"Izzini savu slimību"

Lapsaa
Lapsaa 16. marts 2011 11:59

Jau iepriekš man ir bijušas lielas veselības problēmas, bet ar mandelēm cīnijos neskaitāmi daudz reižu... Tad nu pirms kāda laika padzirdēju par man'šķiet Valērija Sineļņikova grāmata "Izzini savu slimību" Šobrīd atkal uzdarbojās mans kakls... Kad meklēju tuvākajā biblotekā tur nebija tā grāmata. Varbūt kādai ir šī grāmata un varētu man paskaidrot ko nozīmē ja pastāvīgi slimo ar iekaisumiem kaklā, mandeles... Uz kāda pamata? Vai arī varbūt man šo grāmatu varētu aizdot uz kādu laiciņu ? :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
peeka 20. marts 2011 22:44

Ja taa izteikshanas butu palidzejusi...
Man palidzeja mainit valsti.
Kermenis var nenemt preti valsti.
Tagad-
Attiecibas ar radiem- labas, perfektas. .
Veseliba- perfekta. Rikle- kakls, ideals.
Radu attiecibas vienmer ir bijushas loti labas ari agrak.
Nelietoju lamu vardus agrak- un tagad esot ar kaklu vesela- negribu pat saakt rupji runat!
Neslimoju ar kaklu tikai 4 gadus, pec hroniskas anginas un citaam saistitaam slimibam.

Katrs cilveks no skolotaja uznem tikai to info,kuru vinsh dzird.
No 100 tikai viens sadzird isto informaciju.

Nekad neklausiet cilvekus, bet meginiet saprast to info no skolotaja- pareizi!
Nesen bija psihologiska un veselibas pamaciba , bet 9 cilveki no 10 nemaz nesaprata, ka atbilde tika dota pirmajaa raksta teikumaa.
http://www.sieviesuklubs.lv/psihologija/mistika-un-magija/eneregetiskais-vampirisms-ko-darit-ja-kads-barojas-no-tavas-energijas/
Nicoolettaa- megini treneet savas plaushas! Plaushas ir kermena dzinejs.
Nezinu Reiteru, bet vina idejas ir no spedzigu dziednieku puses.

Lapsaa 17. marts 2011 11:02

Liels Jums paldies :)
Pece, tad viss ir skaidrs, jāsāk lamāties un izteikt arī to kas neapmierina, jo parasti to visu noklusēju...

golda 17. marts 2011 09:08

V.Siņeļnikova grāmatas-visas-var iegādāties Valters un Rapa grāmatnīcā. Aptuveni grāmatas cena bija 5ls.

intasanta 16. marts 2011 21:29

Nicoletta
Man ir kas līdzīgs elektroniski...Tikai ļooooti garš un krieviski :)
Bet ar CTRL+F var sameklēt vajadzīgo simptomu :)
Ja vēlies iedziļināties, dod ziņu uz intasanta@apollo.lv -nosūtīšu

Noelle 16. marts 2011 15:28

Acisciet, paldies, ieskatījos JR mājaslapā un patiesi ir - http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=227439

:)

acisciet 16. marts 2011 15:22

Grāmata patiešām ļoti vērtīga, pārlasīju neskaitāmas reizes un katru reizu kas cits šķita svarīgs. Vēl pavisam nesen redzēju Jāņa Rozes grāmatnīcā.

mazaa raganina 16. marts 2011 15:14

Grāmatu izdevusi izdevniecība Sol Vita.

Noelle 16. marts 2011 14:58

laikam būs jāiet uz bibliotēku (droši vien jau nopirkt to grāmatu īsti nekur nevar...)

mazaa raganina 16. marts 2011 14:35

noelle
Man ir šī grāmata, ļoti laba, iesaku izlasīt!

Noelle 16. marts 2011 14:08

Nekad nebiju dzirdējusi par šadu grāmatu un šādu pētījumu, bet izklausās interesanti. :) Būs jāpapēta cītīgāk, jo tā jau ir - ja viss "sākas galvā", tad mūsu ķermenis patiešām signalizē ar fiziskām izpausmēm par to, kādas ir problēmas emocionālajā aspektā.. :)

pece 16. marts 2011 13:22

RĪKLE

Simbolizē mūsu spēju pastāvēt par sevi, palūgt to, ko mēs gribam. Rīkles stāvoklis atspoguļo mūsu attiecības ar cilvēkiem. Ja jums ir lieliskas attiecības ar tuviniekiem, rīkle vienmēr būs vesela.

Rīkle- tā ir organisma daļa, kurā koncentrēta mūsu radošā enerģija. Caur to iet ekspresīvuma, izteiksmīguma un jaunrades kanāls. Ar šo vietu saistās cilvēka pašizpausme.

Turklāt caur rīkli mēs sākam tādu procesu kā pieņemšana un izmantošana. Ne tikai barības, bet arī lietu, ideju, cilvēku. Tāpēc, ja mēs kaut ko savā dzīvē nepieņemam, tas tūlīt pat atspoguļosies mūsu rīklē.

Problēmas ar rīkli jeb kaklu var izpausties kā iekaisums, angīna, stostīšanās, aizsmakums, apgrūtināta rīšana, vairogdziedzera slimība.

Sāpes kaklā, angīna, faringīts, laringīts

Ja jūs atturaties no rupju vārdu izteikšanas, "norijat", apspiežat sevī savu niknumu un citas emocijas vai baidāties pateikt skaļi to, ko domājat, tad jūsu rīkle tūlīt pat reaģēs uz to ar iekaisumu. Šai gadījumā slimība- tas ir sava veida šķērslis pirms aizliegtā izteikšanas.

Cilvēki ar iekaisušu kaklu nespēj izteikt sevi, savu attieksmi, pastāvēt par sevi, palūgt to, ko vēlas. Viņi paši rada sevī dažādus šķēršļus un pēc tam no tā cieš.

http://www.sncwap.net/sin.php

Lapsaa 16. marts 2011 12:09

Nu, tādā gadījumā Tu zini par ko iet runa :)
Varbūt Tev viņa ir? :)

miranda 16. marts 2011 12:07

Grāmatu sauc "Izproti savu slimību". ;)

Lapsaa 16. marts 2011 11:59

Jau iepriekš man ir bijušas lielas veselības problēmas, bet ar mandelēm cīnijos neskaitāmi daudz reižu...
Tad nu pirms kāda laika padzirdēju par man'šķiet Valērija Sineļņikova grāmata "Izzini savu slimību"
Šobrīd atkal uzdarbojās mans kakls...
Kad meklēju tuvākajā biblotekā tur nebija tā grāmata.
Varbūt kādai ir šī grāmata un varētu man paskaidrot ko nozīmē ja pastāvīgi slimo ar iekaisumiem kaklā, mandeles... Uz kāda pamata?
Vai arī varbūt man šo grāmatu varētu aizdot uz kādu laiciņu ? :)