apavu uzglabāšana starp sezonām

tenisone
tenisone 24. oktobris 2012 12:10

Vakar rīta radio raidījumā runāja par apaviem,meistars Burkēvics teica ,ka apavus nevajag uzglabāt kastītēs un polietilena maisos,par maisiem skaidrs-neelpo,bet apavus gllabāt kastītēs man liekas ērti-nu protams sausus un tīrus apavus-sīkāki paskaidrojumi nebija,patreiz ir pēdējais brīdis ieziemot vasaras apavus.Kā darat Jūs?Tik daudz plauktinu man nav,un tajos apavi noput.Ja tas bija domāts kā nepietiekama ventilācija-varbūt kastītes vākā kādus caurumus taisīt?Telpa,kur glabāju apavus-sausa,silta

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 25. oktobris 2012 12:47

Varbūt doma bija, ka nevajag uzglabāt plastmasas kastēs un nevajag visus sabērt vienā kastē?

hiperkeri 25. oktobris 2012 11:58

Ja jau pat veikalos visus apavus uzglabā kastēs,šķiet,ka tas jau ir parametrs,pēc kā tiekties..specializētajos apavu veikalos jau nu vajadzētu zināt par apavu uzglabāšanu un kopšanu..

Noelle 25. oktobris 2012 09:38

Vienmēr esmu apavus glabājusi kastēs un neesmu sūdzējusies par to kalpošanas ilgumu... grūti teikt, kur iemesls tam, ka tos nedrīkstot glabāt kastēs, jo tajās parasti ir arī "ventilācijas" caurumiņi... var jau uztaisīt papildus vel kādu caurumu...

kiwwi 24. oktobris 2012 12:59

Es arī apavus uzglabāju kastēs un nav ne vainas!!!

tenisone 24. oktobris 2012 12:10

Vakar rīta radio raidījumā runāja par apaviem,meistars Burkēvics teica ,ka apavus nevajag uzglabāt kastītēs un polietilena maisos,par maisiem skaidrs-neelpo,bet apavus gllabāt kastītēs man liekas ērti-nu protams sausus un tīrus apavus-sīkāki paskaidrojumi nebija,patreiz ir pēdējais brīdis ieziemot vasaras apavus.Kā darat Jūs?Tik daudz plauktinu man nav,un tajos apavi noput.Ja tas bija domāts kā nepietiekama ventilācija-varbūt kastītes vākā kādus caurumus taisīt?Telpa,kur glabāju apavus-sausa,silta