Attiecibas ar viiru

Meitene27
Meitene27 3. janvāris 2014 15:14

Sveikas,

jutos diezgan slikti. Draudzenu man nav, vismaz taadu, lai vareetu izkratiit savu sirdi, bet kaut kur to gribas visu izlikt,tapec raxtu seit.

Ar viru esam kopaa jau daudzus gadus. Visadi ir bijis, bijam pat kadu laiku paskiirusies, bet tad tomeer saprataam kk gribam but kopaa. 

Mums ir divi kopiigi berni, mazakais piedzima gadu atpakal. Es dzivoju pa maju ar berniem, vecakais iet skolaa. 

Lieta taada, ka viirs kadu menesi atpakal saka runat ar mani par to, ka nav vairs to juutu kuras bija agraak, ka vins saak pret mani atdzist, ka saak intereseet citas sievietes (jaa, atklataa textaa!!!). Bet tai pasaa laikaa vins negrib iet no manis prom, drosi vien beernu deel tikai. Japiebilst, ka toreiz, kad mes paskiraamies, es biju taa, kura aizgaaja. Tagad vins to visu laiku piemin, kaa es toreiz izdariijos ar vinu, vins nespeej man to piedot....visu laiku baaz to aciis, un es saprotu ka vins tagad grib lai es ari taa jutos, kaa toreiz jutaas vins....man istenibaa liekas ka tas tagad ir tikai iemesls, lai es sevi kartejo reizi vainotu pie taa ka attiecibas nav izdevusaas....

viss ir tik sarezgiiti....esmu citaa valstii, blakus nav ne vecaaku,ne draugu, nav pie kaa aiziet...vismaz uz laiku, lai vins saprastu ko grib vins....

darbaa vinam ir daudz koleegiisu, visas (daudzas) piveesr vinam atklaatu uzmaniibu, visadus piedavajumus izsaka. Vins man to visu ir izstastiijis, jo vins ir atklaats vienmeer bijis pret mani, vairaak vai mazaak, lai arii cik ruugta taa patiesiiba nebuutu.

Vis arii ir izteicis, ka gribeetu but briivs (kaa es to torei veleejos) ka grib baudiit sieviesu uzmaniibu utt. Esmu pat uzgaajusi Jaungada naktii sms ko vins sutija kolegei...

Es saprotu ka sai stastaa viss jau ir skaidrs...vins mani vairs nemiil, grib, iekaaro jau citu....vins vienkarsi nevar aiziet no manis bernu deel....bet ko tagad dariit man???? kad riikoju sceenas, tas vel vairaak vinu no manis attaalina, savaldiit man sevi ir gruuti.  Kaa man tagad uzvesties??? Telot ka nekas nav noticis?? Telot sniega karalieni kurai viss ir pie kaajas vai ko?? Nezinu, neviens arii to nezin kaa labaak, bet varbut vienkaarsi kaut ko uzraxtiet...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
farmergirl 22. aprīlis 2014 19:24

skiries

KRX 13. marts 2014 14:08

Lasu un pilnīgi liekas, ka zinu šo pāri (emo) Vismaz identisks situācijas apraksts.
Manas personīgāas domas - no tāda vīrieša(?) jāiet prom, lai mīcās pats savos neskaitāmajos romānos un intrigās. Protams, ka viņš negrib šķirties! Pārāk labi iekārtojies - šodien mājās, rītvakar pie citas, kad apniks -atkal mājās utt. Tēmas autorei var tikai pajautāt- vai tiešām pašai patīk būt kā kājslauķim vai mūžīgajai otrai rezervei? Īpaši, ja pašai ir 27 gadi (kā varētu domāt pēc nika). Visa dzīve priekšā un nav taču visu mūžu jāmokās ar kaut kādu pasaules brūtgānu! Jo viņš noteikti nemainīsies!

Sindy-Lu 12. marts 2014 08:44

Tās nav attiecības,bet peļu slazds :( Man rodās priekšstats ,kad jūsu starpā valda vienkāršs pieradums pie ikdienas un ierastā ritma,pieradums vienam pie otra jo tā jūs abi jūtaties drošībā.
Es laikam tev ieteiktu ļauties laika ritumam,ja vīrs komunicē ar kolēģītēm (sievietēm) komunicē ar vīriešiem arī tu,varbūt tādā veidā arī tu pārliecināsies,kad nepieciešamas citas sliedes vai arī gluži pretēji,jūsu attiecības nostāsies pareizajās sliedēs!
Vīrs iespējams ar jaunākā bērniņa pieteikšanos,uzbūris sev ilūziju,kad esi tagad kā pelīte viņa slazdā,ka prom nespruksi un viņam ir iespēja atriebt tavu kādreizējo rīcību( pametot viņu)-iespējams kad tas viņam pat nāk neapzināti un netīši,bet tomēr zemapziņas līmenī.Lieki būtu teikt kad šo situāciju vari mainīt tikai tu pati,un nejau scēnas rīkojot,bet gan neiespringt un skatīties tālāk par šī brīža uzzīmēto horizontu-uzlūko potenciālos pielūdzējus,komunicē ar viņiem varbūt pat aizej uz kādu randiņu,ja jums ar vīru ir tik atklātas attiecības-tas tomēr palīdzēs tev saprast ko pati īsti vēlies,kā arī vīrs būs lietas kursā ko var zaudēt-attiecīgi arī viņš uz šo ainu sāks lūkoties citām acīm ;)

vecsprofils 4. janvāris 2014 13:22

Sākumā pajautā sev - vai tu viņu joprojām mīli un uzskati par iekārojamu. Ja atbilde pozitīva, tad izmanto savu sievietes šarmu - kļūsti iekārojama kā attiecību sakumā. Varbūt pamaini ģerbšanās paradumus, nedaudz izaicinošāk, uzvedies nedaudz flirtējot, vārdu sakot tev ir japanāk to "gribu iepatikties" efektu. Bet visam jābūt nedaudz, ne pārspīlēti. Kļūsti interesantāka viņam....
Jāglābj, kas glābjams, ja ir iespējams ;)

Meitene27 3. janvāris 2014 17:27 Rebeka

Paldies jums ka uzraxtijaat. Jaa, jums taiosniiba un arii pati saprotu ka man sevi jaasaak nodarbinaat, lai par to visu mazaak domaatu. Paldies Dievam, pec 2 nedeelaam saksu stradaat, saksu iziet beidzot no maajas, satikt jaunus cilveekus. Vins ari paslaik baidaas mani pazaudeet, jo kaa vins pats saka, ka vins nesaprot, vai tas vinam uznaacis tikai tads periods, vai arii pa istam viss ir beidzies. Vins pats vel nav skaidribaa par savaam juutaam, baidaas ka tad, ja mes skirsimies, vai vins pats to nenozeelos. No taa vins baidaas, un baidaas ka tad pec tam man jau buus citas attieciibas un vins nespees mani atgriest. Vienkarsi vajadziigs laiks...saksu stradaat, gribu arii maciibas atsaakt. lai vins redz, ka arii mana dziive nestaav uz vietas. Ka man bez vina arii ir dadzas citas lietas daraamas. Runaajot par miilestiibu, man taa ir, gan sirdii, gan prataa. Es vinu no jauna iemiileeju...tagad gribot negribot mana sirds saak sasalt, vismaz gribu lai taa nav tik karsta pret vinu....lai pasai mazaak saapeetu.....
Paldies jums....

VIT@ 3. janvāris 2014 16:37

Man lasot rodas sajūtas, ka jūs abi viens ar otru spēlējat spēles, nav tādas īstas mīlestības pilnas attiecības.
Ko es darītu tavā vietā! Noteikti kā divu bērna mamma tava vietā izrunātu viņa spējas uzturēt Tevi un jūsu kopīgos bērnus, kamēr Tu spēsi sevi nostabilizēties uz kājām (konkrēti šajā gadījumā, viņam ir jāpalīdz arī Tev, bērniem vienmēr). Ja grib iet projām, lai iet - gājēju Tu nenoturēsi. Šis noteikti ir tas laika posms, kad ir jātiek skaidrība ar savām prioritātēm dzīvē. Ir jāatgūst mīlestība uz sevi, ticība sev.
Par scēnām aizmirsti, tās ēd ne tikai tā jau sagruvušās attiecības, bet galvenokārt tās saēd Tevi pašu. Laiks, Tu pati, darbs un aizņemtība padarīs ne tikai sevi interesantu apkārtējiem, vīriešiem un savam vīram, bet galvenokārt sev pašai. Tātad to arī Tev novēlu.

Linduchy 3. janvāris 2014 15:59

Man arī no malas liekas, ka jūsu starpā nav vairs ne mīlestības, ne iekāres. Ja vien paši nevēlaties izrunāties un šo lietu risināt, tad prātīgāk un saudzīgāk visiem būtu katram doties uz savu pusi. Un bērni nu gan nav tas iemesls, lai paliktu kopā, paciešot vienam otru, vai pat klusībā ienīstot. Tas ne pie kā laba nenovedīs. :S

Rebeka 3. janvāris 2014 15:46

Godīgi sakot lasot rodas sajūta, ka arī tu esi ar viņu kopā tikai deļ bērniem un arī pašai jūtas nav.

Ko darīt? Beidz taisīt scēnas un šķiraties, kā draugi, jo kopīgi taču ir bērni.... Sāc savu neatkarīgu dzīvi, ja iespējams palūdz viņam palīdzību finansiālu iesākumam(nezinu kādas jums tādā ziņā attiecības) , lai vari sākt strādāt nopelnīt un uzturēt sevi. Laid taču to cilvēku prom... un pašai laiks meklēt ko citu, dzīvojam taču vienreiz un nav savi dzīves labākie gadi jāpavada piespiedu gūstā bērnu dēļ.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā