Bērns - aksesuārs?

vecsprofils 26. maijs 2015 11:59

Arvien biežāk uzduros šāda tipa bildēm. Vai jums šķiet saderīgi, ka bērnus pataisa par šodienas trendīgās masas aksesuāru, veidojot imidžu tādu kā staigā pieaugušas meitenes?

Man personīgi nepatīk. Blūzei un šortiem nav ne vainas, bet tas pasniegšanas veids - tas gigantiskais, pedantiskas matu virtulis, pieaugušo tipa saulesbrilles un monogramma soma padara bērnu par kaut kādu aksesuāru tām trendīgām jaunām māmiņām, kuras visas staigā šodienas šablona veidā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 14. jūlijs 2015 19:11

Nu bet mazos sunīšus jau arī pataisa par aksesuāriem. Mainās laiki, mainās tikumi - somiņa - sunītis - bērns...:D

vecsprofils 14. jūlijs 2015 11:50 lorrra

Sveiki, jā, es te, vari rakstīt uz shalako@inbox.lv :)

lorrra 14. jūlijs 2015 00:49

Shalako?
Tu te? Man gribētos sakontaktēt ar Tevi, ja var?

vecsprofils 4. jūnijs 2015 18:41 VIT@

ārprāts :X

Ciao 4. jūnijs 2015 18:07 Shalako

es skatījos reiz vienu raidījumu, kur mammai aptrūkās naudas kleitām un viņa aizgāja uz darbu un sašāva kolēģi, kurš glabāja seifa atslēgas.. vispār smaga apsēstība.

vecsprofils 4. jūnijs 2015 18:02 VIT@

Jā, Toddles and Tiaras biju skatījusies, kā šovu jau interesanti tā apskatīties, bet tas, ka tas notiek realitātē un nopietnībā, tas nu gan ir zem katras kritikas.

Ciao 4. jūnijs 2015 17:59

šitais vēl tā neko. jāpaskatās ir amerikāņu šovi.. tur ir omg.... te vēl bērns ir bērns...

vecsprofils 4. jūnijs 2015 17:28

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/195741/ta-dzivo-9-gadus-veca-barbija---meitene-kuru-mamma-suta-skaistumkonkursos-video
Tieši raksts par "Dzīvajām lellēm".
Abos gadījumos traki - gan tā pārpucēt princesītēs un Bārbijās, gan arī ģērbt bērnu pēc šodienas Street style trendiem ar visādiem pieaugušo aksesuāriem.

Starpcitu, ja jāizvēlas no diviem, tad man tuvāks ir tas pirmais princešu variants, bērniem piestāv bērnišķīgums. Ja ne tā pārforsētā krāsošanās un matu balināšana, tad meiteni noteikti ģērbtu bērnišķīgi, izteikti meitenīgā stilā ar volāniem, kruzuļiem, spilgtām krāsām un vizuļiem ;)

hiperkeri 27. maijs 2015 17:43

Heisā! hmm.Jums labā tēma:D
PIekrītu Shalako un principā-visām meitenēm:D
tad,kad bērnībā mani mācīja ģērbties,man bija viena kleita svētku pasākumiem,kas bija jātur tīra un tas ir viss! Ikdienā bērniem uztraukties,vai krekliņš,biksītes izgludinātas un somiņa pietiekoši pieskaņota un dārga?WTF!
Bērniem ir jādzīvo un jāmācās,nevis jāšķiro pusstunda katru reizi,kad gribas pārģērbties-savu iebūvēto garderobes istabu:D

vecsprofils 26. maijs 2015 14:50

Versija ar zēniem. Apģērbs normāls, bet priekš kam tās ķēdītes, brilles un tādu (subj. tizlu) keponu vilkt, lai imitētu kaut kādu gangsta reperi? :X
Skatos Pinterest un šāda tipa bildes tiešām uzdzen šermuļus.

Kerstyna 26. maijs 2015 13:06 Catwoman

(Y)

Kerstyna 26. maijs 2015 13:05

Es neatbalstu bērnības atņemšanu bērniem.... Es kad paskatos ko tik liek tirgot no bērnu drēbītēm - mati ceļās stāvus... Tās jau nav normālas , ērtas bērnu drēbes.
Šobrīd man tas aktuāli, divgadnieks jāģērbj.
Man mati stāvus ceļās no trīsgadniecēm augstpapēžu zandalītēs...
Šobrīd ļoti daudzas jaunās māmiņas kaut kā šķērsi uztver savu bērnu kā lielu lelli... Un tas ir pilnīgi garām...
Bērni atspoguļo arī pieaugušo greizo uztveri.... diemžēl, bet tas tā ir.
Un nobeigumā to pašu ko sākumā - Nevajag atņemt bērniem bērnību....

vecsprofils 26. maijs 2015 13:04

Tieši tā, var taču saģērbt, lai ir stilīgi, bet bez tiem pieaugušo trendiem.
Ja izlaistu meitenei matus vai sataisītu bizes, astes, uzvilktu kādas plastmasas rozā sirsniņbrilles, skats būtu pavisam cits.

Linduchy 26. maijs 2015 12:45 Ema

O jā, tā vispār ir diagnoze Tvaika ielai |-)

Linduchy 26. maijs 2015 12:45

Bērns ir bērns! Tiem patīk šmulēties, ālēties un izbaudīt dzīvi smieklos! Un stulbi atņemt bērnam bērnību dēļ mātītes ieciklēšanos uz pārspīlētu pucēšanos dārgos brendos.
Tīri prakstiski, ok, ietērpju savu mazo rezgali brendīgās drēbēs un tad stresoju, lai tik nenosmērē, nesaplēš utt.? Kam to vajag? :^)

Emmy 26. maijs 2015 12:42

Ģērbšanu vel...bet kad sāk krāmēt kosmētiku 5 gadīgam bērnam uz sejas..:X kaut kad paskatījos raidījumu"dzīvās lelles", tām mātēm nav kas riktīgi ar galvu... :X

vecsprofils 26. maijs 2015 12:30

Būtībā tik maziem bērniem jau tiek iepotēts tas, cik labi būt izskatā vienam no masas un ietilpt noteiktos trenda rāmjos. Tiek laupīta bērnišķība un bezrūpība izskatā. Un šādās bildēs lielākoties bērniem arī uzspiež tās tipiskās blogeru pozas. |-)

vecsprofils 26. maijs 2015 12:15 Catwoman

Jā, par to arī runāju, tās "mini me" kopijas :X

Linduchy 26. maijs 2015 12:14

Man laikam vairāk kaitina mammu un meitu kopijas (emo)