Ārkārtīgi labs seriāls

sandija
sandija 1. janvāris 2011 21:24

Reti, kad sanāk uziet kaut ko patiešām interesantu! Nu tādu, kur var gan no sirds pasmieties, gan paraudāt. Ļoti patīk seriāls Californication. Ja kādai ir i-netā pieejams, noskatieties sākot no pirmās sezonas. Tikko tā apraudājos...smuka, asprātīga filma par mīlestību un seksu ar Deividu Duhovniju galvenajā lomā Rekomendēju

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 10. novembris 2012 12:42

Es arī, kā Kintija, pieturos pie TV ekrāna rādītajiem seriāliem, filmām. Retu reizi internetā ko skatos (man jau vajag lai ir latviēsu valoda klāt un tādas vietas ir maz internetā, kur latviski ir tulkojums). Šobrīd ko regulāri skatos ir Slēgtā skola, ko rāda pa TV otro sezonu, Un Nozieguma skeletu arī atsāku skatīties, jo sagribējās to humoru, kas ir šai seriālā.
Bez Ugunsgrēka jau arī neiztieku, lai arī cik tas banāls. Bet ko jūs sakāt par jauno latviešu seriālu Ēnu spēles? Man patīk. ir vietām, kur tēlojums nedabisks, bet man patīk sižeti. Ir acīm ko pamielot. Rīgas skatus paskatīt.

eliss 7. novembris 2012 20:26

Kadreiz mana mammiite ieteica man noskatiities vienu krievu seriaalu.(Man vispar krievu kino nevisai).Samekleju to www.serialu.net .Un tad saaku skatiities.Laikam bija triis diena,bet beidzu nakti ap cetriem,jo apzinajos,ka no riita jaabuut augsa.Visa nakama diena pagaja ari pie si seriaala.Punki un asaras(labi,ka majas taas dienas biju viena),smiekli...Iesaku no visas sirds.
Seriala nosaukums И всё-таки я люблю.

tanja 18. janvāris 2012 12:29

Homeland ir apskatāms seriali.lv portālā :)
Un arī jaunais seriāls "slēgtā skola" online 2 sezonas ir noskaltāmas seriali.lv portālā ! :)

smukaa 9. janvāris 2012 17:59

jeanette - pirms raksti,apdomā,ko raksti!;)

sandijasieviesuklubs 9. janvāris 2012 09:21

O, esmu seriālu fane, jo tagad ir tādi seriāli, kam katra sērija ir kā liela filma, pat Normunds Naumanis Dienā rakstīja par šo tendenci - ārkārtīgi augt kvalitātei.

Kā vienu no labākajiem savā žanrā (ko arī atzīst balvas), varu ieteikt ASV "Homeland" - perfekts!!! Tur varat apskatīties,ko nozīmē izcils scenārijs, aktieru spēle un idejas, kas ar to tiek vispār darīts.

00000000000000 8. janvāris 2012 22:31

Smukaa ar bliež virsū...varētu padomāt,ka citādu viedokli,kā viņai patiktu, nav ļauts izteikt !

engeliitc 8. janvāris 2012 22:05

Pēdējā laikā skatos seriālu ''Dexter'',sākumā nepatika,tagad-atrauties nevaru... :)

smukaa 8. janvāris 2012 21:55

Ja būtu ko labāku darīt,tad nekomentētu netā ;)

00000000000000 8. janvāris 2012 21:30

Es arī -degradējusies persona esu,nu neaizrauj vsas tās līķu bakstīšanas,šaušanas indēšanas un pārējās ziepenes.Neesu redzējusi nevienu hausu,nevienu csa-izņemot to reklāmas,kompānijas pēc ar ģimeni skatījos uguņgrēku-bet tur jau pusgadu uz priekšu, gandrīz visu ,varēja nojaust!
Jāsaka,ka nepilnu gadu mums vispār nebija tv,un nekas traks no tā nenotika,pat labāk-elektrība ietaupījās!

saule28 19. decembris 2011 15:34

Uzskatu ka serialu vieta var kautko padarit labaku!

8. decembris 2011 09:55

Godīgi, seriālus neskatos, laikam esmu galīgi degradējusies persona. ;)

astronija 8. decembris 2011 09:04

tanja,protams.Redzesloka paplašināšana nāk tikai un vienīgi par labu.Daudzveidība ir apsveicama. Neviens grāvis nav labs.

tanja 7. decembris 2011 23:53

Atvainojos par pēdiņām! Tas nebija domāts, lai aizvainotu!!! :)
No laviešu seriāliem skatos Ugunsgrēku, bet teikšu tā, ka tur tēma sevi ir izsmēlusi un visu laiku viss kuļās pa to pašu putru, nekas jauns un tāds ļoti aizraujošs vairs nenotiek.. Pārējos seriālus gan neskatos, piemēram, Inspektors Grauds, liekas riktīga parodija uz Komisāru reksi, latviešiem tiešām trūkst tās idejas, iespējams tās idejas ir, bet paveic to, kas iekļaujas budžetā, līdz ar to ārzemju seriāliem lielāks budžets, var atļauties izcilus režisorus, producentus, kā arī aktierus.. Arī seriālos ir jādzīvo laikam līdzi.. Esmu paskatījusies vairākus latviešu seriālus: Cerību iela 21, Svešā dzīve, Mīli mani mūžam.. neviens tik traki neaizrāva, nebija interesanti, sižets vilkās, viss jau iepriekš paredzams un skaidrs. Atceros, kad mācījos skolā, pa vienu no Latvijas TV kanāliem rādīja Saldo indes garšu, atceros, ka tad mani šis 7 sēriju garais seriāls ļoti aizrāva, un pat šobrīd uzskatu, ka tiem laikiem tas bija labs seriāls, labprāt vēlreiz noskatītos..
Saprotu, ka citiem, paskatoties kādus seriālus rādaTV, liekas, ka vairāk nekas cits izņemot CSI veidīgajiem nav.. Ļoti iesaku noskatīties mini seriālu (drāmu): Mildred Pierce, iespējams tad viedoklis par ārzemju seriāliem uzlabosies :) Ir daudzi labi ārzemju seriāli un es nesaku, ka vajag atteikties no pasmāju seriāliem, ir labi seriāli un filmas, bet nevajag būt par tik lieliem patriotiem, kuri skatās tikai "savus ražojumus", šad tad ir noskaņojums paskatīties arī kādu labu krievu vai ārzemju seriālu vai filmu :)

7. decembris 2011 21:21

astronija, ko lai dara, ka pašmāju seriāli, man liekas gaužām garlaicīgi? Teātris un vecais kino , jā, patīk, pat ļoti, bet seriāli čauuu... nekādas intereses.

astronija 7. decembris 2011 21:10

Mans vārds nav jāliek pēdiņās.Un es neteicu,ka vaina ir kādam vecumam. Es jautāju,jo gribu zināt,kurš vecumposms mums ir aizgājis Cosmopolītos. Ja jaunatne,tad tā varētu būt,ja arī pārējā cilvēces daļa, tad es sāktu baidīties par to,ka kaut ko esmu palaidusi garām,jo īsti nesaprotu šo.

tanja 7. decembris 2011 20:56

"astronija" kas tad vainas vecumam? Tas ir par jaunu 16-26 gadi? :)
Nu pašmāju seriāli arī ir labi, bet to ir maz.. :(

lorija 7. decembris 2011 20:29


White Collar (TV Series 2009) izcils serials.
Хиромант ir labs krievu serials.

astronija 7. decembris 2011 20:03

Ja par krievu seriāliem,man patika "Argentīnas tango". un ir arī citi.Bet sajūsminos par mašmāju ržojumiem. Tomēr,lai arī to nezināju, laikam esmu patriote.Tomēr esmu.... Mani šokē šīs atziņas,ko šodien uzzināju.
Jautājums: šeit izteikušās meitenes -jūs laikam esat vecumā 16-26?

astronija 7. decembris 2011 20:01

nu gan............Varbūt aizveram latviešu kanālus?varbūt beidzam dziedāt,sacerēt mūziku, jokus un labus stāstus?Varbūt klapējam ciet savu kino un teātrus? nesaprotu.Vai pašmājās vairs nekā nav?Un nav pat intereses?

tanja 7. decembris 2011 18:51

Labs seriāls ir " The Secret Circle" tagad ir 1.sezona.. noskatīties online var seriālu portālā: www.seriali.lv :)
Šogad ir arī daudzi citi labi seriāli iznākuši: "Person of Interest", "Teen wolf", "American Horror Story"- tas tāds ļoti savdabīgs šausmu seriāls, ne visiem patiks, "Mildred Pierce" ir labs mini seriāls.

Pureniite 19. janvāris 2011 10:21

Hmm ..es savukārt Jums ieteiktu noskatīties seriālu The Tudors, patiks tām kam patīk vēsture jo seriāls ir uz to balstīts tiek parādīta henrija VIII dzīve, un kurš gan nezin viņa mīlas stāstu ar Annu Boleinu. Izcila aktier spēle, katrs vaibsts, žests perfekti izstrādāts. Daudzām filmām pat tik labi nav :(

mazaa raganina 18. janvāris 2011 22:03

aurora
Man arī patika "Being Erica" un vēl ,,Men in trees"

rozhuks 18. janvāris 2011 21:18

Kintija,tagad paralēli SK,es ar skatos Hausu:)

kintijasieviesuklubslv 18. janvāris 2011 21:10

es laikam esmu tradicionālo seriālu skatītāja. man dikti patīk dr. House. katru otrdienas vakaru skatos! bet, lai kačātu internetā, esmu par slinku :D man labāk patīk gaidīt 2dienu vakarus :)

aurora 18. janvāris 2011 21:07

interesants seriāls ir arī "Being Erica"

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā