Bezsāpīga bikini zonas depilācija mājās

smukina
smukina 11. maijs 2015 01:35

Ne visām sievietēm ir drosme doties pie kosmetologa, lai apstrādātu un izgreznotu bikini zonu. Patiesībā, par to nav jākaunas, jo tas – kosmetoloģes darbs. Un tomēr, ja Jums tas nepatīk, bikini depilāciju var veikt arī mājās. Galvenais – ievērot dažus vienkāršus noteikumus, lai Jūs būtu gandarīta ar rezultātu, un procedūra norisinātos bez ievērojamām sāpēm.

 1. Ja Jūs esat ļoti jūtīga pret sāpēm, vienu stundu pirms procedūras iedzeriet pretsāpju tableti. Bet tikai tajā gadījumā, ja Jūs tiešām esat ļoti jūtīga pret sāpēm.

 2. Bikini zonu noslaucīt ar antibakteriālu mitru salveti. Tas noņems no ādas baktērijas, lai pēc tam nerastos ādas kairinājums vai pustulas.

 3. Apsēžieties gaišā vietā pie spoguļa. Pēc vajadzības izmantojiet – parasto, regulējamo vai palielināmo spoguli.

 4. Izdomājiet iepriekš, kādu formu Jūs gribat atstāt, un, ja nepieciešams, ar kosmētikas zīmuli apvelciet kontūru, lai vēlamais apmatojums būtu labāk pārredzams. Noskujiet apmatojumu ap izvēlēto formu līdz 2-4 milimetriem. Jo īsāki matiņi, jo mazāk sāpēs, kad tos rausiet ar vasku.

 5. Lai āda būtu mazāk jūtīga un mazāk sajustu sāpes, nopērciet speciālas ledus formiņas un nedaudz atdzesējiet to zonu, kuru plānojiet depilēt. Pirms vaksācijas ādu labi nožāvēt. Ieteicams depilējamo zonu apstrādāt ar bērnu pulverīti, kurš iesūks visu atlikušo mitrumu. Ja āda būs mitra – vasks nepaveiks savu darbu.

 6. Ir ļoti svarīgi, pirms vaksācijas labi notīrīt ādu – tas aizkavēs matiņu ieaugšanu un pūtīšu rašanos.

 7. Depilācijai jāizmanto karsts vasks, ļoti labi būs, ja ar to izmantosiet eļļas, kas mīkstinās ādu. Sasmērējiet ar to depilējamo zonu – būs mazāk sāpju. Uzsildiet vasku mikroviļņu krāsnī, katras 30 sekundes apstādiniet to, un pamaisiet, izmantojot koka lāpstiņu. Vasks būs gatavs, kad tas līdzināsies šķidram medum vai karamelei. Uzklāt vasku vienmērīgi, matu augšanas virzienā. Plēst pretēji matu augšanas virzienam.

 8. Pirms lietošanas, pārliecinieties, ka vasks nav pārāk karsts. Katru reizi uzsmērējot, pagaidiet vismaz 20 sekundes, tikai tad lieciet klāt speciālo lentīti.. Ar vienu roku pieturiet to vietu, no kuras sāksiet plēst, ar otru roku ātri noplēsiet lentīti. Ļoti svarīgi ir neplēst lentīti uz augšu – tā var savainot ādu. Lentīti ir ātri jāvelk tuvu ādai.

 9. Visjūtīgākajās bikini zonās izmantojiet tikai vaska lentītes. Sagrieziet to mazos gabaliņos, sasildiet starp plaukstām, un ar tādu pašu metodi pielieciet vajadzīgajā vietā, un plēsiet.

 10. Nesteidzoties pielabojiet visas bikini zonas vietiņas. Vaska pārpalikumus notīrīt ar kosmētisko vai naturālo eļļu. Matiņus, kas palika pāri pēc vaksācijas, noņemiet ar pinceti.

 11. Dažas dienas pēc procedūras, izmantojiet aseptikas pasākumus un ik pēc laika – maigi noslaukiet depilējamo zonu ar vasku – tas, gandrīz līdz nullei, samazinās matiņu ieaugšanas varbūtību.

 12. Un, ņemiet vērā ļoti svarīgu noteikumu – pretēji tam, kā varētu šķist, vairāk vaska uz ādas negarantē labāku kvalitāti. Patiesība ir tāda – jo plānāks vaska slānis, jo vieglāk noņemt matiņus.

Bikini depilācija ir intīma procedūra. Izmantojot fotoepilātoru, to var veikt tieši Jūsu mājās, tikai bez lielām sāpēm kā vaksācijas laikā, bet matu likvidēšanas rezultāts būs ilglaicīgs.

 

Autors: depilacija.eu

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā