AVA CLINIC

liekna
liekna 9. decembris 2010 14:43

Vai kaada no meiteneem ir bijusi shajaa kliinikaa?Kaadu no aarstiem ieteiksiet?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
meibela 10. decembris 2010 21:32

Mana daktere Avaclinic nu jau vairākus gadus ir dr.Fodina. Ieinteresēta, zinoša un vispar patīkams cilvēks.

liekna 10. decembris 2010 15:32

Tina-neredzeju vinju majaslapaa jautaajumu sadalju:(
Rakstiju uz e-pastu un atbildeja 20 min. laikaa,tas man likaas labs plusinjsh,pierakstijos uz otrdienu,tad padalishos savos iespaidos.

svabits 10. decembris 2010 15:12

es arī biju tur uz 4D atmiņā palicis kā nasign spešal. Bet viņi jau vairāk koncentrējas uz problēmgūtniecēm, mākslīgo apaugļošanu, ārstēšanu utt. Ja meklē ginekalogu iesku Dr.Ingunu Karkliņu AlpinoPearl ;-)

10. decembris 2010 14:49

ne ko pozitīvu nedomāju par klīniku, kas pati savā mājaslapā ieviesusi jautājumu sadaļu par kuriem neliekas ne zinis.

dragija 10. decembris 2010 12:31

liekna, tev ir taisnība ;)

liekna 10. decembris 2010 11:57

Sandija-Vajadzeeja ilgi gaidiit vai pats aarsts bija nelaipns?
Dragija-tieshi pie vinjas veeleejos iet,cik saprotu taa ir arii kliinikas direktore.

sandija 10. decembris 2010 05:10

Neapšaubu klīniku, bet man likās, ka tur kaut kas nav līdz galam , kā vajag. Biju grūtniecības laikā uz 4D sonogrāfiju - tik neieinteresētu attieksmi tik dārgā klīnikā es nebiju gaidījusi. Mums ar vīru palika pēcgarša

dragija 9. decembris 2010 20:30

Es kādu laiku biju šīs klīnikas paciente, bet laika gaitā sapratu, ka tā ir ... No dakteriem varu ieteikt Dr. Fodina - laipna, zinoša utt.

liekna 9. decembris 2010 14:43

Vai kaada no meiteneem ir bijusi shajaa kliinikaa?Kaadu no aarstiem ieteiksiet?