ārējais izskats ;)

lotucis
lotucis 6. novembris 2012 20:41

Čaviņas,es gribu kaut ko sevī mainīt tikai nezinu ko? Palīdzēsiet ko jūs iesakat, ko man darīt un ko man mainīt sevi :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotucis 15. novembris 2012 21:52

šāda es izskatījos 3. septembrī

lotucis 15. novembris 2012 20:07

kurpe

lotucis 15. novembris 2012 19:57

un vel dažas

lotucis 15. novembris 2012 19:57

viskas

lotucis 15. novembris 2012 19:56

:) kurpītes

lotucis 15. novembris 2012 19:54

aksesuārus arī

lotucis 15. novembris 2012 19:54

iekišu kādas drēbes man patīk un iekrīt acīs no interneta

Paldies Kikakeita par padomu ;)

kikakeita 15. novembris 2012 19:47

es domaju kad tu tiesam esi skaista meitene,ar kolosaliem,dabigiem matiem,neviltota un patiesa.
es tiesi kkur lasiju ka izmainit gerbsanas stilu un ka pirkt drebes.
ja esi isa lidz 160cm,tad nesa svarkus lidz celim,vai mazliet augstak,bluzes un t-kreklus ar V veida igriezumu padaris tavu kaklu vel slaidaku un izskatigaku.perc kurpes ar papedi,nevis ar mazi ka zirni,bet ar normalu papedi,izskatisies garaka un pieaugusaka-sieviskigaka:)
bikses ar paplatinatiem galiem gurnu apmera padaris tevi vienmerigaku,leginsus ja velc,tad noteikti viss garakos lidz potitem,lai tevi(ka redzeju 1na bilde)nesadalitu vairakas dalas un nebutu maldigs skats.
noteikti perc topinus un tunikas ar paaugstinato jostas vietu(lidz ribu sakumam no augsas):)

apm ta:)
cerams kkas noderes:)

lotucis 13. novembris 2012 21:46

ok! paldies :) paskatīšos :)

Noelle 13. novembris 2012 16:47

Starp citu - vēl viena "viltība" vai princips, kas jāievēro, iegādājoties/izvēloties apģērbu - tam jābūt precīzi uz Tavu izmēru. Ja tas ir "uz auguma" tad tam jābūt PIEGULOŠAM, nevis apspīlētam. Kāda ir atšķirība? Pašreiz nevaru ielikt paraugam bildītes, bet, kad būšu mājās, pameklēšu. Apspīlētā un par mazu apģērbā izskatīsies vēl apjomīgāka un tas radīs iespaidu, ka esi "izaugusi" no šī konkrētā apģērba.

Noelle 13. novembris 2012 16:44

lotuci - Tu šobrīd krīti galējībās :) Totāls mini noteikti ir tas, ko Tev šobrīd nevajadzētu izvēlēties, jo tas īsti neglaimos Tavam augumam un neizcels tā plusus. Savukārt kleita...jā, fantastiska, bet, protams - ikdienā taču tādu nevilksi, ne tā? :)

Protams, vēlme uzvilkt mini Tev tagad varētu būt laba motivācija sava auguma aprišu uzlabošanai :)

Lai gan - ja paskatāmies, ko vispārīgi i-netā var atrast, raugoties uz outfitiem lielākiem izmēriem - neticās, ka šos look gatavojuši zinoši stilisti :) (Google ierakstot "Plus size looks autumn 2012")

hiperkeri 13. novembris 2012 15:55

Tas supermini nederēs.Bet tā kleita ir fantastiska,tikai pie piemērota pasākuma..

lotucis 10. novembris 2012 16:11

vai šādus

lotucis 10. novembris 2012 16:09

šitādus var?

hiperkeri 10. novembris 2012 10:58

+pluss ir V veida kakla izgriezums.Ja Tev ir apaļa seja un pilnīgs augums,tad labāk izcel dekoltē,nevis paliec pie tīņu piegriezumiem-viss lellīgs,apaļš,utt.

hiperkeri 10. novembris 2012 10:57

lotuci-jā,šīs kleitas ir modē,un domājams,uz skaistas modeles,pilnīgi viss izskatās skaisti,taču jādomā tieši par savu stilu.Ja visām meitenēm teju ir šādi topiņi,tad,šķiet,Tu ar tādu pašu,diemžēt,būsi pelēkajā masā,īpaši neizceļot savus pusus.Tiešām,iesaku turēties pie vienkrāsaina,viengabalaina komplekta un krāsiņas ietiest aksesuāros,kā jau dio ielika bildīti.Tas tiešām,tiešām ir ļoti labs variants!

VIT@ 10. novembris 2012 08:18

hiperkeri, paldies :)

lotuci, kleita, kuru pievienoji ir rakstaina/raiba, kas tavu augumu padarīs vizuāli masīvāku. Iesaku izvēlēties tomēr vienkrāsainu apģērbu, savukārt vienkrāsainību apģērbā papildināt ar rakstainām šallēm, cimdiņiem, somiņām, ja patīk raibas lietas, bet atcerēties, ka nekad nevajag pārpsīlēt, jo ja rakstainas nav kā komplekts un vēl ne šā, ne tā saskaņots... uuu var izskatīties ne tik pievilcīgi. Lai veicas.

lotucis 9. novembris 2012 17:26

man šitādi patīk ;)

hiperkeri 9. novembris 2012 17:12

cepums dio-tiešām ļoti labs apraksts un piemeklēts stils. Ieseaku lotucim iet skatīties šāda tipa un fasona kleitas:)

lotucis 9. novembris 2012 17:07

skaidrs :)

lotucis 9. novembris 2012 17:07

skaidrs :)

lotucis 9. novembris 2012 17:06

cik dotu? man 14 decembrī paliks 15

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā