Bērnišķīgs jautājums, bet būtu jauki, ja ieteiktu..

18. novembris 2010 16:32

Man ļoti iepatikušās ir animācijas filmas, pēdējā ko noskatījos ir Nejaukais es, vai varat ieteikt man vēl interesantas animācijas filmiņas? Paldies jau iepriekš :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sherija 22. novembris 2010 01:18

Jā un par to Muramieti vēl dažas filmiņas ir. Un tāda stilā vēl dažas krievu filmiņas redzētas, tikai nosaukumus gan nezinu, jo netīšām uzslēdzu kanālu:-)

Noelle 21. novembris 2010 17:16

"Partly Cloudy" ir jauka, bet biju jau redzējusi, taču par "Mariza" un to susļiku (sevišķi) pārsmējos līdz asarām :D

zoja 21. novembris 2010 14:45
zoja 21. novembris 2010 14:19

Jā un šī ir veca, bet laba. Pēc titriem vēl turpinājums.
http://www.youtube.com/watch?v=HO3tscCAVJ8&feature=related

Rebeka 21. novembris 2010 13:13

Šitā ir vienkārši ideāla, labie jociņi!!:)

http://www.youtube.com/watch?v=ulA4T9RQPa0

zoja 21. novembris 2010 12:43

Sherija
"Ilja Muromietis un Solovejs - laupītājs"

sherija 20. novembris 2010 23:26

Man patīk arī tās jaunās krievu multenītes par tiem spēka vīriem, pēkšņi izkrita no prāta kā sauc.

silva9 19. novembris 2010 21:26

Man aizvien patīk vecās multenes Nu,pagaidi ! par zaķīti un vilku,vai par ezīti miglā,80 dienas apkārt zemeslodei, kā arī par peli un kaķi.u.t.t.

Noelle 19. novembris 2010 20:57

Ā, vēl man patika "Coraline". Tā gan nav tipiska bērnu multene (vismaz man šķita, ka bērnam tā varētu būt kā šausmene), taču bija tik savdabīga, ka kaut kādas emocijas tā man joprojām sagādā.

charger 19. novembris 2010 20:13

Man arī dikti patīk atsevišķas animācijas, ja nav pārspīlētas.
Līgava līķis man likās šausmīgi šausmīgi nomācoša

laurab 19. novembris 2010 19:17

MAn dikti patika par pingvīniem...Pleznas vai kaut kā tā..tad vēl par to peli, kas nonāca kanalizācijā...neatceros kā sauc...par robotiņu izgudrotāju, par skudrām arī forša...

19. novembris 2010 19:09

Par pūķi un kotletēm feinas multenes, ļoti patika :) Paldies

pfff 19. novembris 2010 13:27

Man patīk Toma un Džerija vecās multenes, kuras agrāk rādīja pa cartoonnetwork (tās, kuras vēl nebija TIK košās krāsās - ar tādu veclaicīgu pieskaņu no senajiem Disney laikiem)...diemžēl vairs, cik nu esmu skatījusies šo kanālu, neesmu redzējusi :''( ..... :"D

smukaa 18. novembris 2010 20:17

Anastasija (ziimeetaa),Princese un varde,Eldorado..

Noelle 18. novembris 2010 19:47

Oo, šī tēma tieši priekš manis :D Esmu multeņu fans!
"Kā pieradināt pūķi" ir laikam pēdējo laiku labākā multene - ļoti patika. Protams, visi "Ice Age" un "Madagaskaras" ir bez komentāriem lieliskas. Vēl man ļoti patīk vecās Disney multenes.
Nesen skatījāmies "Masha i medvedj" - tāds multeņu seriāliņš, bet nu lielisks bez gala. Jāpadomā, ko vēl esmu skatījusies pēdējā laikā... :)

smukaa 18. novembris 2010 17:32

vitula - tev taapat kaa man,vecums nenaak viens:D Taa par zhurku,ja nemaldos bija Ratatujs..

18. novembris 2010 17:09

Paldies smukaa, ieliku lādēt gan kotlešu lietu, gan kā pieradināt pūķi :) Pārējās gan redzētas bija, bet tāpat foršas animācijas. Bija tāda feina multene, nosaukumu nevar atcerēties par žurciņu pavāru, baigi feinā :)

smukaa 18. novembris 2010 16:52

par puukji arii normaals bija..Aaa,tad veel taa neko ir Liigava -liikjis;)Nesen pa tv raadiija;)

smukaa 18. novembris 2010 16:50

jauka bija Ziemassveetku staasts,tad man patika..velns,atceros,ka multene krita paartika no debesiim..;)

18. novembris 2010 16:32

Man ļoti iepatikušās ir animācijas filmas, pēdējā ko noskatījos ir Nejaukais es, vai varat ieteikt man vēl interesantas animācijas filmiņas? Paldies jau iepriekš :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā