Alkohols gada vecumā

Kapriize
Kapriize 15. janvāris 2018 12:27

Labdien! Mani interesē Jūsu domas, cik gan tas ir normāli dot alkoholu gadu vecam bērnam? 

Nesen biju uz vienām dzimšanas dienas svinībām radu loká. Viss no sākuma bija jauki un skaisti, bet tad mani nošokēja tas, ka manas māsas vīra māte dod bērnam dzert šņabi. Meitenītei tikai todien palika gads. Visi uz to mierīgi noskatījās, tikai es ar savu māsu bijām sašutušas.. Noprasīju māsas vīra mātei, cik viņas prāt, tas bija pareizi, ko izdarīja. Viņa mierīgi atbildēja, ka visus savus piecus dēlus esot tā audzinājusi. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kapriize 16. janvāris 2018 22:07 pece

Diemžēl tas nebija ūdens. Pati redzēju, kā lēja no šņabja pudeles mazajam glāzītē un deva, mazais izdzēra un pēc tam šķobījās. Jau pašā naktī pēc māsas vārdiem mazais vemstījās.

pece 16. janvāris 2018 09:40

Es pieļauju, ka šņabja glāzē bija ūdens, gan lai iedotu mazajam padzerties no interesantas glāzas, gan iespējams pārbaudītu dažu reakciju (sašutumu).

Un ko par šo teica bērna vecāki?

thezeezee 16. janvāris 2018 09:29

Šis ir pilnīgi crazy! Kā vispār kkas tāds var ienākt prātā?

Bērniem alkohols ir apmēram 10x kaitīgāks (un protams, iedarbīgāks) kā pieaugušam cilvēkam. Pile šņabja bērnam ir tas pats, kas šots pieaugušajam.

Nymph 16. janvāris 2018 09:25 pece

Es arī tieši to pašu nodomāju. Nu, vai arī tomēr gribās paturēt kaut nelielu devu ticības labajam šajā pasaulē un cerēt, ka šis ir feiks...

pece 16. janvāris 2018 08:51

Neizklausās ticami.

Linduchy 15. janvāris 2018 18:48

8-|8-|8-| Izklausās, ka vecajai dāmai nav visas skrūves galvā. Turēties pēc iepsējas tālāk no tādām dzirdītājām.

chika 15. janvāris 2018 16:35

No tādiem cilvēkiem vajag izvairīties un viss. Lai pati dzer, ja grib, bet nevis bērnu jau iebaro ar to. Un kas par to, ka viņa tā savus bērnus audzināja, šitais vairs nav viņas bērns. Es mātes vietā - nodotu ritīgi par tādu izdarību pret manu bērnu!

Kerstyna 15. janvāris 2018 13:04

Alkohols nevienā vecumā nav labi.