Apģērbi, kas nepatīk vai nepiestāv

vecsprofils 24. septembris 2013 21:48

Gan jau jums arī ir kādi apģērbi, kuri uz sevis nezin kāpēc neizskatās tā, kā gribētos, vai kādu iemeslu dēļ tie nepatīk un uz sevis to nevarat iedomāties. Kādi apģērbi tie ir? Kāpēc tā? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 2. oktobris 2013 08:59

Hmm, man laikam nav tādu apģērbu, jo esmu pamanījusi , ka līdz ko pasaku TAS MAN NEPATĪK, tā paiet īss laiks un tieši tas man patīk vislabāk :D
Jebkas man piestāv, tik atbilstošas kombinācijas un krāsas. Ir tas teiciens, ja labs augums, tad nav lietas, kas nepiestāv un jāsaka tam es piekrītu :)

vecsprofils 2. oktobris 2013 01:50

Par baltām zeķbiksēm... manā garderobē tādas ir, zeķes garās gan no kāzām, gan tāpat vēl mežģīņotās zeķubikses. Velku tikai tad, kad tiešām ļoti piestāv pie pārējā apģērba un apaviem. Un jā... vēl baltās zeķes bieži velku gultas priekiem kopā ar baltu babydoll un mežgīņotām biksītēm, manuprāt, forši kopā izskatās... ne tikai kāzu naktij, bet arī ikdienā prieka naktīs... :P

mazaa raganina 27. septembris 2013 14:53

Atceros, pirms pāris dienām redzēju sievieti,kurai bija augstpapēžu kurpes, melnas laiviņas un baltas zeķes...Es tādu izvēli neatbalstu.

Emmy 27. septembris 2013 14:39

Baltas zeķubikses...šausmas...mazam bērnam vēl,bet pieaugušai sievietei...pē!! Kā tāds līķis... Man patīk viss klasiakais...vismaz uz sevis. Citreiz pamperbikses izskatās kādai skaisti,stilīgi, bet citai kā no wc apmeklējuma...Nav tā ka pretojos jaunajai modei,bet es pieturos pie vienkāršām lietām...apavi vienīgie ar kuriem mēdzu eksperimentēt.

Rebeka 26. septembris 2013 15:39

Aaa man patīk spaiki, kniedes un it īpaši ķēdes :)

vecsprofils 26. septembris 2013 11:17 makvins

Es pa Zviedriju dzīvojos, ta ka arī salīdzinąjumā ar Lv, plaśąks piedāvājums :)

mazaa raganina 26. septembris 2013 09:19 Spotorno

Būtībā tas jau noiets etaps....spaiki saucamie.
Biju Austrijas h&m....cita kvalitāte apģērbiem, skaistas kleitas, fasoni....aaaa, sapnis!!!Mūsējais ir tīrā lupatu bode.
Man harēma bikses brrrriesmīgi nepatīk, nepatīk visi maisveidīgie apģērbi,kuri šobrīd ir pilnā sastāvā mūsu veikalos.

Ivetta 25. septembris 2013 22:01 Spotorno

Skaidrs. Es tās par nagliņām dēvēju. Nu tā pie sevis :D

Ivetta 25. septembris 2013 18:39 Spotorno

Kas ir spaiki?8-|

vecsprofils 25. septembris 2013 18:35

Heiteru diskusija :D
Tad vēl pievienošu, ļoti nepatīk tā spaiku mode uz casual stila apģērbiem. Spaiki piestāv tikai rokerveidīgam apgērbam. Bet, kad šodien visur apkārt pilns H&M sabāzts ar spaikiem uz it kā normālām blūzītēm, krekliņiem, apaviem un feinām kaklarotām... gribas tomātu iemest... Nu kāpēc tā jākropļo apģerbu 8-|

Cerīte 25. septembris 2013 18:07 Rebeka

:D

Rebeka 25. septembris 2013 16:48

Aa un vēl man riebjas dažādas auduma puķes un pērļotāju veikumi...

Rebeka 25. septembris 2013 16:45

Man patīk gan Uggi , gan harem bikses (bet daži fasoni tikai) , vispār man nav daudz lietas pret kurām būtu kādas pretenzijas.

Bet lieta Nr. 1 ko ienīstu gan sev, gan citām ir balerīnas/laiviņas bez papēža/pīļu čības. Tiešām pretīgi... zinu jau zinu, daudzām mājās kaudze ar šīm čībām un visām šķiet, ka skaisti, bet tā nav (manā skatījumā un dzirdēts arī no daudziem vīriešiem)... sievietēm tajās ir briesmīga gaita ( un tūlīt noteikti būs daudzas, kuras teiks, ka viņām tāda nav un viss skaisti), skats ir patiešām neglīts, neesmu nevienu glītu variantu redzējusi... Un pats fenomenālākais, viņas taču nav ērtas + bojā stāju un pēdu. Atceros vecajā darbā biju nopirkusi kā darba apaus ar domu, lai bez papēža un varu visu dienu novergot... Jēziņ kādas izjūtas vakarā.

Cerīte 25. septembris 2013 09:33

Uggi ir pretīgi,nevīžīga šķiet mode ar pagarinātajiem stūriem-vienalga vai svārjkiem vai jakai,tāpat kā priekša svārkiem īsāka kā aizmugure-liekas novalkāts un izstaipīts apģērba gabals.Nekādas dabīgās ādas ,nekādi ausu sildītāji un cimdi bez pirkstiem

Noelle 25. septembris 2013 09:26

Viennozīmīgi tie ir visi apģērbi no sērijas "trīs izmērus par lielu" - žaketes, krekli,blūzes (starp citu - šīsvasaras top lieta veikalos - ar pagarināto aizmuguri, tā, ka nesaproti, kur to ļerpatu likt - ļaut, lai karājas, vai mēģināt kaut kur sabāzt), arī bikses ar sevišķi paplatināto gurnu/dibena daļu...nerunājot jau par harēmenēm.
Un gumijas zābaki :) Tā ir mana "bērnības trauma" - jau no bērnības nevarēju ciest šos apavus un pat mazajās klasītēs spītīgi pirms skolas pārvilku citas kurpes, pat, ja no mājas izgāju ar gumijniekiem, jo mamma lika :) Tagad gan uzvelku, ja ir baigā nepieciešamība, bet tikai laukos vai pie dabas. Noteikti ne pilsētā :)
Ā, vēl ir tie šorti, kas līdz celim. Parasti mēdz būt tādi "lietišķā stila", komplektā ar žaketēm nopērkami. Fui, man šķiet, ka tādos pēc rūķa izskatos :D

Kerstyna 25. septembris 2013 08:30

Man riebjas bikses, kaut gan man tās labi izskatās. Tā man bērnības trauma, mamma bija sagādājusi tādu sarkanu trikotāžas puskombinezonu, kas man nepatika, bet viņš AUGA līdzi man gadus 3, mammai ļoti patika un man tas bija bieži jāvelk... Man tad bija kādi 3 gadiņi, no tā šausmoņa tiku vaļā 6 gadu vecumā.
Nu harēmbikses, uggi bez komentāriem. Šovasara man uzdāvināja manas pirmās botas dzīvē :D Un tās pašas kičam tikai .... Neviens nav mani redzējis ar botām drasējot. Apavi staigāšanai man ir , bet tās NAV botas. Saraksts sanāktu pagarš.... ja tā dziiļi sāktu iedziļināties ;)

vecsprofils 25. septembris 2013 00:05

Nu tad sākšu es, tā nupat uz dienām atskārtu, ka ir viens apģērba gabals, kurš nekad man nav bijis un nav joprojām un diez vai arī būs - ādas kurtka. Nav pat tā, ka nepatīk, bet laikam neesmu tas cilvēks, kuram tā piestāvētu nedz augumam, nedz koptēlam. Uz citiem normāli, bet uz sevis nepatīk. Plecos vienmēr par lielu, tāds tizls paskats kā no agrajiem `90.gadiem, losīnas un platformas tik trūkst ; ))) Un nepatīk arī pašas ādas kurtkas tas materils - liekas tik auksti un kokaini :)

Un otrs apģērba gabals, kurš gan nepiestāv, gan nepatīk - harēma bikses. Bez komentāriem.