Amoralle

deana
deana 8. maijs 2013 15:29

Sveiki, šobrīd rakstu kursa darbu par zīmolu ''Amoralle'' (''SockBox'') un vēršos pie Jums pēc palīdzības. Es būtu ļoti pateicīga, ja Jūs veltītu dažas minūtes sava laika un aizpildītu manu aptauju, man tas ļoti palīdzētu. https://docs.google.com/forms/d/1H_yWKTUj_15IHoAOErKn_ny-ujZebxuh-aEd-GdsJ3M/viewform Paldies jau iepriekš! Jauku atlikušo dienas daļu, D.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 8. maijs 2013 17:11

nu jā.Amoralle ir pie maniem projektiem uz vēlmju dēļa,bet pagaidām vēl ne pie viena no labumiem neesmu tikusi tieši cenas dēļ.50ls par zeķu pāri tomēr ir sālīti.Taču tas viss tomēr ir sasodīti skaists,un,ja man būtu tāda nauda,es noteikti maksātu un nepūstos,taču žēl,ka jābrauc uz ārzemēm,PRIMARKu ,lai visamaz ko līdzīgu iegādātos ,tikai jau par kabatai draudzīgākām cenām..

vecsprofils 8. maijs 2013 15:39

Labprāt aizpildītu, tik žēl, ka aptauja tikai par Amoralli nevis par daudzu citu veļas/apakšveļas piedāvatājiem, jo Amoralli pirkusi neesmu, nekad nebija acīs trāpījušies veikalos.

deana 8. maijs 2013 15:29

Sveiki,
šobrīd rakstu kursa darbu par zīmolu ''Amoralle'' (''SockBox'') un vēršos pie Jums pēc palīdzības. Es būtu ļoti pateicīga, ja Jūs veltītu dažas minūtes sava laika un aizpildītu manu aptauju, man tas ļoti palīdzētu.

https://docs.google.com/forms/d/1H_yWKTUj_15IHoAOErKn_ny-ujZebxuh-aEd-GdsJ3M/viewform

Paldies jau iepriekš!

Jauku atlikušo dienas daļu,
D.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā