Attiecibas..

ivita.laine12@gmail.com
ivita.laine12@gmail.com 4. oktobris 2016 18:06

Iepazinos,ar puisi sagajamies kopa loti atri 20,septembri palika tris menesi,negribu teikt ka attiecibas ir idealas tacu zinu ka ar so puisi gribu palikt kopa,bet ir viens bet vins dzivo Anglija,tacu tur atgriesties nevelos,uzskatu ka manas majas ir Latvija,seit musu domas dalas,katru vakaru  nevaru aizmigt jo nesaprotu kaa atstat musu attiecibas, vins saka ka ja nebrauksu uz UK mums ir jaskiras,tacu es vinju loti milu,esmu apmulsusi un nezinu ko darit,vins man saka ka mani mil tacu vai puisis var teikt ka jaskiras del attaluma,vins man vienu dienu saka attalums parbauda attiecibas,un to cik loti tas cilveks ir vajadzigs,tacu man ir bail ka kadu dienu vins man pateiks ar attaluma palidzibu esmu tevi aizmirsis,un vel tris menesu perioda mes neeesam gulejusi,vai vins nesaks meklet citur,katru dienu uzdodu sev to jautajumu,jutos nedaudz sapinata,lai gan dzirdu vardus es tevi milu,taja pasa bridi dzirdu ej tu doma esi man vajadziga,es nezinu kadus lemumus pienemt ko darit.. Tagd vins ir aizbraucis uz Angliju,rit atgriezas majas,es gribu ar vinu runat tacu vins mani nenem par nopietnu. Pirmie divi menesi kad bijam abi ANGLIJA musu attiecibas bija samera labas,protams draugu prieksa mainijas un viss bija savadak neka kad bijam divata.. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies