Blondais jautājums par nagu lakām :)

Susurēns
Susurēns 12. jūnijs 2016 18:36

Sveikas!

Tā kā šeit pulcējas gudras, feinas sievietes, nolēmu pajautāt jums - vai LED lampa žāvē arī parasto nagu laku  jeb šī lampa paredzēta tikai gelish lakām?

Respektīvi ir doma iegādāties LED lampu un krāsot nagus ar parasto laku mājās un žāvēt tos lampā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Susurēns 13. jūnijs 2016 16:18 °sarkangalvīte°

Paldies :)

Aggie 13. jūnijs 2016 15:55

What About UV and LED Nail Polish Dryers?

There are basically three types of nail dryers: those that use air to dry regular polish, those that use UV lights to dry and cure gel-based polishes, and those that use LED lights, again for gel-based polishes. For gel-based polish, curing under a light is essential; without the light, the polish will not set. Neither UV nor LED lamps will have any beneficial effect on your regular nail polish; however, if the lamp has a fan, the fan will act to help dry your polish.

Susurēns 13. jūnijs 2016 14:25 °sarkangalvīte°

:) Nekas skaidrāks man netop :D

Aggie 13. jūnijs 2016 13:48

ah, un man nav LED lampas, man ir UV lampa UV lakām, lūk tā, tā ka vari ignorēt manas atbildes

Aggie 13. jūnijs 2016 13:29 Susurēns

pēc ideja nē, neesmu mēģinājusi, parasti es parasto tāpat nožāvēju, ja izmantoju kopā ar gēla lakām, tad vēl gēla lakas virskārtu uzlieku un zem lampas paturu, bet nagu laku nē...

Susurēns 13. jūnijs 2016 07:59 °sarkangalvīte°

Tad uz parasto nagu laku lampa neiedarbojas?

Aggie 12. jūnijs 2016 23:46 Susurēns

tās lampas nevis žāvē, bet cietina gēla masas, ja tu gribi žāvēt laku atrāk izmanto matu fēnu

Susurēns 12. jūnijs 2016 20:39 LosOjosVerdes

Jā, ātrāk un bez defektiem.

LosOjosVerdes 12. jūnijs 2016 19:17 Susurēns

To es saprotu, bet kāpēc jāžāvē nagi lampā? Jo ātrāk? Labāk turas nagu laka? Nedomāju, ka nevar žāvėt, cits jautājums-vai vajag:)

Susurēns 12. jūnijs 2016 19:05 LosOjosVerdes

Man ļoti ātri aug nagi un uz salonu sanāk staigāt pārāk bieži. Lampas iegāde ātri vien atmaksātos, ja vien varētu iztikt ar parastajām lakām...

LosOjosVerdes 12. jūnijs 2016 18:54

Kādēļ?