Aksesuāri & skaistumlietas

vecsprofils 20. augusts 2013 22:11

Kādi ir jūsu mīļākie aksesuāri un skaistumlietas? Vai mīlat gredzenus, rokassprādzes, kaklarotas vai varbūt nekad no mājas neizejat ārā bez auskariem?

Pastāstiet par sava stila neatņemamām skaistumlietām :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 21. augusts 2013 21:34

Es arī nevaru iziet no mājas bez auskariem. Un nēsāju ikdienā arī savu saderināšanās gredzenu līdzīgi kā jūs savus laulības gredzenus :)

Parasti lietoju arī kaklarotas izvēloties attiecīgi pie apģērba.

Retāk rokassprādzes.

Cerīte 21. augusts 2013 11:32

Manas rokas ir brīvas pilnībā,nepatīk un traucē.Ikdienā tikai auskari,svētku reizēs komplektēju gan gredzenus ,gan kaklarotas klāt.

vecsprofils 21. augusts 2013 11:10

Man ir trīs mīļākās lietiņas, kuras tiek uzvilktas ik dienu - pulkstenis, laulības gredzens, kurš pilda arī greznumlietas funkciju, jo ar akmentiņiem un ķēdīte ar apzeltītu kuloniņu sirds formā. No auskariem pavisam atradinājos, pat neprasās ielikt mazos akmentiņus. Protams, atsevišķos gadījumos, kur prasās citas rotas kā mans mīļākais trio, tur jau samainu, bet ikdienā tomēr paliek tas trio...
Dažreiz iepērkoties ieeju arī aksesuāru veikalos un īsti nav ko nopirkt. Pirmajā mirklī liekas - o jā, ir labs, bet tad aplūkojot, piemērot cītīgāk... nu kaut kas nav un atlieku malā.

mazaa raganina 21. augusts 2013 09:32

Bez auskariem no mājas ārā nedodos+ pieskaņota kaklarotiņa.No gerdzeniem esmu atteikusies, izņemto laulības gredzenu. Auskari ir mana lielā vājība.

Linduchy 21. augusts 2013 08:32

Auskari - obligāti, laulību gredzens- obligāti, somiņa - obligāti. Krellītes, rokassprādzes, lakatiņi/šallītes, jostiņas - atkarībā no tērpa ;)