Astroloģija - vai tiešām laiks ir svarīgs?

tavapele
tavapele 22. februāris 2011 13:50

Tā nu sagadījies, ka ilgus gadus esmu dzīvojusi ar mānīgu priekšstatu par savu dzimšanas laiku. Esot pilnībā pārliecinātai par visu faktu pareizumu vairākas reizes biju devusies arī pie astrologa. Un interesantākais ir tas, ka astrologu aprakstos redzēju sevi – personības apraksti, intereses, fakti par bērnību, mācības (pat līdz apgūtajai profesijai), intereses, iepazīšanās u.t.t. Mazas aizdomas bija visu laiku, bet domāju, ka atšķirība ir kādas 5-10 minūtes. Saņemot atbildi no dzemdību nama, nedaudz jutos šokēta - atšķirība starp manu „iedomāto” un reālo dzimšanas laiku sastādīja 1:15. Tagad pat nezinu, ko domāt. :) Visur rakstīts, ka astroloģijā pat 5 minūtes var izšķirt daudz ko, bet man tā atšķirība ir pat vairāk kā stunda. Vēl pirms neilga laika biju svēti pārliecināta, ka viss astrologu teiktas 100% bija par mani, bet tagad sanāk, ka neapzināti māniju pati sevi vai astrologu minētajos faktos saskatīju sev vēlamos notikumus? Vai tomēr precīzs laiks nemaz nav jāzina un mēs visi daudz maz vienā laikā dzimušie esam vienādi? :D Eh, tā ap sirdi maza sāpe par to, ka astrologu „solītie” dzīves labumi nemaz nav adresēti man un atkal atrodos stadijā, kad nezinu kādā virzienā iet. :S

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
irinav 24. februāris 2011 23:12

Laiks ir svarīgs, tomēr nevar aizmirst, ka ir tāda lieta, kā kosmogramma, kura arī sniedz daudz precīzas informācijas. Jocīgi, ka astrologs neuzdeva retrospektīvos jautājumus, lai redzētu vai tiešām laiks ir precīzs..

tavapele 24. februāris 2011 08:10

Piektdien viņam konsultācija ir līdz 16:30, bet ātrākais, kad piektdienās varu atbraukt līdz Rīgai ir ap 16:30 :)

kintijasieviesuklubslv 23. februāris 2011 21:35

tavapele, kāds laiks tev būtu ērtāks konsultācijai pie Jāņa Bēniķa?

tavapele 22. februāris 2011 22:01

Janika
Protams, ja negribas un neprasās nekur nav jāiet un jāklausa savā intuīcijā.
Man savukārt prasās, ja reiz savas izjūtas bieži nesaprotu, bet intuīcija nav tik izteikta.
Labprāt arī dotos pie Jāņa Bēniķa, ja vien piektdienās viņam būtu cits pieņemšanas laiks, varbūt kādreiz sanāks :D

tavapele 22. februāris 2011 21:57

Jā, Kintij, diemžēl ies secen. :(
Man tik nedaudz neskaidrs, ja tomēr laiks tik krasi atšķirās, kā tomēr astrologiem izdevās noteikt, attiecības ar dažiem cilvēkiem, manu rīcību konkrētās situācijās, vai to kas esmu pēc izglītības. Mistika. :)

janika 22. februāris 2011 19:46

neesmu gājusi ne pie kādiem astrologiem ,nezinu , cikos esmu dzimusi. un vēl joprojām esmu dzīva. dzīvoju pēc savām izjūtām un nemaz negribu zināt , kur , kas un kad mani sagaida. kas būs likteņa lemts . tas garām nepaies.

kintijasieviesuklubslv 22. februāris 2011 17:18

tavapele, mūsu astrologs Jānis Bēniķis saka - ka svarīga ir katra minūte, kas var izšķirt, kāda ir tava dzīve. tā kā droši vien astrologa sasolītie labumi nebūs paredzēti tev, ja patiesībā esi dzimusi citā laikā. diemžēl! :(

burviite 22. februāris 2011 14:09

Mh interesanti es pat nezinu cikos piedzimu.(gribētos gan zināt)
Līdz šai dienai esmu nodzīvojusi tikai sevī ieklausoties, savai intuīcijai un prātam.

tavapele 22. februāris 2011 13:50

Tā nu sagadījies, ka ilgus gadus esmu dzīvojusi ar mānīgu priekšstatu par savu dzimšanas laiku. Esot pilnībā pārliecinātai par visu faktu pareizumu vairākas reizes biju devusies arī pie astrologa. Un interesantākais ir tas, ka astrologu aprakstos redzēju sevi – personības apraksti, intereses, fakti par bērnību, mācības (pat līdz apgūtajai profesijai), intereses, iepazīšanās u.t.t.
Mazas aizdomas bija visu laiku, bet domāju, ka atšķirība ir kādas 5-10 minūtes. Saņemot atbildi no dzemdību nama, nedaudz jutos šokēta - atšķirība starp manu „iedomāto” un reālo dzimšanas laiku sastādīja 1:15. Tagad pat nezinu, ko domāt. :) Visur rakstīts, ka astroloģijā pat 5 minūtes var izšķirt daudz ko, bet man tā atšķirība ir pat vairāk kā stunda.
Vēl pirms neilga laika biju svēti pārliecināta, ka viss astrologu teiktas 100% bija par mani, bet tagad sanāk, ka neapzināti māniju pati sevi vai astrologu minētajos faktos saskatīju sev vēlamos notikumus?
Vai tomēr precīzs laiks nemaz nav jāzina un mēs visi daudz maz vienā laikā dzimušie esam vienādi? :D
Eh, tā ap sirdi maza sāpe par to, ka astrologu „solītie” dzīves labumi nemaz nav adresēti man un atkal atrodos stadijā, kad nezinu kādā virzienā iet. :S