Ābols no ābeles tālu nekrīt?

vecsprofils 30. jūnijs 2014 16:58

Kā jūs domājat - sakāmvārds "ābols no ābeles tālu nekrīt" ir mīts vai patiesība?

Kā jūs sevi raksturotu, kā līdzīgu vecākiem raksturā, dzīves uzskatos vai tomēr nē?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
spiiguliite 25. augusts 2014 12:18

Mūsu ģimenē ābele ir bijusi kalnā, un ābols ir ļoti tālu noripojis. :D

dadaa 5. jūlijs 2014 10:09

Pilnīgs pretstats abiem vecākiem :D

Linduchy 3. jūlijs 2014 09:58 Kerstyna

(Y):D

Kerstyna 3. jūlijs 2014 09:07

Ziniet, ir tādas ābeles, kurām ir uzpotēti citu ābolu šķirņu zari.... Visi ir āboli, bet katrs par sevi ābols. Nu tādi mēs esam no savas ābeles nobiruši, visi āboli - bet viens Dzidrais, otrs rožābols, ceturtais "sniegbaltītes ābolītis " utt.

Rebeka 2. jūlijs 2014 21:52

Nezinu, grūti pateikt, esmu ļoti atšķirīga no senčiem, taču kaut kādā ziņā arī tomēr ir daudz kas kopējs, kaut kāda domāšana, lietu uztvere utt...

mazaa raganina 1. jūlijs 2014 15:27

Nekur no savām saknēm tālu neaizmuksi, sava daļa taisnības jau vien ir.

vecsprofils 1. jūlijs 2014 13:04

Man liekas to ļoti labi varēja redzēt Iepirkšanās Pavēlnieces nedēļā, kur piedalījās meitas kopā ar mammām, spilgti piemēri :)

vecsprofils 1. jūlijs 2014 13:03

Laikam esmu ābols ar atšķirīgiem krāsu toņiem, bet tomēr ābols :)

berrry 1. jūlijs 2014 12:17

Izskata ziņā,esmu ļoti līdzīga savai mammai,raksturā kaut kas līdzīgs tēvam,bet domāšanā un dzīves uztverē gan krasi atšķiros no visas savas ģimenes :)
Bet lielāko ties laikam jāpiekrīt vien ir šim teicienam,ka ābols no ābeles tālu nekrīt...

Emmy 1. jūlijs 2014 10:49

Es esmu ļoti atšķirīga no mammas, vai vismaz māku nedaudz savaldīgāka būt. Neeju pa dzīvi kā buldozers...!! tēva gaišā galva arī nav iedzimusies... Esmu izkritusi čigānam no ratpakaļas

Nikte 30. jūnijs 2014 18:06

Manuprāt esmu bumbieris,kas izaudzis ābeles zarā :D