Attieciibas ar mammu!

Oksis27
Oksis27 2. augusts 2013 13:38

Sveikas!

Pirmo reiz rakstu forumaa ar luugumu paliidzeet kkaa novirziit domas, vai vnk nesatraukties tik loti par saspringtaam attieciibam ar mammu :(

Saaksu jau no taa, ka jau beerniiba izteikti pamanams bija tas,ka mamma vairaak miil braali, es biju neglitais piilens, draugu man nebij daudz, biju diezgan nosleegta. Paaugoties attieciibas ar mammu ta uzlabojas uz kaadu briidi , ta galiig sabojaajas. Tagad, kad man ir 27 un es apzinos un saprotu, ka kkaadi aizvainojumi un dusmas jaapietur pie seeviim, jo vecaaki ir daudz dariijusi maana laab, taapec praktiski neatlaujos kaa pusaudza gados blaut pilnaa riiklee uz mammu utt.

Bet ar katru vinas zvanu, nespeeju valdiit asaras, jo nevaru saprast kapec es vinai nekad nebuusu pietiekossi laba. Lai vai ko es dariitu, vina slavee citus, pat svessus cilveekus, manas draudzenes, un noniecina mani, ka es nestradaaju ( man ir darbs, bet vina to uztver par tik vieglu un nenopietnu,ka vinai skiet,ka es seezu cauram dienam pie datora un neko nedaru ), ka vislaik slinkoju, neskatoties uz to,ka man ir diezgan atbildiigs un pat prestizsss darbs, geerbjos es slikti, matus kraasoju nepareizi, kosmeetiku pa daudz lietoju (kaut gan taa nav), vislaik es esmu slikta un nepareiza uz citu fona, tas tik loti saap, ka es pat pavisam nesen baidijos vinai pateikt,ka kaarteeja draudzene ieluudza mani uz kaazam, jo atkal saaktos draudzenes slavinaasana un mana noniecinaasana ( ka es neprotu veidot attieciibas, ka esmu kkaada ne taada ) - lidz sim nav veicies ar ar attieciibu veidosanu, ari beerni man nav. Un taa visu laiku pedejo 5 gadu laikaa, visu laiku, kritizeesana, parmetumi :( ir cilveeki,kas mani apbriino par manu, meerktiecibu, izturiibu, raksturu, bet no vinas es nekad sava muuza neesmu dzirdejusi - ka vina ar mani lepotos. Un rodas iespaids, ka es varu dariit pilniigi jebko vinai vienmeer buus pa maz un citu sasniegumi vienmeer buus augstaaki un labaaki par maniem. Praktiski peec katra vinas telefon zvana sezu un raudu! Nezinu, ko dariit?! runaat ar vinu vairs neveelos, esmu to meeginaajusi simtiem reizu, uz kkaadu pavisam iisu laiku vina piekriit manaam pretenzijaam un it kaa nomierinaas, bet tad atkal saakas viss no gala!!! Varbuut kaadai ir bijusi lidziga situaacija, padalieties luudzu!kaa ar to sadziivot, kaa to pienemt?!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ewe 15. augusts 2013 12:24

Pajautā viņai tieši un konkrēti - kādēļ tāda attieksme pret Tevi, kā argumentus jautājumam uzskaitot jau Tevis minētās, reālās situācijas. Bet situācijas nosauc pēc iespējas konkrētāk- neizplūstot par to,ka neesi sliktāka par draudzenēm. Varbūt viņa atklās Tev kādēļ viņai nepatika ir tieši pret Tevi. Varbūt situācijai viņasprāt ir kāds pamats. Ja tā notiks - Tev var būt būs sāpīgi, bet Tu vismaz zināsi - KĀPĒC TĀ.

nosiguldas 15. augusts 2013 11:09

Katrai meitenei ir svarīgi kā viņu vērtē mamma, man bija līdzīga situācija, varu ieteikt tikai vienu, neturi to visu sevī, palaid dusmas un aizvainojumu, tas dara sliktu tikai tev, mammu nepārtaisīsi, pienāks brīdis, kad viņa novērtēs to ko tu dari, gadi iet uz priekšu un viņa nekļūst jaunāka.

Cerīte 2. augusts 2013 22:22

Jautājums gan ir cits-KĀPĒC TEV TAS IR SVARĪGI?????Tu esi pieaugusi,pašpietiekama,materiāli nodrošinātaTā man ir pazīstama situācija un vēl tagad šad un tad es jūtos nenovērtēta ,bet tad es ieslēdzu režīmu ''attēls ir-skaņas nav''Distancējos no tā visa,retāk kontaktējos.Sarunas saīsini-labāk kontaktējies ar cilvēkiem kuriem patīc, daudz īsu sarunu ir labāk nekā kāda gara,esi vienmēr aizņemta.Varbūt pasaki skaidri un gaiši-Tu mani nenovērtē,paldies Tev par visu ,bet pārdomā savu attieksmi pret mani,