Baltie, zilie un melnie māli

svente
svente 8. decembris 2010 13:45

Labdien, dāmas! Man ir problēma ar sejas ādu, un man ieteica lietot mālus. Gan iekšķīgi, gān ārēji. Vislabākie esot zilie māli. Iekšķīgi jālieto esot pa 1 tējkarotei uz 1glāzi vēsa ūdens 2x dienā, 2 nedēļas, 2x gadā. Ārēji - jāsajauc attiecībā 1:1, liek uz sejas un tur 15-20 min 1x nedēļā. Vai kāda no Jums ir kaut ko no māliem lietojušas un kādi rezultāti?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mantra 14. decembris 2010 09:25

Nē, man liekas, ka Drogu māli nav iekšķīgai lietošanai, tie baltie bija aptiekā tādā lielā iepakojumā. Iekšķīgi tie attīra organismu.

sherija 14. decembris 2010 02:23

Šobrīd Drogās ir atlaides- tie gan ir mazie iepakojumi un neiedziļinājos vai var lietot iekšķīgi, bet varbūt ir jēga paskatīties.

Ivetta 13. decembris 2010 19:52

Un ko līdz, ja iekšķīgi lieto?

mantra 13. decembris 2010 11:12

Es zinu, ka iekšķīgi jālieto baltie māli, nevis zilie. Baltie ir tāda pulverīša veidā, varēja nopirkt aptiekā. Es kādu brīdi lietoju, bet pietrūka pacietības.

svente 8. decembris 2010 15:43

Es ņēmu no www.termorelax.com - tur teikts: Klasiskā mālu ūdens lietošanas metode organisma vispārīgai attīrīšanai. Ņem 20 gramus (vienu tējkaroti) mālu un izšķaida 150 ml. silta ūdens. Lieto 15-20 pirms ēšanas, trīs reizes dienā. Dziedniecības kurss ilgst 1-2 nedēļas. Tad pārtraukums 10 dienas. Ja pēc tam ir nepieciešams, mālu ūdens dzeršanas kūri atkārto vēl vienu nedēļu. Eksperimenta nolūkos var droši un ir pat vēlams uzreiz izlietot 1 ēdamk. mālu pulveri sajauktu ar 1 glāzi ūdens.
Precīza adrese http://www.termorelax.com/web/?id=402192&slevel=2

silva9 8. decembris 2010 14:21

Es liėtoju regulāri zilo mālu maskas man ļoti patīk un esmu apmierināta. Maska ir savelkoša un ļoti arī attīra ,ja ir kāda pumpa ,tad pēc mālu masku pazūd.Vēl paretam lietoju ietīšanas procedūrai ļoti laba.

smukaa 8. decembris 2010 14:13

Esmu lietojusi maalus ietiishanaas proceduuraam (pret celulliitu) un laikam 2 reizes sejai..jaa,aada peec tam paliek maiga un ziidaina..bet dzer maalus iekshkjiigi..nezinu gan..tas taapat kaa eest smiltis!

svente 8. decembris 2010 13:45

Labdien, dāmas!
Man ir problēma ar sejas ādu, un man ieteica lietot mālus. Gan iekšķīgi, gān ārēji. Vislabākie esot zilie māli. Iekšķīgi jālieto esot pa 1 tējkarotei uz 1glāzi vēsa ūdens 2x dienā, 2 nedēļas, 2x gadā. Ārēji - jāsajauc attiecībā 1:1, liek uz sejas un tur 15-20 min 1x nedēļā. Vai kāda no Jums ir kaut ko no māliem lietojušas un kādi rezultāti?