Aromatizētāji drēbju skapim

Ivetta
Ivetta 8. septembris 2013 16:06

Vai ko tādu izmantojat? Ko liekat drēbju skapjos, lai saglabātu patīkamu aromātu? Varbūt ir tādi speciāli nopērkami kādos veikalos? 

Es vienu brīdi liku cietās ziepes, bet kaut kā īpaši neaizrauj šī metode. Gribās kaut ko efektīvāku. Nodomāju, varbūt kāda zin, ka ir kas tāds izdomāts speciāli priekš drēbju skapjiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 14. septembris 2013 09:58 cerite

Nav tik traki, jo galīgi pie sienas nav stutēts klāt. Bet vienalga, bik taisa to nesmukumu.

Cerīte 11. septembris 2013 20:50 Ivetta

Labāk ar steigu atvelc to skapi no sienas -domāju ka tur jau būs biezs pelējuma slānis

Linduchy 11. septembris 2013 19:54 Ivetta

Vēdināt un nepieļaut telpā paaugstnātu mitrumu :S

Ivetta 11. septembris 2013 18:23

Vai kāda ir kādreiz saskārusies ar situāciju, ka skapim rodas pelējuma smaka, jo skapis atrodas pie ārējās lauku sienas? Kā ar to esat cīnījušās?

deletedprofile 11. septembris 2013 09:44

Gultas veļas skapim man ir speciālas koka bumbiņas ar lavandas aromātu- aromats tiešām ir un ļoti patīkams.

Emmy 10. septembris 2013 21:44

Drogas veikalā ir nopērkami speciāli skapjiem paredzēti smaržu maisiņi,pakarināmie...

pece 9. septembris 2013 08:33

Es ar par auduma maisiņu ar kaltētām zālītēm.

Linduchy 8. septembris 2013 22:44

Es arī skapī lieku lina maisiņus ar kaltētām lavandām, piparmētrām un rozmarīnu :)

vecsprofils 8. septembris 2013 22:11

Visbiežāk izmantoju smaržu testerīšu stremelītes. Bet vispār īpaši speciāli nesmaržinu, man patīk tīru apģērbu dabiski svaigais aromāts vai apģērbu neitrālā smarža. Pat, ja ne visi apģērbi ir svaigi izmazgāti, tāpat pāris reižu uzvilkti daži džemperi nerada nesvaigu gaisu :)

VIT@ 8. septembris 2013 18:44

Kaltētas lavandas maisiņi, rozīšu somiņas, jasmīni arī reizēm, eksperimentēju :)