Apģērba koriģēšana, pāršūšana

vecsprofils 26. marts 2014 16:52

Vai jūs mēdzat jaunu vai vecu apģērbu pāršūt līdz tam vajadzīgajam izskatam, kas patiktu un sēdētu uz auguma labāk? Kā jūs to darāt - ejat pie šuvējas, pašas mājās ar šujmašīnu kaut ko pāršujat, piediedzat vai pašrocīgā veidā? Un kāds ir rezultāts, vai parasti esat apmierinātas ar rezultātu un to valkājat, vai tomēr vienalga neiet kaut kas pie sirds un tiek utilizēts? :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 29. marts 2014 18:57

Esmu pārtaisījusi drēbes, precīzāk pāršuvusi, ļoti patīk. īpaši tad, ja labs materiāls :)

vecsprofils 29. marts 2014 18:52

t.b. vīli nevis šuvi :D

vecsprofils 29. marts 2014 18:46

Pacelšu tēmu, ja nu ieinteresē :)
Citreiz mēdzu šo to piediegt, pāršūt, pielabot. Vairākas reizes esmu no vienrindu pogu žaketēm un mētelīšiem izveidojusi divrindas, mēdzu pati saīsināt bikšu staras (svārkiem nē). Mēdzu uztaisīt vēl vienu lieku caurumu pogai krūšu zonā, ja kādai kleitai vai žaketei neatbilst izgriezums manam krūšu apkārtmēram, t.i. par platu.
Neko lielu nepāršuju, jo šuvējas prasmju ņemties ar piegrieztnēm nav, bet kā saka "подгоняю под себя", ja varu to saviem spēkiem pielabot :)
To visu daru pašrocīgi, jo šujmašīnas nav, tāpēc pati maziem dūrieniem imitēju šujmašīnas rakstu. Ja nepēta tuvu acīm, tad rezultāti ir pieņemami un glīti valkāšanai, ja vien audums ir tāds, kas neprasa šujmašīnas kaligrāfisko šuvi.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā