Attiecības esošās un izbijušas

Medene
Medene 26. februāris 2017 23:10

Sveikas! Nedomāju,ka pēc kāda padoma, versīšos šeit! Vai tās var nosaukt par laimīgām attiecībām, ja mīļotais cilvēks paralēli atceras par bijušajām-slēp kontaktu, melo... ļoti labi apzinās, ka tas man nepatīk, bet vng turpina? 

Var jau būt domāju nepareizi. Varbūt man tas japieņem tā, ka tas viss ir normāli?! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 6. aprīlis 2017 13:29

Tas ka slēpj nav labi, iespējams slēpj, jo baidās ka nesapratīsi to, rīkosi scēnas, pārspīlēsi utt.
Neuzskatu,ka tas ir kas slikts, ja ir labas, draudzīgas attiecības ar ex, ne jau vienmēr viss ir jābeidz ar karu vienam ar otru.
Man ir normālas attiecības ar bijušo ( sievai tas nepatīk :D )
Draugam ir labas attiecības ar bijušo, pat ciemos pie viņas un viņa vīra, bērna bijām, nu, nekāda problēma, tas ja arī reizēm pazvana, protams, man to pasaka.
Vajag parunāt, izrunāties un saprast kas un kā, cik daudz tur ir pamats uztraukties, cik ne.

ofelija 5. aprīlis 2017 18:50 pece

Piekriitu!
Reizeem pagaatne saistaas ar beerniem no iepriekseejaam attieciibaam un tad loti gruuti izbeegt no saskares ar cilveekiem,kuri iesaistiiti.
Man patiik atklaatiiba,patiik ,ka ir iespeeja satikt iepriekseejo viiru,neko nesleepjot no tagadeejaa!

Kapriize 5. aprīlis 2017 18:22

Nu, manuprāt, diezko korekti no Tava mīļotā puses nav slēpt šīs sarakstes, lai attiecības pastāvētu ilgstoši, ir jābūt uzticībai starp abiem cilvēkiem. Iespējams, ir noticis kaut kas tāds, kas liek apšaubīt viņa jūtas, varbūt ikdienas dzīvē viņam trūkst mīlestības un sapratnes no Tavas puses, tāpēc to cenšas iegūt, kontaktējoties ar vecajām draudzenēm.

Medene 27. februāris 2017 23:21 Kerstyna

Paldies, par atbildi... Bet atceros vienu, par savām bijušajām ir izteicies diezgan negatīvi. Jā, protams, esmu greizsirdīga, bet tikai tāpēc, ka slēp mēnešiem rakstītās vēstules. Kad pajautāju, par ko sarakstījāties katru dienu, mēnesi no vietas, tad atbilde-par dzīvi... Njā... Es pat nedēļu neizturētu ar savu bijušo par dzīvi sarakstīties.

pece 27. februāris 2017 09:52

Pagātne nav izdzēšana, kontraktēšanās ir bijušajiem ir normāla parādība. Slēpj droši vien tāpēc, ka tu par to rauc degunu un uzmet spalvu.

Linduchy 27. februāris 2017 09:29

Kā tas ir - atceras par ex.attiecībām? Tevi salīdzina ar bijušajām, vai kā? Vai arī vienkārši viņam ir saglabājušās normālas attiecības ar bijušo draudzeni? Ja tur nav nekā, izņemot draudzību, tad es domāju, ka attiecību uzturēšana ir ok, nav jau obligāti jāpaliek ienaidniekiem. Dzīves ceļi mēdz šķirties, tas nenozīmē, ka ar to cilvēku vairs nedrīkst kontaktēties. :)

Kerstyna 27. februāris 2017 08:10

Ja Tu neārdītos, tad neslēptu. Man, piemēram, ar bijušo un viņa sievu tagadējo ir labas attiecības. Nekas nav jādala.
Un katram ir pagātne . Un tas , ka viņš tagad ir ar Tevi, nenozīmē, ka visas iepriekšējās ir bijušas baisules, un Tu tikai ienesi sauli viņa dzīvē.
Manuprāt Tu nejūties īsti pārliecināta par otra jūtām un tādā gadījumā, tās noteikti nav laimīgas attiecības.
Un konstruktīvs dialogs diez vai ir iespējams.