Bērnu vasaras nometne

Mamamawi
Mamamawi 12. janvāris 2015 12:40

Visas vasaras garumā viesu namā „Ausmas”, Valkas novadā, paredzētas bērnu vasaras nometnes „Emociju virpulis laukos” bērniem vecumā no 6 līdz 12. gadiem. Tajās piedāvā izbaudīt piedzīvojumus- radošā, jautrā un interesantā veidā uzzināt par dzīvi laukos. Nometnes norišu laiki paredzēti: 09. 06. -18. 06. 14. 14. 07. 14. -23. 07. 14. 11. 08. 14. -20. 08. 14.
Jau piekto gadu viesu nams „Ausmas” organizē radošas un izglītojošas bērnu vasaras nometnes. Nometņu galvenais uzdevums ir iepazīstināt bērnus ar lauku dzīvi un darbiem, dot iespēju pašiem aktīvi līdzdarboties lauku darbos. Tāpat tiek domāts par dalībnieku radošuma un praktisko iemaņu attīstību, piedāvājot dažādas praktiskās un radošās nodarbības, kuras palīdzēs īstenot nometnes pedagogs. Nometnes gaitā būs iespējams gan iepazīties ar lauku sētā esošajiem dzīvniekiem, gan uzzināt vairāk par to ikdienu caur radošām un aizraujošām aktivitātēm. Tāpat būs iespēja iegūt praktiskas iemaņas seno lauku darbu apgūšanā- vilnas vērpšana, tēju lasīšana, māla darbnīcas u. c.

Nometnes programma tiek papildināta arī ar ekskursiju, sportiskām aktivitātēm, brīvdabas kino un citiem aizraujošiem elementiem.

Nometnes organizatore Ilze Leicāne (nometņu vadīšanas apliecības Nr. RR000128) norāda uz rūpīgi izstrādātu, kvalitatīvu un saistošu nodarbību saturu un pasākumu scenāriju.

Bērni tiks intensīvi nodarbināti visu nometnes laiku, veicinot lauku dzīves piepildījuma sajūtu. Nometnes laikā tiek nodrošināta ēdināšana piecas reizes dienā un guļvietas muižas telpās.

Pieteikšanās nometnēm beidzas trīs nedēļas pirms nometnes sākuma.

Viesu nams „Ausmas” ir Valkas novada tūrisma uzņēmums, kas piedāvā gan viesu nama pakalpojumus- izmitināšanu, pirts iespējas, telpu īri, gan arī plašu pasākumu organizēšanas klāstu.

Mērķis iepazīstināt bērnus ar dzīvi laukos, dodot iespēju pašiem pamēģināt lauku darbus, paplašināt redzesloku caur praktiskām un izglītojošām nodarbībām par dzīvniekiem, kas dzīvo un strādā laukos. Lauku mājā īpaši tiek domāts par ekoloģiski tīru produktu izmantošanu bērnu ēdienā, ikdienas sportiskām aktivitātēm, izklaidēm un īpašiem vakara stāstiem.
Komplektēta tiek grupa vidēji no 8 12 bērniem un tiek piesaistīti 3 nometnes darbinieki. Nometnes ir saskaņotas.
Sīkāka informācija pa tālruni +371 20460606 va epastu roditeljam.lv@gmail.com.

.Nometnes maksa: 10 dienām 250 Eur, (25 eur dienā), ja piesaka 2 (no vienas ģimenes) un 3 vai vairāk bērnu, atlaide 10%. Mīļi gaidīsim ciemos!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Abigail Maunate 16. novembris 2021 14:42

Priecājos iepazīties,
mani sauc Ebigeila kundze, lūdzu, sazinieties ar mani, izmantojot manu e-pastu. Labi, man ir par ko ar jums pārrunāt (abigealmaunate.a@gmail.com)

Lounge 26. janvāris 2015 18:11

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā