaistu lielu puķpodu,ko vajadzēja tikai noberzt un izmērcēt,lai atbrīvotu no sāļiem-pat nezinu,kur tādu var nopirkt.Nekādu kaunu nejutu.Apvainot nevienu negribēju

nosiguldas 25. oktobris 2012 16:18

es varu ko atrast, kā tu varēsi paņemt, esmu rīgā. TENISONE- vai neesi pati mēģinājusi pa miseni parakņāties.......

tenisone 25. oktobris 2012 14:54

tak pilnas miskastes,nu vismaz manā pusē

vientule 27. augusts 2012 13:50

Pec ilgstosas komas pamodos pasvaka bet dzivoju.Tagad jadoma ka nopelnit iztiku.Varetu meginat darit to ko protu jeb audzet stadinus.Varbut seit kadai kundzei majas ir nevajadzigi podini,glazites,jogurta vai kadi citi lietoti traucini kaa ari burcines vienalga kada lieluma vai formas..Ludzu nemetiet tas lauka man nav naudinas par ko tadas iegadaties un man tas loti noderetu.Varbut ir plastmasa lietotas kastites.Loti gaidisu jusu atsaucibu....