aizcietējums

martinova 7. marts 2011 16:05

Sveiki! kā lai tiek galā ar vēdera aizcietējumu?dzeru plūmju sulu, ēdu putras, zupas - nekā...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
15. aprīlis 2011 21:35

linseklas tiešam labas, var taisit teju, 3 tejkarotites linseklu ieber kruze, ielej karsto udeni, katru ritu pirms ešanas šo tejinu padzer, veders stradas ka pulkstenitis :)

dharma 15. aprīlis 2011 19:20

Vārītas bietes ļoti palīdz pret aizcietējumiem.
Galvenais biežāk tādas lietot uzturā un tad jau problēmu nebūs!

pelle 11. marts 2011 15:18

Martinova! Nesen šī problēma skāra arī mani, sakarā ar grūtniecību. Iesaku linsēklas no rītiem :)
Es darīju tā- no rīta pirms ēšanas izdzer glāzi silta ūdens (vairāk lai ir tā kā karsts), tad bļodiņā ieber rozīnes, sagriež 2-3 plūmes, 2 tējkarotes linsēklu+pievieno 4-5 ēdamkarotes auzu pārslu, aplej ar karstu ūdeni, tā lai auzu pārslas var uzbriest, vāciņš virsū, pagaidi līdz 5 min.un gatavs. Man garšo! Un aizcietējumi ar nav problēma, tā ka nevajadzēs iet uz aptieku pēc sintētiskajām zālēm. Pamēģini :)

martinova 8. marts 2011 17:21

paldies meitenes! aizgāju uz aptieku, tur arī ieteica Liveo. tad nu mēģināšu!

barbiegirl 8. marts 2011 11:05

Piekrītu qexa-nopērc to Liveo vai ko tamlīdzīgu un pāris dienu laikā problēma būs atrisināta:)

rudace 8. marts 2011 10:59

iesaku žāvētas plūmes ar paniņām vai kefīru
rezultāts garantēts
salātus arī var ēst, pēc laika uzdzerot paniņas

spraudite 7. marts 2011 22:21

kivi, katru vakaru pirms miega 2 kivi, un viss būs kārtībā ;)
man regulāri agrāk bija šāda veida problēma un grūtniecības laikā it īpaši

qexa 7. marts 2011 17:18

Aptieka ir ļoti laba štelle nopērkama-saucas Liveo.Ja man vai maniem bērniem gadās kādas ķibeles ar punci,vienmēr šo lietojam un vienmēr ir palīdzējis:)Sastāvs dabīgs un tāpēc arī nebūs nekas kaitīgāks kā lietot tautas līdzekļus,tikai rezultāts būs daudz ātrāk redzams!

Noelle 7. marts 2011 16:37

bet, ja tas turpinās ilgstoši, tad varbūt tomēr aiziet pie ārsta vai mēgināt aptiekā dabūt kādu medikamentu... nu tā, ja "tautas metodes" nelīdz, bet problēma turpinās jau vairākas dienas, tas varētu liecināt, ka kaut kas organismam kaiš...

Noelle 7. marts 2011 16:36

iedzer šķīstošo kafiju ar pienu (vai vēl labāk - ar saldo krējumu vai kafijas krējumu) :)

jana 7. marts 2011 16:24

Kā būtu ar žāvētām plūmēm, kam virsū uzdzerta vismaz lielā karstas tējas vai kafijas krūze?

martinova 7. marts 2011 16:05

Sveiki! kā lai tiek galā ar vēdera aizcietējumu?dzeru plūmju sulu, ēdu putras, zupas - nekā...