Atklājumi un vilšanās virtuvē

pece
pece 8. janvāris 2014 19:54

Produktu piedāvājumu klāsts ir tik plašs, ka visu nevar uzspēt notestēt, tāpēc aicinu padalīties ar to, kas ir nopircies ļoti gards vai gluži otrādi, kas sagādājis vilšanos.

Mans viens no pēdējiem pozitīvajiem atklājumiem ir veikalā Idille pirktā sveramā zemesriekstu halva ar žāvētām aprikozēm (cena ap 6 eur kilogramā). Fantastiski garda!

Diemžēl ir arī vilšanās - Staburadzes skudru pūznīšu ar zemesriekstu sviestu . Pilnīgas šausmas, laikam gatavots tas zemesriekstu sviests no sālītajiem zemesriekstiem - sāls gabalos, brrrrrrrrrrrr.

Jūsu atklājumi un vilšanās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 10. janvāris 2014 15:23

Vakardienas vilšanās-Liepkalnu maizņīcas medus kūka. Fui,fui un velreiz fui.Tik mākslīga un bezgaršīga.:S

Rebeka 9. janvāris 2014 13:06

Aaaa kā es varēju aizmirst savu super atklājumu, kuru jau man šķiet kaut kur te SK noteikti esmu pieminējusi - Šokolādes saldējums ar zilā siera gabaliņiem.

Vispār man šķiet, ka ar zilo sieru var ēst pilnīgi un absolūti visu un būs garšīgi :D

Linduchy 9. janvāris 2014 11:37

Kārums svaigais siers ar čili pipariem, ņammmī (Y)(Y)(Y)

Cerīte 9. janvāris 2014 10:49 Noelle

Piekrītu-Selgas maizes pilnīgs Fui!

Noelle 9. janvāris 2014 10:20

Pēdējā vilšanās - SELGA jaunums - "maizcepumi". Ļoti specifiska garša, es pat teiktu - salkana. Nepatīk. Jāizdomā kādas pikantākas piedevas, ar ko tos cepumus noēst, lai nemētājas mājās. Katrā ziņā, ja meklē alternatīvu maizītēm, tad tās pašas uzpūstās dažādo graudu galetes ir daudzkārt labākas, nemaz nerunājot par Fazer sausmaizītēm, kuras tiešām garšo labi.

pece 9. janvāris 2014 09:44 makvins

Skrīveru žāvētie augļi šokolādē - siekalas mutē - tie ir mani favorīti no saldumiem bez maz vai! VIspār man garšo arī skrīveru marcipāns!

mazaa raganina 9. janvāris 2014 09:35

Sīkums, bet patīkams. Man ļoti iegaršojās Skrīveru ražotās aprikozes šokolādē...Ņammmm.Esmu garšojusi gan ķiršus,gan plūmes šokolādē, bet aprikoze visgardākā.

Rebeka 9. janvāris 2014 09:29

Pēdējā vilšanās bija SKY konditoreja krasta ielā, tā man tajā ēkā bija jāstrādā vairākas dienas starp Ziemassvētkiemun jauno gadu, tad vairākas dienas sanāca tur arī iepirkties. Nenogaršoju protams visu, bet viss ko nogaršoju man negaršoja, šķita pa sausu, pa treknu, vai pa cietu, katrā gadījumā katru dienu vīlos.

Atklājums.... hmmm ... pagaidām nekas nenāk prātā!!!

Cerīte 9. janvāris 2014 09:10 pece

Pagaršošu ,tad varēšu ko vairāk pateikt.Kaut man garšoja tumšā šokolāde ar jūras sāls graudiņiem pa virsu.

pece 9. janvāris 2014 09:05 cerite

Ar reāliem sāls graudiem jūtamiem?

Nu labi, tas noteikti nav priekš manis! Man nav nekas pret saldi sāļu garšu, bet sāls graudi saldos cepumos, pretīgi!

Cerīte 9. janvāris 2014 09:05

Rimi pārdos gardas pašražotas Rimi šokolādes kūkas .apm. 15 cm diametrā.Man garšo īpaši ar valriekstiem .Cena bija 99 eurocenti.Man no 1 gab pie kafijas sanāca 6 cilvēkiem.

Cerīte 9. janvāris 2014 09:02

Tā ir īstā zemesriekstu garša,nu man ir stimuls man to nopirkt.Priekš manis sālīts zemesriekstu sviests ir īstā USA garša.

1 2