Aptaukošanās un liekais svars lielāks par 20kg(bariatrija)

baibab
baibab 26. aprīlis 2011 19:49

Vairs nav noslēpums, ka aptaukošanās slimība bieži sastopama arī mūsu valstī un nav tikai parādība Amerikā. Tikai pie mums par to diemžēl runā tik maz ...nav informācijas kādi mēri pieņemami, jo smagajos gadījumos diētas un sporta zāles nepalīdz. Zinu daudzas sievietes, kuras grimst bezcerībā un izmisumā, jo cerības stars nav manāms.Tomēr ir kāds līdzeklis, kas ir pārbaudīts un darbojas- lai gan diezgan ekstrēms, ja tā var teikt- bariatriskā operācija. Arī sieviešu klubā bija raksts par Edīti, sievieti, kura tam gājusi tam cauri un nu ir laimīga.Es arī esmu no tiem, kas veikusi šādu operāciju un patreiz meklēju visas, kuras arī to ir darījušas vai taisās darīt, lai dalītos pieredzē un apmainītos ar informāciju kā kurai iet.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 27. aprīlis 2011 13:50

paldies!

smukaa 27. aprīlis 2011 13:41

Piekrītu pecei;)

baibab 27. aprīlis 2011 13:23

peece, lūdzu,te būs viens no daudzajiem forumiem, kur cilvēki dalās pieredzē:
http://www.realself.com/Gastric-bypass-surgery/reviews?page=6#reviews

pece 27. aprīlis 2011 11:59

baibab,
Es labprāt palasītu informāciju angliski, jo LV man šķiet vēl nav 10 gadu pieredze šajā jomā.

Ha, es visu mūžu esmu cīnījusies ar lieko svaru, tāpēc zinu ko runāju!

Bez tam, ja liekais svars NAV saistīts ar apēstā daudzumu, tad kāpēc līdz kuņģa mehāniska samazināšana? Vienīgais, ko tas izdara ir padara neiespējamu pieēsties bezjēgā mega lielus daudzumus.

baibab 27. aprīlis 2011 10:28

pece, tagad viss tiek darīts, lai būtu tāda iespēja netā lasīt kā kuram veicies, kad būs mājaslapa, došu ziņu.
Tava attieksme ir kā vairākumam cilvēku, kuriem nekad nav bijušas patiesi nopietnas problēmas ar lieko svaru, jo no malas kritizēt ir visvieglāk, tā'pēc nemaz necentīšos pārliecināt, ka ne vienmēr aptaukošanās un milzīgs liekais svars ir saistīts ar rīšanu un slinkumu.

pece 27. aprīlis 2011 09:04

Bez tam apgalvojums, ka diētas un sports nelīdz, ir aplams, savā laikā, kad valsts vēl šo te operāciju apmaksāja, 10% no svara bija jānomet pirms operācijas pašai - tātad diētas līdz gan! bez tam - vai koncentrācijas nometnēs bija sastopami resni cilvēki? ???

Drīzāk tas ir slinkums un bezrakstura iezīme - rīt un rīt, bez jēgas! Jo tas, ko šī operācija panāk, ir ierobežo uzņemto pārtikas daudzumu , tātad tik pat sekmīgi varētu pārtikas daudzumu ierobežot ar mazāk riskantām metodēm.

Tomēr piekrītu, ka šis ir risinājums, lai notievētu.Jo ierobežot sevi visu mūžu un kontrolēt to ko ēd, ir gan apnicīgi, gan grūti!

pece 27. aprīlis 2011 09:00

baibab,
Varbūt vari ieteikt kādu vietu netā, kur palasīt par to, kā sokas pēc gadiem 10 tiem, kuri šo operāciju ir veikuši, jo cik saprotu un esmu lasījusi, ir gana daudz visādu risku nebūt laimīgiem ilgtermiņā.

baibab 27. aprīlis 2011 08:05

laaciite, patreiz šī operācija maksā zem 2000ls, atkarībā kurā slimnīcā. Pirms krīzes šāda veida operācijas noteiktu skaitu apmaksāja valsts...tagad diemzēļ...Igaunijā zināms, ka vēljoprojām daļu sedz valsts.

laaciite 26. aprīlis 2011 23:43

Cik šada operācija maksā?

baibab 26. aprīlis 2011 21:12

Kintija, noteikti!
Esmu sākusi projektu, kura mērķis ir apvienot cilvēkus ar šadām problēmām, tos kas vēl gatavojas veikt operācijas un tos, kuras jau to veikušas. Mums veidojas reāla atbalsta grupa, kura darbosies, lai informētu,par visu kas aktuāls šinī jomā, atbalstītu un palīdzētu visus, kam nepieciešams.

kintijasieviesuklubslv 26. aprīlis 2011 21:00

jā, būtu interesanti palasīt jūsu emocijas, pieredzes, stāstus un pārdomas :) baibab, esi gatava par sevi kādā blogā pastāstīt sīkāk?

hiperkeri 26. aprīlis 2011 20:00

nez,kā edītei tagad klājas..kopš tā raksta nav manīta..

baibab 26. aprīlis 2011 19:49

Vairs nav noslēpums, ka aptaukošanās slimība bieži sastopama arī mūsu valstī un nav tikai parādība Amerikā. Tikai pie mums par to diemžēl runā tik maz ...nav informācijas kādi mēri pieņemami, jo smagajos gadījumos diētas un sporta zāles nepalīdz. Zinu daudzas sievietes, kuras grimst bezcerībā un izmisumā, jo cerības stars nav manāms.Tomēr ir kāds līdzeklis, kas ir pārbaudīts un darbojas- lai gan diezgan ekstrēms, ja tā var teikt- bariatriskā operācija. Arī sieviešu klubā bija raksts par Edīti, sievieti, kura tam gājusi tam cauri un nu ir laimīga.Es arī esmu no tiem, kas veikusi šādu operāciju un patreiz meklēju visas, kuras arī to ir darījušas vai taisās darīt, lai dalītos pieredzē un apmainītos ar informāciju kā kurai iet.