Ballite!!!

afrodiite
afrodiite 17. augusts 2011 16:50

Sveikas dāmas!!! Gribeeju jums uzprasiit interesantas idejas ballitei. Ballite domata mammas 50 gadu dzimshanas dienai. Viesi nebuus daudz (apm. 25), bet dazada vecuma. Varbuut zinat kadas jaukas un interesantas speles vai pasakumus atraktiiviem un aspratiigiem cilvekiem?? Varbuut ir kadas citas idejas, ka uztaisiit jautru baliiti??? :))

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
afrodiite 17. augusts 2011 17:32

Paldies, izklausas tiesham interesanti :D

cita 17. augusts 2011 17:17

Labs veids kā izsmieties ir sadalīt cilvēku grupu divās daļās vai arī visu vīriešu nošķirt no sievietēm. Vīriešiem izstāsta uzdevumu. Uzdevums ir nākt pa vienam un rādīt kā nu viņš māk braukt ar moci, skaņas, žesti utt. To dara uz krēsla. Turpretī palikušajiem jeb sievietēm izstāsta, ka katrs tagad nāks pa vienam rādīt kā no rīta iet uz tualeti. Vīriešiem to atklāj tikai tad, kad priekšnesums visiem ir beidzies. Šo spēli esmu vairākās ballītēs redzējusi, pārsmējusies, bet pirmā reizē bija vislabāk, protams :)

afrodiite 17. augusts 2011 17:11

Ballite bus domata privatmajas seta, ar galdiem, dejam, spelem...
Hameleonu rotaljas shoreiz nederes :D :D :D

hiperkeri 17. augusts 2011 16:58

mēmais šovs ar TV seriāliem un filmām-tas strādā:D:D
un neaizmirsti Hameleonu rotaļas:D:D

afrodiite 17. augusts 2011 16:50

Sveikas dāmas!!!
Gribeeju jums uzprasiit interesantas idejas ballitei. Ballite domata mammas 50 gadu dzimshanas dienai. Viesi nebuus daudz (apm. 25), bet dazada vecuma. Varbuut zinat kadas jaukas un interesantas speles vai pasakumus atraktiiviem un aspratiigiem cilvekiem??
Varbuut ir kadas citas idejas, ka uztaisiit jautru baliiti??? :))

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā