Baldones dūņas Sievietes veselībai!

vilkacis 26. aprīlis 2011 14:07

Pirmo reizi par Baldones dūņām uzzināju no savas krustmātes, kura man uzdāvināja zobu pastu - pelēki brūnā krāsā. Krāsa jau šausmīga, bet efekts - kolosāls. Kopš tā brīža citas zobu pastas lietoju tikai tad, kad nebija 6Ls, lai nopirktu šo, jo šo zobu pastu varēja nopirkt tikai aptiekās. Tagad Baldones dūņu zobu pastu aptiekās vairs nopirkt nevar, bet gan dažos mazos veikaliņos, piemēram, Origo, Sky&More un galvenājā ēkā Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. Turklāt iespējams iegādāties ne vien zobu pastu, bet arī citus produktus. Sevi uzskatu par dabas bērnu - visādus "brīnumlīdzekļus" lietoju reti un pret visādiem piedāvājumiem izturos diezgan skeptiski. Tā nu es pēc draudzenes aicinājuma ierados OMI (BDK Laboratories) ofisā, Blaumaņu ielā 38/40, Rīgā, kur mani sagaidīja pulciņš klausītāju un pasniedzēju, kura izsmeļoši stāstīja par produktu sastāvu, produktu lietošanu. Tā nu beigās nolēmu pamēģināt un varu tikai slavinošus vārdus teikt ne tikai par zobu pastu, ko nevaru vairs aizstāt ne ar vienu citu (jo pēc parastām zobu pastām uz zobiem no rīta veidojas tāds kā aplikums, šķiet, ka zobi ir netīri, bet ar BDK zobu pastu tāds nav), bet arī par matu šampūnu un balzamu tumšiem un trausliem matiem (mati kļūst mīksti, zīdaini, vienīgais trūkums šai matu līnijai - ruļļi neturas) universālā dūņu maska (var lietot sejai, ķermenim, matiem, rokām, kājām, un iekšā ēšanai - caurejas gadījumā), kuru es lietoju uz sejas (ķēpīgi, bet efekts pēc tam kolosāls - āda mīksta un sajūta, ka bagātināta ar mitrumu, daudz mitruma) Ja šo pašu masku iesmērē matos - pēc tam mati ir spīdīgi un šķiet ļoti biezi. Rokām un kājām šo masku gan izmantot iesaku kā pīlinga procedūru, tad efekts ir līdzīgs kā ar seju, neko citu nemaz negribas likt pa virsu. Ķermenim ārkārtīgi efektīvi darbojas, ja dūņas izmanto vai nu vannā vai pirts procedūrās. Bez maskas ļoti jaukas ir arī melnās dūņu ziepes, šķiet nomazgājoties kļūsti tīrāks. Runājot par sejas kosmētiku, esmu jūtīgās ādas īpašniece, tādēļ krēmus, tonikus, losjonus un citus kosmētikas līdzekļus lietoju ar piesardzību. Pirms tam lietoju Lorea'l pieniņu, jo no tā vienīgā mans deguns saglabāja normālu ādas krāsu, no visiem citiem krēmiem un losjoniem āda kļuva sarkana kā "dzērītim". Reiz, gluži tāpat kā ar zobu pastu, pietrūka naudas Lorea'l pieniņam un iegādājos pieniņu no dūņu koncentrāta un Peloid Complex jūtīgai ādai. Sāku lietot un pamanīju, ka bez normālas ādas krāsas arī pūderkrēms uz degungala vairs nav tik ļoti redzams - sausās ādas dēļ iepriekš. Un visbeidzot pēdējais eksperiments tapa pēc lekcijas par produktu klāstu un tā sastāvu, ka Anticelulīta gēla sastāvā ir dūņu ekstrakts, kā rezultātā to var lietot pie sastiepumiem un izrādās arī vieglas ostiohondrozes gadījumos. Pamēģināju un sāpēs tiešām mazinās. Tā kā iesaku visām pamēģināt, atnākt uz lekcijām un paklausīties par produktu. Jautājumus uzdot un pieteikties uz prezentāciju var pa tālr.: 22366902 vai e-pastu:madara.purina@gmail.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandija 26. aprīlis 2011 21:57

Pagaidām neiedvesmo

spaara 26. aprīlis 2011 14:37

Zobu pasta tiešām ir ļoti laba! :)

vilkacis 26. aprīlis 2011 14:07

Pirmo reizi par Baldones dūņām uzzināju no savas krustmātes, kura man uzdāvināja zobu pastu - pelēki brūnā krāsā. Krāsa jau šausmīga, bet efekts - kolosāls. Kopš tā brīža citas zobu pastas lietoju tikai tad, kad nebija 6Ls, lai nopirktu šo, jo šo zobu pastu varēja nopirkt tikai aptiekās.
Tagad Baldones dūņu zobu pastu aptiekās vairs nopirkt nevar, bet gan dažos mazos veikaliņos, piemēram, Origo, Sky&More un galvenājā ēkā Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. Turklāt iespējams iegādāties ne vien zobu pastu, bet arī citus produktus. Sevi uzskatu par dabas bērnu - visādus "brīnumlīdzekļus" lietoju reti un pret visādiem piedāvājumiem izturos diezgan skeptiski. Tā nu es pēc draudzenes aicinājuma ierados OMI (BDK Laboratories) ofisā, Blaumaņu ielā 38/40, Rīgā, kur mani sagaidīja pulciņš klausītāju un pasniedzēju, kura izsmeļoši stāstīja par produktu sastāvu, produktu lietošanu. Tā nu beigās nolēmu pamēģināt un varu tikai slavinošus vārdus teikt ne tikai par zobu pastu, ko nevaru vairs aizstāt ne ar vienu citu (jo pēc parastām zobu pastām uz zobiem no rīta veidojas tāds kā aplikums, šķiet, ka zobi ir netīri, bet ar BDK zobu pastu tāds nav), bet arī par matu šampūnu un balzamu tumšiem un trausliem matiem (mati kļūst mīksti, zīdaini, vienīgais trūkums šai matu līnijai - ruļļi neturas) universālā dūņu maska (var lietot sejai, ķermenim, matiem, rokām, kājām, un iekšā ēšanai - caurejas gadījumā), kuru es lietoju uz sejas (ķēpīgi, bet efekts pēc tam kolosāls - āda mīksta un sajūta, ka bagātināta ar mitrumu, daudz mitruma) Ja šo pašu masku iesmērē matos - pēc tam mati ir spīdīgi un šķiet ļoti biezi. Rokām un kājām šo masku gan izmantot iesaku kā pīlinga procedūru, tad efekts ir līdzīgs kā ar seju, neko citu nemaz negribas likt pa virsu. Ķermenim ārkārtīgi efektīvi darbojas, ja dūņas izmanto vai nu vannā vai pirts procedūrās. Bez maskas ļoti jaukas ir arī melnās dūņu ziepes, šķiet nomazgājoties kļūsti tīrāks.
Runājot par sejas kosmētiku, esmu jūtīgās ādas īpašniece, tādēļ krēmus, tonikus, losjonus un citus kosmētikas līdzekļus lietoju ar piesardzību. Pirms tam lietoju Lorea'l pieniņu, jo no tā vienīgā mans deguns saglabāja normālu ādas krāsu, no visiem citiem krēmiem un losjoniem āda kļuva sarkana kā "dzērītim". Reiz, gluži tāpat kā ar zobu pastu, pietrūka naudas Lorea'l pieniņam un iegādājos pieniņu no dūņu koncentrāta un Peloid Complex jūtīgai ādai. Sāku lietot un pamanīju, ka bez normālas ādas krāsas arī pūderkrēms uz degungala vairs nav tik ļoti redzams - sausās ādas dēļ iepriekš.
Un visbeidzot pēdējais eksperiments tapa pēc lekcijas par produktu klāstu un tā sastāvu, ka Anticelulīta gēla sastāvā ir dūņu ekstrakts, kā rezultātā to var lietot pie sastiepumiem un izrādās arī vieglas ostiohondrozes gadījumos. Pamēģināju un sāpēs tiešām mazinās.
Tā kā iesaku visām pamēģināt, atnākt uz lekcijām un paklausīties par produktu. Jautājumus uzdot un pieteikties uz prezentāciju var pa tālr.: 22366902 vai e-pastu:madara.purina@gmail.com