Àrzemnieks

Sanita93
Sanita93 30. augusts 2016 14:43

Sveiki! Lieta tāda,ka pāris mēnešus tiekos ar ārzemnieku,melnādaino, dzimis D-Āfrikā,bet dzīves laikā pārcēlies ar ģimeni uz Ameriku,kur dzimuši brāļi/māsas,pēc tam dzīvojuši Uk, kur viņš arī màcījies un savus studentu gadus pēcāk pavadījis mūsu netālā Ziemeļvalstī, iegūstot augstāko izglītību,kur šobrīd arī turpina iegūt Doktora grādu, cilvēks ambiciozs un izglītots. Bet lieta tāda,ka esmu jau bijusi viņu apciemot šajā Ziemeļvalstī,kur pavadīju pie viņa gandrīz nedēļu,apmetoties viņa dzīvoklītī, un tagad viņš brauks apciemot mani,paiekot pie manis 2 nedēļas. Biju informējusi mammu,ka jā,satiekos ar tādu vīrieti un biju viņu apciemot viņa dzīvesvietā. Viss bija visu laiku labi, bet tagad pēkšņi viņai sākas paranoja un piekodina,lai nestastu ar ko vecaki nodarbojas,lai nebraucu nekur arpus valsts ar vinu un visadas tadas lietas,liek bez maz vai uztvert kā nenormālu bandītu,vervētāju un nelieti, un grib lai ar viņu iepazīstinu. Netaisos ne precēties,ne bērnus taisīt,vienkārši izlēmām,ka vēlamies tikties,iepazīt viens otru un tad jau redzēs kas un kā. Tāds "randiņu periods" taču ne klasiskajā izpratnē. Un pati saprtu,ka nevēlos ar ne ar kādiem vecākiem iepazīstināt,jo nevar zināt vai tur beigās arî kas nopietns iznāks,kad būšu gatava,tad arī iepazīstināšu,jo domāju,ka šobrīd arī viņš justos neveikli. Bet māte visu laiku izdara spiedienu. Un ko gan viņa iegūs,satiekot viņu? Jo angļu valodā viņa runāt nemāk. Bildi ir redzējusi kā izskatās,un dzîvē baigi spēs izzīlēt kas par tipiņu viņš ir,vadoties tikai pēc izskata? Lieki piebilst,ka pati esmu skaidri domājošs cilvēks un vienmēr izskatu dažādus dzīves scenārijus,sākot no sliktākajiem, un apzinos ko daru. Pusim ir 29, man 23. Es saprotu,ka māte uztraucas,bet kā lai ieskaidro,ka viņš ir pilnīgi tāds pats cilvēks kā mēs,ar parastu normālu ģimeni,un tas,ka viņš ir ārzemnieks, nepadara viņu uzreiz sliktāku kā cilvēku? Lūdzu dodiet padomu! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 1. septembris 2016 17:15

Ja tu tiesaam domatu,ka tas ir taads pats cilveeks,kaa citi,tad nekad neauzsveertu,ka netaisies ne preceeties ar vinu,ne beernu taisiit!
Es kaa divu pieaugusu deelu maate vienmeer sev atgadinu-taa ir manu deelu izveele,ar ko draudzeeties,preceeties,beernus taisiit!Respekteeju deelu izveeli!

thezeezee 1. septembris 2016 11:35

Īsti nav saprotams, kādas attiecības Tev ar viņu. Iepazinies internetā un apciemoji tikai vienu nedēļu? Vai arī Tu dzīvo turpat kur viņš?
Es to jautāju, jo tas ir būtiski. Ja Tu ar viņu regulāri tiecies, tad droši vien viņu pazīsti labāk, kā ja tikai esi sarakstījusies internetā.
Un piekrītu Kerstynai, ka nevar zināt, kas par cilvēku. Laiks rādīs, bet mammai gan parādi. Mammām ir spējas redzēt un novērtēt, vai cilvēks meitai ir piemērots. Nav svarīgi, vai viņa saprot angļu valodu, jo skatienus un ķermeņa valodu viņa pratīs novērtēt :)

Kerstyna 31. augusts 2016 20:13

Nu... varbūt mammai taisnība. Ko mēs viens par otru zinām? Neko , vai drusku vairāk kā neko.
Jā, es neesmu toleranta šajos jautājumos, nemaz.

Linduchy 30. augusts 2016 18:33

Mammai būs miers tikai tad, kad ieraudzīs un aplauzīsies...vai arī nebūs miers :D
Sarežģīta situācija. Varbūt ir vērts vienkārši ar mammu intensīvāk parunāt par viņas bailēm, izskaidro savu pozīciju un mēģini pārliecināt, ka tev ir sava galva uz pleciem :)