Apģērbs mājās

vecsprofils 20. augusts 2013 01:34

Kādam apģērbam jūs dodat priekšroku esot mājās? Vai, jūsuprāt, ērtība mājās var būt sinonīms glītam apģērbam?

Vai valkājiet čības? Ja atbilde - jā, tad kādas tieši?

Dalamies viedokļiem un bildēm!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 3. decembris 2013 17:58

Par cik man dienas laikā sanāk bieži tā pat iet ārā, tad tie ir džinsi kāda maiciņa..ja vēss, tad jaka vai džemperis...bez čībām, nepatīk man čības..agrāk dzīvoju mājā, ar čībām kājās bieži gandrīz ņēmu nelabu galu, slīdēja, pa trepēm kritu un klupu...man patīk vai nu ar basām vai zeķēm...
Ja māju kārtoju, tad gan ieslīdu kādā ērtākā apģērbā, kuru nav žēl arī sacūkot...

balletboy 3. decembris 2013 14:03

Mājās parasti: T-krekls, legingi vai biezas zeķubikses, čības nevalkāju, parasti velku vai nu češkas vai baletčībiņas, dažreiz tikai zeķubiksēs, bez čībiņām.

mazaa raganina 22. augusts 2013 13:43

Man arī ir specifiskās-dārza drēbes piemēram vai uz mežu velkamās sēnēs un ogās.

Rebeka 22. augusts 2013 12:38

Man dīvaini ir tas,ka vasarā man telpās ir vēss, pat pašās karstākajās dienās! Un vasarā man durvis stāv vaļā lai nāk iekšā siltums, pa māju velku drēbes ar kurām eju arī ārā, jo vispār vasarā pārsvarā uzturos ārā uz terases vai dārzā kaut kur čiloju, bet ne istabā, vasaras vakaros istabā ģērbjos silti,jo ja nekurina telpas ir vēsas.

Ziemā gan mums ir gāzes apkure kas vienmēr uzgriezta uz kādiem 25 grādiem un tad vazājos pa māju šortiņos un T kreklā.

Tā kā mana māja ir remonta stadijā, un te nav diez ko perfekti tīras grīdas, tad staigāju plastmasīgajās čībās.

Apģērbs vienmēr (vismaz dienas iesākumā) ir tīrs un kārtīgs, bet nekāds elegantais, maiciņas ar trenuškām, dzinsiem, vai šortiem. Hūidiji utt...

Cerīte 21. augusts 2013 11:35

Man viss kā visām -izņemot to ka man ir arišausmūigi novalkātas mājas drēbes-pareizāk teikt dārza drēbes-koku kaļķojamā kurtka,suņu nēsājamis mētelis/pie veta-tad smird un spalvojas ka bail/,veci zemes rokamie un lapas grābjamie zābaki un ari sniegu tīru ar pavalkātiem zābakiem.Jaunas drēbes tam man ir žēl.

pece 20. augusts 2013 16:20

Čības tikai pašā ziemas vidusī -plikām kājelēm!

Mājastērps - tunika/īsa kleitiņa; džemperkleita vēsākā laikā + legingi.

vecsprofils 20. augusts 2013 12:58

Uz ātru roku sabildēju komplektiņus, kādi man te figurē. Arī ģērbjos atkarībā no laikapstākļiem un garstāvokļa, ziemā īsākiem variantiem pievelku klāt biezās, garās zeķes vai zeķubikses. Pēc manām domām mājas apģērbs var būt arī glīts, ne obligāti izstaipīti t-krekli, trenuškas ar strīpām un savēlušies legingi (tas tāds stereotips par mājas apģērbu).
Čības man pagaidām divu veidu, bildēs redzami, brūnās labi izskatās arī pie sievišķīgāka, bet tās rozā gan paliek tikai pidžamas veidam :)

Linduchy 20. augusts 2013 10:04

Mājas apģērbs ir atkarīgs no laikapstākļiem. Karstā vasarā staigāju basām kājām, šortos/svārkos+krekliņā/blūzīte, atkarībā no tā, kāds ir noskaņojums. Ziemā obligātas ir aitas vilnas čībiņas un silts džemperis, jo nekurinam Taškentu mājās :D

VIT@ 20. augusts 2013 09:26

Mājās ģērbjos tā, lai atnākot negaidītiem viesiem, man nebūtu kauns no sava izskata. Tātad gan glīti, gan arī ērti. Vasarā un maksimāli ilgi gan rudeni, gan pavasari staigāju basām kājām pa dzīvokli, man ļoti vēsums pēdām, taču pavisam lielā vēsumā izvēlos savas istabas zābaciņus.

miranda 20. augusts 2013 09:15

Čības nevalkāju, tās man traucē. Es izvēlos vai nu basas kājas vasarā, vai arī krāsainas vilnas zeķītes ziemā.
Man ir svarīgi, lai arī mājas apģērbs būtu glīts, kārtīgs un nenovalkāts. Vasarā izvēlos dažādas kleitas - visbiežāk līdz celim, lai ērtāk uzkopt māju. Citos gadalaikos - kāda tunika ar legingiem, džinsi ar kādu vienkāršu blūzi vai krekliņu, vai siltu džemperi. Mājās izvairos valkāt sporta apģērbu. Tas man liekas bezgaumīgi.

mazaa raganina 20. augusts 2013 08:53

Man svarīgi mājas apģērbā:1) lai man ir silti, jo esmu no salstošajām.
2) čības obligāti, bet tādas,kurās nesvīst kājas, šobrīd tās ir ar aitādas siltinājumu, arī vasarā,jo man salst! Drīz iegādāšos jaunas,jo šīs savu laiku būs nokalpojušas.