Atdodu rīsa sēni

charger
charger 1. marts 2011 20:15

Meitenes, man viņa strauji vairojas un gribu kādai atdot, vai pat- kādām, jo man nu jau ir trīs burkas ar šo brīnumlīdzekli, un tas nozīmē,ka pēc 3 dienām būs vismaz 6 burkas. Variet pašas palasīt par šo brīnumaino bioloģiski aktīvo dzīvo organismu, kas garšo gandrīz identiski bērza sulām un ir ļoti veselīgs, jo satur dažādas aminoskābes un tt. Te būs mans epasts- fire_in_ice@inbox.lv. Rakstiet, sarunāsim, pastāstīšu par kopšanu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
anita052 14. jūnijs 2012 14:20

annanas!
es esmu no Latvijas otras puses, bet pie manis atbrauks radi no Jelgavas varesu nosūtīt. atraksti man uz e-pastu--- anita052@inbox.lv

annanas 12. jūnijs 2012 12:34

Charger! Esmu no Jelgavas un ļoooooti gribu gan rīsa sēni, gan piena sēni, vari lūdzu padalīties?! :)

charger 3. aprīlis 2011 16:09

http://www.calis.lv/forums/tema/8234481-piena-sene/6/
Te ir sēnes no visādām malu malām...gan rīsa sēne, gan arī tējas sēne un vēl visādas sēnes:D

charger 3. aprīlis 2011 16:08

Meitenes, es nezinu, es uz Jelgavu nebraucu.... gan jau kāda varbūt te ir,kam sēne ir arī Jelgavā.
ja nē, tad pameklē delfi forumā, tur ir sēnes piedāvājumi no visādām vietām.
Vnk ieraksti googlē "atdod sēni Jelgavā" un kaut kam ir jāparādās:)

diidi 2. aprīlis 2011 13:36

Atdodu Rīsu sēni,esmu no Tukuma puses.E-pasts: diidi@inbox.lv

irsuks 2. aprīlis 2011 10:24

vai iespējams iegādāties arī Jelgavā??

charger 1. aprīlis 2011 23:54

Esmu arī krietni atvieglojusi iesācēju- sēņotāju dzīvi , jo man ir izveidota ļoti saprotama un lakoniska instrukcija, kā sēni audzēt. Tāda nāk līdzi katram sēnes ņēmējam:)

charger 1. aprīlis 2011 20:33

Meitenes, man atkal savairojusies sēne un kādu laiku neviens nav braucis pakaļ

21. marts 2011 09:16

Nē , es vēl tikai braukšu :)

charger 20. marts 2011 11:24

Ieva, Tu laikam biji atbraukusi pakaļ sēnelei?

17. marts 2011 18:59

Nerakstiju gan e- patu :) Bet aizrakstīšu.

charger 17. marts 2011 17:16

Tu laikam jau man epastā aizrakstīji:) sēne ir vēl pieejama, protams,ir ,jo tā strauji vairojas. droši zvaniet, brauciet pakaļ:)

17. marts 2011 14:24

Es gribu Tavu "mājdzīvnieku"".
Kā varam sarunāt?

charger 16. marts 2011 14:28

Vēl ko var piebilst- ja brokastīs apēd piemēram vienu kivi vai kādu citu augli un uzdzer vienu vai divas "sēnes" glāzes, tad negribas vairs neko citu ēst. Vārdu sakot, liekas,ka tās visas vielas (aminoskābes, folijskābes un tt) piesātina organismu ar vajadzīgajām vielām, līdz ar to mazāk gribas "dzīt iekšā" taukus un taml ... (lai gan protams tie arī ir nepieciešami, un pusdienās jau atkal ēst gribas)

charger 16. marts 2011 14:25

Aizmirsu piebilst,ka zaudēt nav ko paņemot sēneli, ja nu vienīgi cukuru un rozīnes:D

charger 16. marts 2011 14:24

Jā, esot zinātniski pierādītas.
Bet internetā, bieži-kā lielā kloākā, var atrast visu ko par visu iespējamo, protams, arī sliktu.
Es uzticējos labajām ziņām un tagad mana mamma,kā dēļ sēni arī sāku "turēt" tagad jūtas daudz labāk (viņai sāpēja mugura regulāri), varbūt placebo efekts, bet jebkurā gadījumā- tas strādā.
Pati arī dzeru, garšo pēc bērzu sulām un ir patīkami kopt tik jočainu "mājdzīvnieku"
vairojas tiešām šausmīgi strauji.
esmu pasākusi sīkos,duļķaini-miltainos graudus no populācijas atdalīt, atstāju tikai lielus un redzami veselīgus graudus.Un tas ir jūtams.

mantra 15. marts 2011 14:07

Vai tās īpašības ir zinātniski pierādītas?

smukaa 14. marts 2011 14:50

man senāk bija..auga kā traka:D

charger 14. marts 2011 14:32

Vēlreiz atjaunoju tēmu.
Sēne pieejama trīslitru, divu litru un litra burkās. Līdzi nāk izdruka par tās īpašībām un kopšanu.

charger 5. marts 2011 15:55

Atsvaidzinu tēmu. Sēnes joprojām meklē savus "sēņotājus" :D

charger 1. marts 2011 20:15

Meitenes, man viņa strauji vairojas un gribu kādai atdot, vai pat- kādām, jo man nu jau ir trīs burkas ar šo brīnumlīdzekli, un tas nozīmē,ka pēc 3 dienām būs vismaz 6 burkas.
Variet pašas palasīt par šo brīnumaino bioloģiski aktīvo dzīvo organismu, kas garšo gandrīz identiski bērza sulām un ir ļoti veselīgs, jo satur dažādas aminoskābes un tt.
Te būs mans epasts- fire_in_ice@inbox.lv. Rakstiet, sarunāsim, pastāstīšu par kopšanu.