Attiecības ar mīļoto vīrieti

helen.11.2
helen.11.2 18. maijs 2021 15:22

Sveikas! Es lūdzu uzzināt Jūsu viedokli, domas un pieredzi! 

Īsuma pastāstīšu par savu situāciju. Biju laimīgi kopā ar savu puisi jau 6 gadus, abiem mus ir 25 gadi, dzīvojām dien dienā kopā, viss bija lieliski. Bieži pavadījām laiku kafejnīcās, kino, braucām garās pastaigas pa mežu, devāmies nezskaitāmos ceļojumos kopā. 

Nesen, pirms mēneša nopirkām kopā dzīvokli, viss bija ideāli, abi bijām laimīgi par šadu lēmumu. Sākām runāt par bērniem un kāzām, nakotnes mērķiem. Un nākamajā dienā, es uzzināju, ka mans vīrietis mani nokrāpa ar apmēram 45 gadīgu sievieti. Protams es biju gatava risināt šo problēmu, kā nekā mēs bijām soli pretī uz ģimenes veidošanu, un pēkšņi vienā dienā viss mainījās. Viņš teica, ka viņam vairs neko nevajag, lai es savācu savas mantas un izvācos. Pēc divām stundām jau piedāvā dzīvot kopā kā draugiem, bet tikties ar citiem cilvekiem. Šī sieviete viņam visu laiku rakstīja, nelika mierā. Viņi iepazinās veikalā. Toties viņš neko man nestāsta, izvairās no tās tēmas, nesaka kā viņu sauc, kā tieši iepazinās, īsi sakot, neko līdz galam neizstāsta. Bet visu laiku apgalvo, ka viņš negrib ar viņu dzīvot kopā, negrib veidot ar šo sievieti ģimeni, negrib pat vairs viņu satikt. Pagāja divas dienas un es uzzināju, ka viņš atkal bija viņu saticis. Kā var būt tā, ka viņš apgalvo, ka negrib viņu vairs redzēt, bet negrib arī pazaudēt kontaktus un sarakstīties viņš ar viņu nepārstās. Pagāja divas dienas, viņā veselība pasliktinājās, viņš noskuva visus matus, visu dienu vēma, nav spēka.

Viss kas notiek manā galvā ir vieni vienīgi jautājumi- kāpēc? Kā cilvēks var izmanīt tik krasi savas attiecības vienas dienas laikā? Mēs taču nopirkām dzīvokli kopā pirms pāris nedēļām, apsvēram iespēju par bērniņu.

Tad nu man jautājums ir sekojošs, vai pastāv iespēja, ka šī sieviete viņu ir piebūrusi, un ja JĀ, tad kā to visu var lauzst? 

Man tiešām nav vairs spēka, es nesaprotu ko darīt, mēs taču viens otru tik stipri mīlējām! :(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā