Atklājumi un vilšanās virtuvē

pece
pece 8. janvāris 2014 19:54

Produktu piedāvājumu klāsts ir tik plašs, ka visu nevar uzspēt notestēt, tāpēc aicinu padalīties ar to, kas ir nopircies ļoti gards vai gluži otrādi, kas sagādājis vilšanos.

Mans viens no pēdējiem pozitīvajiem atklājumiem ir veikalā Idille pirktā sveramā zemesriekstu halva ar žāvētām aprikozēm (cena ap 6 eur kilogramā). Fantastiski garda!

Diemžēl ir arī vilšanās - Staburadzes skudru pūznīšu ar zemesriekstu sviestu . Pilnīgas šausmas, laikam gatavots tas zemesriekstu sviests no sālītajiem zemesriekstiem - sāls gabalos, brrrrrrrrrrrr.

Jūsu atklājumi un vilšanās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 30. marts 2014 10:36

Mana vakardienas vilšanās - jaunie Estrella čipsi Double red onion&sour cream - vieni vienīgi kaltēti sīpoli, neko no krējuma tur nejūt... bet man tieši tas skābumiņš patika... :(

Kerstyna 30. marts 2014 00:39

Varbūt mani apsmaidīsiet, bet mans pēdējais atklājums ir kātu selerijas , Nemaz nezināju, ka man tās garšo :D

pece 29. marts 2014 21:27

Mājas saldējuma piparmētru saldējums šokolādē uz kociņa - ņamma!

hiperkeri 25. februāris 2014 18:53

Ēdiens man neliek vilties.Ēdiens mani mīl.

Nikte 25. februāris 2014 12:33

Esmu vīlusies saldajos našķos (trīs veidi kastītē,kaut kas līdzīgs "kartupeļiem";) :( Ja agrāk bija garšīgi,šokolādīgi,tad tagad tāda sajūta,ka smačkāta baltmaize ar karoti ūdeņaina ievārījuma ;(

Kerstyna 25. februāris 2014 11:42 Noelle

Es arī pati gatavoju - labā eļļā apcepu - burkānus, sīpolus, ābolus, konservētus ananāsus, pielieku vai nu svaigus mizotus tomātus, vai tomātus savā sulā, sinepju graudus, cukuru, sāli un mazliet etiķa un šamējo mistrojumu pārleju apceptai vistas filejai, feini. Un sastāvu var variēt atkarībā no tā, kas ledusskapī.

Noelle 25. februāris 2014 08:48 Kerstyna

Es tieši pēdējā laikā secinu, ka šīs Spilvas mērces (tostarp arī jaunā mango mērce, kuru jau paspēju iemēģināt) ir stipri etiķainas... :( Vakardien tām devu pēdējo iespēju - nepārliecināja un izlēmu vairs nepirkt. Mācīšos gatavot saldskābo mērci pati.

Kerstyna 24. februāris 2014 18:41

Šodien nopirku Spilvas jauno Ķīniešu saldskābo mērci ar mango biezeni. Super, man patīk tā garša. (Y)

VIT@ 17. februāris 2014 09:12 Noelle

es ticu, ka tas ir atkarīgs no vietas un siltuma, bet jā .. es biju ļooti apjukusi, ka man pateica, ka tie mizlīgie zvēri ir cidonijas... un vēl lielāks pārsteigums man bija, cik tās ir gardas!!! :)

Noelle 17. februāris 2014 08:50 VIT@

Pirms kāda laika lasīju rakstu par cidonijām - LV atrodamās nemaz nav cidonijas, bet henomeles. :) Īstās cidonijas, ja nemaldos, bija tās, ko pazīstam (vai nepazīstam) kā "aivas" - lielas (gan nezinu, vai tik lielas, kā melones, jo šķiet, ka klasiski aivas ir aptuveni bumbiera izmērā).

VIT@ 17. februāris 2014 08:39 pece

hmm, manā pusē nav tādas mini cidonijas kādas ir LV, mums ir tādas gigantiskas, es nezinu to šķirni, ja atradīšu padalīšos, bet nu tie izmēri ir milzonīgi kā melone.

pece 16. februāris 2014 23:42 VIT@

A kas ir gigantiskās cidonijas?

VIT@ 16. februāris 2014 20:58

viens no lielākajiem atklājumiem ir marinētas, ceptas gigantiskās cidonijas, baigi garšīgas!!!!!

Cerīte 16. februāris 2014 20:22

Vakar cepu ban;ānus-fui,vēeeeeeeeeeeeee,kaka-nekad vairs.

pece 16. februāris 2014 19:35

Iemēģināju mafinu recepti no žurnāla Māja, kuru devis Mafins and more īpašnieks - mīkla garšoja briesmīgi :D, silti arī garšoja galīgi pē, bet atdzisuši ir tiešām gardi un labu struktūru!

pece 14. februāris 2014 15:07

Iemēģināju Rasas svaigo krēmsieru ar avenēm - man īsti neiegaršojās. Varbūt ar izteiktas garšas cepumiem vai krekeriem, bet uz maizītes - sajūta, ka kaut kas trūkst

Noelle 10. februāris 2014 09:19

Spilvas ražotie marinētie mazie pipariņi - lieliska garša un ideāli piemēroti uzkodām - tajos var sapildīt svaigo sieru ar garšaugiem un - ņamma! :)

VIT@ 9. februāris 2014 10:17

Man bija liels atklājums kāda izskatās mango "serde". Nekad vēl nebiju pati tīrījusi unz griezusi mango, kad man vienās vakariņās saldajā tapa mango parfai. Šis auglis noteikti manā virtuvē ciemosies biežāk - ļoooti labs, nekad vairs nepirkšu gatavu grieztu, cita garša, cits auglis.. protams ar Brazīliju nevar salīdzināt ...

VIT@ 7. februāris 2014 19:46 Kerstyna

kalmāru vislabāk ir iemarinēt diļļu un citornu sulā, un tad pusminūti no abām pusēm grillēt, viss :)

Kerstyna 7. februāris 2014 19:23

Kaut kas jau man ar to zvēru bija jādara... Tik daudz krējuma un diļļu nebija, lai sataisītu salātus, nācās būt radošai. Ieliku parastā, pirktajā marinādē uz kādu stundu un tad ātri, ātri apgrillēju, stipri grillēt nevar, paliek sīksts, taustekļu gali jau sacepās drusku pazolīgi :D

pece 7. februāris 2014 18:43 Kerstyna

Kā ta to kalmāru grilēji - tā vienkārši vai pirms tam marinēji kaut kā?

Kerstyna 7. februāris 2014 15:10

Vilšanās - soja, lakricas un Rundāles mērces - nekad un neko no tām nepirkšu.
Š;a gada atklājums - grillēts kalmārs - ļoti garšoja gan man, gan manai saimei.

pece 7. februāris 2014 09:34

Moldāvu ražotās sulas - gardas un pa saprātīgu cenu (vinotekas bodēs).

Noelle 7. februāris 2014 09:21

Vakar notestējām vienu no Ekselences Šefpavāru saldējuma desertiem - HE's meistarojumu ar aveņu siera kūkas garšu. Hmmm, neskatoties uz grandiozo cenu, saldējums šķita tiešām baudāms (gan, iespējams, nedaudz man par saldu, bet tomēr labs). Domāju, ka pirkšu kādreiz vēl un pamēģināšu arī atlikušos divus (Kūkotavas "Švarcvaldes ķiršu kūkas" un Rivjēras "Tiramisu";).

deletedprofile 10. janvāris 2014 16:00

Laikam esmu palaidusi garām pus gadsimtu, bet mans jaunākais atklājums ir zilā siera mērce. Tik garda (L).. un rikottas pankūkas- ātrs un gards kārums.

1 2