Brīvticības mācītājs

hiperkeri
hiperkeri 16. jūlijs 2012 12:41

Čau! Uzdūros internetā tādam cilvēkam kā Valters Korālis-`privātprakses mācītājs`- kādai ir bijusi darīšana ar viņu? Cik saprotu,viņš krista un salaulā tos,kuri negrib to visu darīt iekš kādas noteiktas baznīcas.Bet ko jūs par to domājat? P.s.noooo,šitā nav reklāma :D Man interesē viedokļi,varbūt-kāda nosoda to,ko un kā viņš dara? Kādi pakalpojumi,kā ar naudām,kāda attieksme?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 16. jūlijs 2012 17:36

jā,par kristībām piekrītu,tas pieder draudzei un baznīcai.Bet savas kāzas es iedomātos ārpus baznīcas un daudzajiem tekstiem iz bībeles,kas mani padara miegainu,tomēr gribētos,lai apprecos tomēr Dieva priekšā un uz mūžu-lai būtu tas mācītājs un kaut ko aizkustinošu tomēr pasaka par Dieva klātbūtni attiecību sargāšanā,par brīnumiem(kuriem vēl ticu),jo tieši tajā brīdī,kad man bija visvairāk nepieciešams otra pleca,Dievs šo cilvēku man sūtīja.Burtiski!Taču-negribu,ka tas ievelkas tik oficiāli,jo neesmu tajā visā tik ļoti iekšā,neesmu svētdienas baznīcā gājēja..

16. jūlijs 2012 17:10

Es gan esmu lasījusi par viņu diezgan daudz negatīvas atsauksmes, bet tas vairāk no tādiem cilvēkiem, kas ir PAR baznīcu.
Par kristībām es arī būtu pret, jo tas kaut kā neiet ar to patieso kristīšanas iemeslu (ja netici un negribi iet baznīcā, tad nav jākristās arī, var uztaisīt bērnības svētkus, ja runa par bērniem, vai kādu rituālu senlatviešu garā). Bet kāzām gan. Ja precētos vēlreiz un vasarā, tad varētu ar šādu mācītāju noorganizēt kāzas, piem. pludmalē vai ko tamlīdzīgu (kā filmās :D ), ko diemžēl dzimtsarakstu nodaļas nepiedāvā un ir maz tādu mācītāju, kas ko tādu piedāvā. Tad šī ir laba alternatīva.

lizy5 16. jūlijs 2012 17:03

Es domāju, ka tas ir ļoti labs variants tiem, kas nepieder kādai konkrētai konfesijai, jo ir baznīcas, kurās pirms laulāšanās ir jāiziet iesvētību kursi, tāpēc tas viss ir jāplāno savlaicīgi. Priecē, ka ir uzradusies šāda iespēja cilvēkiem, kuriem ir savs uzskats par reliģiju un ticību.
Katrā ziņā arī es vēlētos dzirdēt konkrētāku informāciju kā viss notiek un atsauksmes!

hiperkeri 16. jūlijs 2012 15:17

Nu,es domāju par sevi-negribu iet baznīcās,neesmu kristīta,bet ticu.tā tāda jauna alternatīva izskatās,kas būtu ok.

annete 16. jūlijs 2012 14:24

Nezinu tādu.
Bet tāpēc jau zaksi domāti, ja nevēlas laulāties baznīcā :) (?)

hiperkeri 16. jūlijs 2012 12:41

Čau! Uzdūros internetā tādam cilvēkam kā Valters Korālis-`privātprakses mācītājs`- kādai ir bijusi darīšana ar viņu?
Cik saprotu,viņš krista un salaulā tos,kuri negrib to visu darīt iekš kādas noteiktas baznīcas.Bet ko jūs par to domājat?
P.s.noooo,šitā nav reklāma :D Man interesē viedokļi,varbūt-kāda nosoda to,ko un kā viņš dara? Kādi pakalpojumi,kā ar naudām,kāda attieksme?