Amway

incisvgmailcom
incisvgmailcom 4. februāris 2012 11:13

Sveikas!vakar pirmo reizi noklausījos informāciju par Amway produkciju un citām iespējām no meitenēm,kuras jau sākušas lietot.Vai kāda ir lietojusi vai darbojusies šajā sfērā?Padalaties!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 28. maijs 2012 07:12

Protams, protams, amway vešpulverim un citiem līdzekļiem nav nekāda sakara ar BRIESMĪGO ķīmiju :D :D :D

hiperkeri 27. maijs 2012 21:21

magdalena,tev priekš sievietes ir ļoti interesants epasts:D

magdalena 26. maijs 2012 11:17

Anitai052. Sākumā es biju kā klients, pēc tam ierakstījos pati, jo sapratu, ka labāku neko neatradīšu, galvenais ir tas, ka ir ārste, kas pateiks( jā, pēc Folla metodes) ko un cik daudz Tev jālieto. Pasaulē ir daudz labu lietu un daudz dažādu produktu, bet ja es nezinu ko tie izdarīs manā organismā, tad , piedod man es nerīšu tās kapsulas, kuras sola visādus labumus.Uzraksti man uz e-pastu( martinsjanis@inbox.lv) pastāstīšu sīkāk.

anita052 12. maijs 2012 19:13

Sveika magdalēna!
Atvaino par tiešu jautājumu vai tu pērc preci kā klients, vai esi Amway kompānijā ?
Nutrilite tev tika veikta pārbaude pēc Fola metodes un kas tev to darija.

magdalena 26. aprīlis 2012 22:38

Jā, man arī gribas padalīties ar savu pieredzi, lietojot šos produktus, esmu sajūsmā, man veļa vairs nesmird pēc tās šausmīgās ķīmijas ar ko mazgāju visu laiku, man daudz vairāk paliek brīva laika, jo ar tīrīšanas līdzekļiem viss izdodas daudz ātrāk paveikt, vienkārši jāiemācās tos lietot, tāpēc jau tiek organizētas apmācības. Bet Nutrilite vitamīni un uztura bagātinātāji, tas ir kaut kas, es nevaru aprakstīt savu slimības vēsturi(tas bija ;loti nopietni), vienīgi varu teikt paldies Dievam, ka mani pierunāja veikt diagnostiku un lietot vitamīnus, pēc operācijas jutos ļoti slikti, bet tagad - liekas ka dzīvoju citā pasaulē, jo es zinu kā palīdzēt sev un savai ģimenei. Man aptiekas zāļu tik pat kā nav mājās.

anita052 8. februāris 2012 23:17

AMWAY preci tirgo visur, bet ir iespēja pirkt orginālo patiešo no paša Amway, man ir pazīstams pārstāvis Irija- tur kvalitāti es garantēju. Var pat ar viņu noslēgt līgumu un iegādāties paši no rūpnīcas. Turklāt Irijā un Anglijā man liekas tas ir bezmaksas- to var uzzināt.Ja ir interese es varu iedot kontaktāruni un imailu.

blue 8. februāris 2012 02:37

Irijas Kinieshu veikalos atradu Amway produkciju, un loti leeti.
Aizdomas, ka viss tas bizness izdomats no parastas Kinieshu preces.

anita052 5. februāris 2012 00:05

Ja, ir vajadzīga informācija par iespējām AMWAY firmā darboties pašiem vai tikai iepirkties, rakstiet palīdzēšu. Pati jau daudzko esmu izpētijusi.

sandralion21 4. februāris 2012 18:16

Esmu ar Amway pazīstama jau 10 gadus. Pati esmu izgājusi , gan noliedzējas , fanātiķes un piekritējas posmus.
Tagad esmu atradusi kompāniju , kurai produkti tiešām ir superīgi . Viss skaistumam , veselībai un mājai.Supermārkets internetā.Biznesa veidošana internetā , bezmaksas apmācība.
Var paskatīties vienu no katalogiem :
http://www.youblisher.com/p/235781-2012-gada-katalogs-no-NWA/

incisvgmailcom 4. februāris 2012 18:06

Paldies!Es sapratu,ka domas dalās,tieši tāpat kā par jebkurām veikala precēm.Kad sākš ko lietot,noteikti atgriezīšos ar komentāriem sajā jomā.

tanja 4. februāris 2012 14:17

Nepatīk ne produkcija, ne tas uzbāzīgais bizness.. Esmu daudz ko izmēģinājusi, bet kaut kā galīgi nepatika, piemēram, nopirku matu masku pa 8Ls - apraksts - super, laba, matus padara mūkstākus, veselīgākus, pakļāvīgākus utt jau pēc pirmās lietošanas reizes, tā man ir tādi viļņaini mati, tad domāju izmēģināšu - izķemmēt jau, protams, nevarēju :D (arī izlietojot visu mazo tūbiņu). Turpinu lietot Fructis matu maskas ar lielu prieku !
Ak, jā, ir arī tāds brīnumlīdzeklis tur nopērkams - neatceros kā sauca, bet lietošanas instrukcija pārsteidza :D Var lietot kā mašīnas mazgāšanas līdzekli, mašīnai stiklu mazgāšanai, trauku mazgāšanai, kaķu un suņu mazgāšanai, pohām, brūcēm, skalot angīnai, labi iztīra traupus, veļu mazgāt, lietot arī pie saindēšanās gadījumiem utt, saraksts bija garš :D Man tādu uzdāvināja, nezinu ko ar viņu iesākt :D Vīrs pielēja bik mašīnai stiklus mazgāt - stikli riktīgi taukaini palika..

mandarins 4. februāris 2012 13:28

Man patik produkti, bet ne tas bizness, ko vini piedava. No produktiem es lietoju un man patik:
mutes skalojamais lidzeklis; mutes atsvaidzinatajas; zobu diegs; Pre wash spray - sprejs, traipu tiritajs; mitras salvetes, kas vienmer lidzi somina, ja sanak kada shmuce arpus majas; Nutrilite vitaminus lietoju un ja, cepeskrasns tiramais. Daudzi fano par zobu pastu un trauku mazgajamo lidzekli, bet man personigi, nu ne visai.
Nu ta, Latvija produkcijas cena ir augsta, kops esmu Anglija, perku tos produktus seit, tie te ir daudz letaki. Reiz sutiju produktus draudzenei un izrekinaju starpibu, par tiem pasiem produktiem Latvija vina butu samaksajusi 33Ls, sheit vina samaksaja 15Ls.

pece 4. februāris 2012 13:19

Kopumā produkcija nav ne ar ko labāka vai sliktāka kā cita vidusmēra produkcija. Tā nav nekāda eko produkcija, vismaz nekādu sertifikātu neviens nekad nav spējis uzrādīt, apgalvot, ka tas ir super eko šmeko var visi. Tas, kas man nepatīk , ka ne visiem produktiem ir uzrādīts normāli sastāvs - jo ko gan tur būtu ko slēpt?

Tas ko esmu atzinusi par labu esam cepeškrāsns tīrītājs - labi visu iztīra un nesmird, zobu pasta ir laba. bet citādi nekas vairāk sirdī nav iekritis.

incisvgmailcom 4. februāris 2012 11:13

Sveikas!vakar pirmo reizi noklausījos informāciju par Amway produkciju un citām iespējām no meitenēm,kuras jau sākušas lietot.Vai kāda ir lietojusi vai darbojusies šajā sfērā?Padalaties!