Apavu glabāšana

vecsprofils 11. septembris 2013 23:16

Kā un kur jūs glabājiet savus apavus? Vai jums ir paredzēti atsevišķi apavu plaukti kā bildē, vai arī glabājiet koridorī un daļu kastēs skapī/garderobē?

Radās šādi jautājumi, jo aizdomājos, cik reāli būtu turēt apavus (ne tikai izejamās kurpes), bet arī āras apavus, ziemas zābakus lūk tādās glaunās garderobēs uz plauktiem... Manuprāt, diezgan nepraktiski un ne sevišķi reāli, izņemot izejamās kurpes (tīras, svaigas), sanāktu, ka vai nu ikreiz pēc pārnākšanas apavi būtu jamazgā, jāsusina un tikai tad nolikt plauktā, lai paķertu citus, ar kuriem šoreiz ieplānots iet ārā... Cik reāli tas ir? Bet varbūt jums kādai tieši ir šāds modernais apavu glabāšanas modelis un variet padalīties kā tad reāli notiek šis process.

Personīgi pagaidām visbiežāk lietojamos apavus turu koridorī, pārējās kurpes kastēs viena uz otras garderobē. Daži zābaki maisos, bet rudens/ziemas sezonā tikai koridorī. Skatoties Pinterest pieejamās modernās garderobes, aizdomājos, vai tas reāli ir iespējams glabāt ārā ejamos apavus plauktos... :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 14. septembris 2013 17:37 Linduchy

Nu ja, sasaldēšana līdz. bet varbūt aukstums kā tāds dod arī kādu efektu :D

Linduchy 14. septembris 2013 15:26 Ivetta

Hmm, nepretendēju uz absolūtu patiesību, bet man liekas, ka sēnītes nepārcieš tikai paaugstinātas temperatūras, bet sasaldēšana gan tām nekaitē :^)

Ivetta 14. septembris 2013 14:17 Linduchy

ha haa man arī tāda bija pirmā doma :D Ir lasīts, ka iesakot saldētavā kurpes paturēt, tad iznīdējot visādus sēnīšu parazītus :D

Linduchy 14. septembris 2013 12:23 Rebeka

Ak tā? Es jau nodomāju, ka turi apavus pazeminātā temperaūrā...mazums- lai tik ātri nesabojājas :D

Ivetta 14. septembris 2013 10:03

Vasarenes turu tādā kā kumodes zemākajā atvilktnē. Izejamās koridorā. Ir tāds koridoram paredzēts plaukts, kur arī aiz aizkariem liekam kurpes. Tiesa nepraktisks, jo ātri noput.

Emmy 14. septembris 2013 09:25

Man ir iebūvēts skapis koridorā, tad nu turu tur, bet par cik to suns var atvērt un izvilkt visu kas viņam tīk, tad bieži apavi tusējās vannasistabā

vecsprofils 13. septembris 2013 22:50 Rebeka

Labs :D :D :D Mums agrāk arī bija lieks ledusskapis, bet tur glabājās visādas burciņas un kārbiņas, līdz apavu glabāšanai neiedomājāmies :D

Rebeka 13. septembris 2013 22:34 Linduchy

Nav nav kopā... mums ir vecs ledusskapis kurš nefunkcionē, nebija kur glabāt apavus un kad nolēmām, ka ledusskapi nelabosim, sākām izmantot kā apavu skapi :D Ērti... Gan jau tas tā nebūs uz ilgu, bet pagaidām ir forši :D

Linduchy 13. septembris 2013 22:16 Rebeka

Ledusskapī? Kopā ar pienu un sieru? :D
Kāds pamatojums?

Linduchy 13. septembris 2013 22:16 Spotorno

Man atvērtie plaukti nepatīk, jo tad uz apaviem krājas putekļi :S

Rebeka 13. septembris 2013 22:14

Ticiet vai nē, bet es turu apavus ledusskapī :D :D :D Kad jutīšos labāk noibildēšu :)

vecsprofils 13. septembris 2013 19:54

Ahā. Man šķiet, ja jau organizēt garderobē pie apģērbiem apavus, tad visefektīvākie ir šāda tipa apavu turētāji - kur būtu gan plauktiņi (svaigām kurpēm un basenēm), gan redeles puszābakiem un zābakiem.
http://img1.targetimg1.com/wcsstore/TargetSAS//img/p/14/45/14451595_130309083000.jpg

Linduchy 12. septembris 2013 13:17

Es glabāju visus apavus kastēs...koridorī stāv tikai tie apavi, kuri tiek izmantoti katru dienu - sportošanas botas un iešļūcenes dārzam.