atkal lūpas!

2. marts 2011 18:13

man atkal saspregaja lupas, lietoju kremus lūpu balzāmu bet pārgāja tik izskats bet sajuta jau 2dienas- riebiga itka krevelaina un sausas butu!vai man vajadzetu apmeklēt ārstu? no ritiem liekas ka salipusas un piepampusas kaut ta neizskatas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
peeka 5. marts 2011 09:00

Vaselin ziede
;)

Lapsaa 3. marts 2011 11:00

nju nezinu, kad man visādi brīnumi uz lūpām uzmetās vislabākais man ir BEPANTEN ziede :)
Ja regulāri dienā smērē, tad vakarā jau visas sāpes ir pārgājušas... :) un skats arī daudz labāks :)

oranzh 3. marts 2011 07:35

lasma-iesaku Noutrogena lūpu balzamu,nopērkams aptiekā-pazudīs tās kreveles un lūpas būs veselas!

2. marts 2011 22:32

Ja ananāsu edam pirms kadam dažām dienam kkad 5dien vai 6dien!tas ir 4dienas atpakal un pec ananasa man neka nebija.
Bet mes bijam ara pie upes nakošaja dienā pamodos ar sapošam lūpām sārtums pārgaja bet sajūtas nē liekas krewele wirsū kuru gribas noberst un jūtu ka piepampušas kaut paskatoties spogulī nekā tada neredzu. Pat nesaprotu kas tas ir.kape nepariet!

rozhuks 2. marts 2011 19:48

Varbūt Tu esi ko ēdusi ne tādu?!
Vienkārši tāda sajūta var būt pēc ananāsu,kiwi ēšanas;)

2. marts 2011 18:13

man atkal saspregaja lupas, lietoju kremus lūpu balzāmu bet pārgāja tik izskats bet sajuta jau 2dienas- riebiga itka krevelaina un sausas butu!vai man vajadzetu apmeklēt ārstu? no ritiem liekas ka salipusas un piepampusas kaut ta neizskatas!