Attiecību uzlabošana

lieniitea
lieniitea 21. februāris 2017 11:37

Sveikas. Ir grūti.. Man ir tikai 23 gadi. Man ir 2 brīnišķīgas meitiņas un draugs. Taču ar draugu mums sakarīgu sarunu šķiet nav. Viss ir par darbu, par bērniem, bet kur paliek tās sarunas un apmaiņa par to kā diena paiet, ko dzīvē vēlas sasniegt? Esmu ļoti noskumusi un lai arī ir viņš blakus tomēr jūtos vientuļa.. Padalieties ar savu pieredzi.. kā risinājāt? Negribas vislaik dot mājienu ka varētu kopā vakariņās aizbraukt, vai vienkāršī ko apskatīt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lieniitea 23. februāris 2017 11:23 Ardlem

Paldies :)

lieniitea 23. februāris 2017 11:23 chika

Paldies mēģināšu :)

chika 23. februāris 2017 10:42

Tad te no manas pieredzes - liecies mierā ar mājieniem!! Saki skaidru valodu, ka nesaproti kur viss ir pazudis, runā ar viņu tieši! Stāsti, kas tev agrāk patika un ka vēlies ko tādu atkal, ja min, ka bērni - nevar utt. uzreiz jau izdomā pie kā viņus varēsi atstāt un saki, ka mazie paliks tur un tur, lai tas viņam nav kā aizbildinājums. Ja nu min, ka nav naudas vai ka saistīts ar to, tad ar izdomā kā to apiet, ka kaut ko var nepirkt tagad uzreiz vai kur šomēness ietaupīt utt. Un velti viņam vairāk uzmanības, jo var gadīties, ka viņš ir novērojis, ka tu vairāk ar bērniem un jūtas malā tagad nolikts. Kādu laiku pačubinies ap viņu, tādi negaidīti ikdienas glāsti, labi vārdi un negaidītas bučas spēj daudz! Tikai protams, viss nebūs uzreiz vienā dienā, vajadzēs nedaudz laika un pacietības, bet nezaudē optimismu. Ja viņš ir tavas dzīves vīrietis, tad atvērsies viņam acis!

Ardlem 22. februāris 2017 14:34

nedod mājienus. noorganizē tās vakariņas pati. vai kādā brīvdienā noliec fakta priekšā - šodien mēs braucam tur un tur.
vai sarunas bija, kad tikko kā iepazināties? kas toreiz jūs abus aizrāva?
ja bija, tad tikai mazliet jāpacenšas atgūt to noskaņojumu, kāds bija tolaik.
izšķirties vienmēr paspēsi. ar to nesteidzies.

lieniitea 22. februāris 2017 13:18 Emmy

Hobiju kopīga atrašana šķiet nereāla. Viss kas patīk man viņam nebūs pie sirds un otrādi.
Bet mēģināšu. Ja nu tomēr uzrodas kas tāds kas abus kopā aizrautu...

Emmy 21. februāris 2017 19:47

Pēc pieredzes, meklē jaunu :) Bet tā kā jau ir bērni, tad savādāk, bet jeb kurā gadījumā, tā šķiet ir rutīna, ar to vēl var cīnīties. Nedod mājienus, rīkojies, kā jau minēja iepriekš.
Atrod kādu kopēju hobiju

lieniitea 21. februāris 2017 19:46 Linduchy

Iespejams, ka ta

Linduchy 21. februāris 2017 12:01

Izskatās pēc dzīves rutīnas.
Nedod mājienus, sāc sarunu pati. Reti kurš vīrietis spēj uzminēt, kas darās sievietes galvā :D