Buičošanās.

Cerīte
Cerīte 22. augusts 2013 14:13

Kā lai vērtē to ka svešs vīrietis ''lien'' bučoties nereālā situācijā???Šodien darbā jauns vīrietis kolēģu klātbūtnē man noskūpstīja roku un pēc tam ari uz vaiga!Stāvēju sasarkusi un jutos tik neērti....,kolēģi smīkņāja,nezināju kā reaģēt.Ko jūs darītu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 25. augusts 2013 10:12 cerite

Viņš Tev izteica savu pateicību!;)

VIT@ 25. augusts 2013 09:32

Grūti iedomāties šādu situāciju, jo vienā reizē, kad tā notika, jaunais cilvēks dabūja pļauku, tiesa viņam bija vēlme ne tikai mani apskaut, bet arī noglāstīt celi. Vispār šeit tā nav pieņemt un vīrieši labi zina, ja ķersies klāt sievietei, kas ir aizņemta var būt nopietnas sekas, bet ne no sieviešu puses, bet gan viņu līgavaiņiem vai vīriem, un tā nu tas ir...

spiiguliite 23. augusts 2013 09:52

Esmu no cilvēkiem kam nepatīk lieki pieskārieni, tad nu šo pirmo "uzbrukumu" izturētu ar savaldību un vēsu skatienu, bet tā lai skaidrs ir uz priekšdienām- nekādas robežas netiks pārkāptas. Konkrēti ir grūti uzrakstīt, ko kā darīt, jo man vienkārši ir izstrādājies kaut kas, kas liek cilvēkam saprast- distance jāietur :)

Cerīte 23. augusts 2013 08:48 makvins

Situācija bija vairāk nekā stulba-tas bija mans slimnieks,pat atgrūst viņu nedrīkstēja.Iedomājies kā būtu ja jūs mestos bučot jūsu klienti.

mazaa raganina 22. augusts 2013 15:25

Tas atkarīgs no situācijas, nevar būt,ka vnk.gāja garām āsrtu bariņam, apstājās un sāka bučot!:*

vecsprofils 22. augusts 2013 14:49

Bija gadījums, kad būdīgs apsargs no Stockmann flirtēja, kopā braucām sabiedriskajā un kāpām ārā vienā pieturā... ļoti apjuku, kad šis mani vienkārši apkampa sakot "cik tu mīļa, tā gribās tev pieskarties un celt gaisā"... Ļoti samulsu, īsti nezināju kā rīkoties, centos ātrāk atvadīties...

vecsprofils 22. augusts 2013 14:46

Ir vīrieši, kuriem saskarsmes jēdziens izpaužas arī viņiem pašsaprotamā veidā pieskarties sievietei - it kā neviļus aiz pleciem, ceļiem, nobraukt ar roku gar vaigu, iedot buču, apkampt...
Saprotu tevi, man arī tas liekas mulsinoši un nevisai patīkami, kad svešinieki tā izdarās (izņemot, ja apsveic svētkos). Ko es daru/darītu? Skatoties "cik tālu" tas viss iet, ja pieskaras (ne dupsim un krūtīm), tad pieklājīgi pasaku "prieks, ka patīku" vai ko tādā garā, neitrāli, bet pieklajīgi, turklāt, ja redzams, ka cilvēks vienkārši tāds ir - runā, runā un neviļus pieskaras... vismaz tēlo, ka netīšām. Bet, ja lien skūpstīties, bučoties, tad gan uzreiz novēršos un pasaku "atvainojiet, ar svešiniekiem neskūpstos".

pece 22. augusts 2013 14:29

Rīcība atkarībā no manām vēlmēm - koķetētu, visu pārvērstu par joku.....