"Vecmeitu-ballite.lv" Pavasara dejotāju uzņemšana ir sākusies!

vecmeitu-ballite.lv
vecmeitu-ballite.lv 18. marts 2016 13:32

Tev ir iespēja dejot gan savam priekam http://vecmeitu-ballite.lv/deju_studija.html , gan skatuvei http://vecmeitu-ballite.lv/dejotajas.html , pieteikties gan grupu, gan individuālajām deju nodarbībām Šova dejā, Karsējmeiteņu dejā, Go-go, Ladies style, Strpd dance & plastika, Deja izmantojot krēslu, Privātā deja, Hip hop, R&B Pop, House, Fitness, Stiepšanās.

Tevi sagaida:
- ļoti aktīvas deju nodarbības un fitnesa treniņi (mēdzam izmantot hanteles, steperus, spieķus un atsvarus u.c. fitnesa aprīkojumu),
- dažādas ārpusdejunodarbību aktivitātes: lekcijas praktiskās nodarbības par meitenēm / sievietēm aktuālām tēmām, košas fotosesijas, dažādi sadraudzības pasākumi.

Mūsu deju zāle atrodas pašā Rīgas centrā Brīvības ielā 49/53 pie "Rīgas modēm" labiekārtotās telpās: garderobe ar skapīšiem, dušas un sauna pēc nodarbības. Pieejams arī solārijs, estētiskās kosmetoloģijas kabinets, masāža.


Iespējami dažādi nodarbību apmeklējumu varianti: dejo reizi, divas vai pat trīs reizes nedēļā.


Studijas apmeklētājām piedāvājam ļoti draudzīgu cenu politiku "Atved draudzeni un dejo par puscenu!"

"Vecmeitu-ballite.lv" piedāvā arīdzan Šova un Go-go dejotāju apmācību, skatuves pieredzi, dalību fotosesijās www.vecmeitu-ballite.lv , videoklipu filmēšanās http://vecmeitu-ballite.lv/piedavajums_ballitem.html , sadarbību ar savas jomas labākajiem speciālistiem: fotogrāfiem, stilistiem, vizāžistiem, sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem.


Tuvākie pasākumi: fotosesija sadarbībā ar http://www.propertyofgrill.com/ , sadraudzības pasākums http://www.shoot.lv/pneimatiska-sautuve/


Vasarā mūs varēsi sastapt dažādos sporta pasākumos un LV pilsētu svētkos, kā arī vecmeitu ballītēs protams: lepojamies ar Latvijā lielāko deju nodarbību klāstu piedāvājumu tieši ballīšu dalībniecēm http://vecmeitu-ballite.lv/piedavajums_ballitem.html . Piedāvājām arī pakalpojumu "Kāzu deja", kā arī dažādas citas idejas un risinājumus tieši Tavai vecmeitu ballītei.

PIESEKO MUMS

FOTOSESIJAS www.vecmeitu-ballite.lv/
JAUNUMI http://vecmeitu-ballite.lv/jaunumi.html
DRAUGOS www.draugiem.lv/vecmeitu-ball... 
TWITERĪ https://twitter.com/Balllites
FACEBOOK www.facebook.com/balllite/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā