Aviokompānijas

24. novembris 2010 18:05

Sveikas, Jau kādu laiku apdomāju, ka būtu interesanti dalīties ar atsauksmēm par aviokompānijām, gan kvalitātes ziņā, gan arī cenā. Ko jūs par to sakāt? Kuras jūsuprāt ir labākās aviokompānijas un kāpēc? Kā jūs izvēlaties aviokompānijas, ja atbilde ir pēc cenas, tad caur kādiem portāliem jūs "uzejat" šos labos piedāvājumus? Paldies

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 25. novembris 2010 00:46

Lasot Sherijas stāstu atcerējos ko līdzīgu.
Dienā, kad bija mans reiss ierados lidostā... skatos ekrānā, pie kura numura jāiet registrēties... bet tur nemaz neparādās mans reiss... vēl pirms izbraukšanas no majām pārbaudīju e-pastu, bet tur nekā nebija... devos uz SAS stendu runāt, kā tad tā... viņi man saka, ka esmu pārregistrēta uz piektdienas reisu... doties atpakaļ? sēsties mašīnā un atkal chetras stundas kratīties un tad atkal piektdien atpakaļ uz lidosu?... nu nē... es šiem rādu savu chemodānu kaudzi (raksturīgi man) un saku, ka man piektdien jābūt augstskolā uz eksāmenu un kur es ar bērnu tagad došos atpakaļ uz autoostu un barukšu atpakaļ uz rietumu piekrasti?... un tā nav mana vaina, netiku brīdināta... nu labi, viņi mani pārlika uz nākamo dienu caur Kopenhāgenu un dabūju viesnīcas numuriņu piecu minūšu attālumā no lidostas...
...bet ar to stāsts nebeidzas...
...otrā dienā ierodos lidostā... bet lidmašīna ieradās divas stundas vēlāk, līdz ar to es nokavēju reisu uz Rīgu...
...bet te stāsts par to cik pasaule maziņa... izkāpu no lidmašīnas un devos uz kontroli un pēkšņi mani kāds apskauj priekā... tā bija mana kursa biedrene, kura tagad dzīvo Maltā... :) bišku papļāpājām un pastāstīju par savu likstu, un tad devos uz transfēru pārregistrēt savu biļeti uz pēdējo reisu, kas dodas uz Rīgu...

sherija 25. novembris 2010 00:18

Es arī esmu lidojusi ar vairākām kompānijām. Tai skaitā Čehus. Biļetes pirku interentā.Lidojām uz Barselonu caur Prāgu. Turp viss bija labi- cena, apkalpošana it viss. Atpakaļ viss itkā bija ok līdz brīdim, kad ieklausījāmies lidojuma informācijā- izrādāš, ka pa ceļam no Barselonas uz Prāgu, mēs vēļ "ieskriesim" Marseļā, lai uzņemtu pasažierus:-) Pārjautāju vēlreiz stjuartei, vai pareizi sapratu un ja jā vai mēs paspēsim uz reisu Prāga-Rīga. Viņa atbildēja, ka paspēsim un viss ir kārtībā- aizejot līdz kolēgei viņa nobrīnījās, ka nezinām. Informācija nebija ne internetā kad rezervēju, ne printējot biļeti, ne iečekojoties:-) Pēc brīža viņa oienāca un pārjautaja, cikos mums nākamais reiss:-))) un atkal pateica, ka viss ir kārtībā. Tā kā neko darīt nevarējām sēdējām un cerējām, ka paspēsim:-) No Barselonas līdz Matrseļai mums deva dzeramo un uzkodas, no Marseļās līdz Prāgai bija otrais ēdiens (bet tas bija vairākus gadus atpakaļ).
Atviegloti nopūtāmies, kad redzējām, ka paspēsim. Fiksā solītī izgājām drošības kontroli, paspējām pat uz WC pie iekāpšanas. Stāvot jau pie attiecīgās izlidošanas ejas, mums garām pagāja vesela futbola komanda, man acs trenēa, skatos, jā pieved viņu ļoti daudzo un lielo somu bagāžu. Lieki piebilst, ka mūsējām vieta viars neatradās:-( Mēs bijām kādi 15 cilvēki, kas Rīgā pie lentes savas somas nesagaidījām. Viena spāniete bija izmisumā, jo bija atlidojusi uz konferenci Daugavpilī. Viņa bija plānās drēbēs, jo Barselonā ap 25grādi a Rīgā riktīgs rudens!!!! Sarakstījām iesniegumus un gaidījām. Pēc noteikumiem viņiem bagāža jāatsūta ar pirmo iespējamo reisu. Jāsaka, ka no Prāgas reisi bija diezgan bieži, bet mums neviens nezvana, ka bagāža klāt. Paskatamies netā, kad Čehu reisi piezemējas un uz time laikiem zvanījām uz lidostu- nekā. Lai gaidam, noteikti drīz būs tad viņi zvanīšot. Manējais draugs neizturēja un piezvanīja uz Prāgas lidostu! Bagāža bija klāt ar nākamo reisu, bet manējais koferītis bijs cietis:-( izskatījās, ka vazāts pa zemi un vēl šis tas, bet nav jau brīnums, jo viņi jau tās somas mētā, arī lidlaukā esmu redzējusi, kā koferīši izkrīt no bagāžas ratiem:-( Domāju rakstīt pretenziju, bet sapratu, ka neko daudz nepanākšu, tikai nervus sabojāšu:-(
Bet nu kopumā jāsaka, ka ja būs izdevīgi reisi un cenas, lidošu atkal ar viņiem, jo man ir aizdomas, ka vairāk pie vainas Rīgas darbinieki, kas neko nedara lietas labā, lai cilvēks saņēmtu nozaudēto bagāžu.

sanny 24. novembris 2010 22:29

man liekas, ka ar lidojumiem ir taa- kaa paveicas..
pedejo reizi lidomaam ar LOT Polish Airlines-rakstijaam vinjiem sudzibu e-pastu :)
lidots ir diezgan ar dazhadaam komp. un viss ir bijis OK

Aggie 24. novembris 2010 21:59

Ar Czech Airlines esmu lidojusi tik vienreiz un tas bija uzreiz pēc 2001. gada 11. septembra. Murgaināku lidojumu vēl nebiju piedzīvojusi...

Aggie 24. novembris 2010 21:57

...tā kā pārsvarā ar AirBaltic lidoju, tad man somiņa ar naudasmaku jau stāv zem priekšējā sēdekļa... :D

DADZABITE 24. novembris 2010 21:19

Man diemzel nav izveles, jo no Skotijas uz Rigu lido tikai Ryanair. Ja butu vel kada cita aviokompanija, noteikti izmantotu citu.

24. novembris 2010 21:05

Man Air Baltic īpaši atmiņā vienmēr ir ar celšanos pēc savas somas, meklēšanu pēc naudas maka, lai varētu nopirkt ko padzerties :D

Noelle 24. novembris 2010 20:09

Sevišķi daudz lidojusi neesmu, taču esmu izmēģinājusi AirBaltic, Ryanair un Czech Airlines. Viennozīmīgi varu teikt, ka lidojumi ar Čehu aviolīnijām bija lieliski! Ļoti komfortablas lidmašīnas (gan īsajos, gan tālajos reisos), jauka apkalpošana, pabaroja arī (pat nepilnas 2 stundas īsajā braucienā Rīga-Prāga) bez papildus samaksas (un rezervējot biļeti var izvēlēties, kāda veida ēdienu labprātāk baudītu).
Nu, par Ryanair nekomentēšu... mocības, ne lidojumi...
AirBaltic, savukārt kaut kā ne ar ko sevišķu nav palicis atmiņā. Tikvien kā pirmais lidojums :)

Aggie 24. novembris 2010 20:06

Reiz man bija īss laiks, lai pārsēstos no vienas lidmašīnas otrā. Es paspēju uz lidmašīnu, bet mana bagāža nē... Tā atlidoja ar nākamo reisu un otrā rītā AirBaltic manu bagāžu pieveda pie mājas durvīm...

Aggie 24. novembris 2010 20:04

Es pārsvarā izmantoju AirBaltic un SAS pakalpojumus. Baigi apmierinātā esmu.

24. novembris 2010 18:08

Personīgi varu izteikt par vienu aviokompāniju ļoti sliktas atsauksmes, Alitalia. Viena no vadošajām aviokompānijām Itālijā, cenas vidējas un vidēji augstas. Personāls, atsaucīgs, taču, ja bagāža būs nozaudēta, varēsiet gaidīt kā minimus 3 dienas. :(

24. novembris 2010 18:05

Sveikas,

Jau kādu laiku apdomāju, ka būtu interesanti dalīties ar atsauksmēm par aviokompānijām, gan kvalitātes ziņā, gan arī cenā. Ko jūs par to sakāt?
Kuras jūsuprāt ir labākās aviokompānijas un kāpēc?
Kā jūs izvēlaties aviokompānijas, ja atbilde ir pēc cenas, tad caur kādiem portāliem jūs "uzejat" šos labos piedāvājumus?

Paldies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā