Alkoholikis...vajag arsteet

burtinsh 20. septembris 2013 20:43

Sveikas meitenes! Radinieks ir konkreti nodzeeries, izbojajis sev un pareejiem dziivi. Pats, protams, neatziist, ka dzeeraajs un neveelas staaties arsteshanaas centraa...tik reizeem uzsver, ka ir nolaadeets un vinja dziive ir briesmiiga!Ieprieksh vairakus gadus atpakal ticis nokodeets, bet tagad atkal atsaacis dzert!

Veelos vinjam palidzeet un izglabt no pagrimuma! Iesakiet ludzu kadu dziednieku, psihologu vai centru, kur varetu but rezultaats? Varbut kada no Jums ir saskarusies ar sho probleemu un izdevies atrast kaadu, kurs palidzejis? Ludzu uzreiz noradit kontaktinformaciju.

Ieprieksh jau pateicos Jums par atsauciibu! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 24. septembris 2013 14:23

Pievienošos šeit teiktajam -Kamēr PATS neapjēgs, tikmēr citi var apkārt dancot līdz pagurumam. Man ir dzīvs piemērs - mans tēvs, līdz 40 gadiem viņš daudz dzēra un smēķēja. Ārsts pateica - gribi jaunāko meitu izaugam redzēt - met nost. Pēc kāda laiciņa viņs pats vienkāŗši pārstāja dzert un nepārvērtās par īgņu, viņs tagad ģimenes saietos mierīgi tusē ar visiem kopā un nemaz pat nedomā, ka varētu kaut ko grādīgu ieraut. Smēķēšanu atmeta drusku vēlāk, arī bez nekādiem palīglīdzekļiem. Viņam tagad ir 67 gadi un viņš jūtas labi.

burtinsh 22. septembris 2013 16:38

Paldies Tev, Rebeka par viedokli!

Jamegina bus ar vinju atkal runaat, bet tas ir tik gruuti, jo pec vinja uzskata- visi citi ir vainigi, tikai ne vins!

Rebeka 22. septembris 2013 12:06

Kamēr pats eapzināsies un negribēs tikmēr pat 5 minūtes nesanāks.... vien nomocīsies ņemoties ar to visu, cenšoties, un nepārtraukti atsitoties kā pret sienu ieraugot ar pudeli rokās.

Pēc pieredzes apkārt skatoties kā ir ar alkoholiķiem, ir daži tādi kuri nedzer vispār, jo apzinās savu problēmu un zin, ka neprot iedzert un apstāties. Tie kuri noliedz savu alkoholismu, tie arī nodzeras lai kā radi un draugi pūlētos no tā izvilkt.... Skumji, bet fakts :(

Vienīgais kā vari palīdzēt ir kaut kādā veidā panākt, ka viņš apzinās savu problēmu, apzinās, ka tā nodara pāri ne tikai viņam, bet arī apkārtējiem . Bet kādā nav ne jausmas... varbūt rādīt filmas par to tēmu vai ko tādu.. nezinu :(

burtinsh 21. septembris 2013 20:10

Taa ir...bet kaut kas ir jadara, nevaru noskatities kaa cilveks sevi izposta! Vismaz uz kadu pusgadu, lai nedzertu

Rebeka 21. septembris 2013 18:47 Ema

Diemžēl piekrītu :(

Emmy 21. septembris 2013 09:48

Kamēr viņš pats to negribēs neviens "brīnums" viņam nelīdzēs!!