"Cerības pavasara svētki" Pievienosies?

avokado
avokado 17. maijs 2012 23:03

Āgenskalna un tam tuvumā dzīvojošajām māmiņām. 18. un 19.05. Būs divu dienu tusiņš. "Cerības pavasara svētki" To organizē Vasaras svētku draudze "Cerība" . No 11:00-17:00 . Nometņu ielā,pretī 61. numuram,kur dalās iela. (Ejot uz Maximu no Slokas ielas puses) Programmā: Rokdarbi,saldumi bērniem ( 18.05. 13:00-17:00 pie bērniem būšu es - Avokado) Lūgšanu teltis Konsultācija ar mācītāju Sarunas ar jauniešiem Uz skatuves koncerts,slavēšana,liecības. Vakarā draudzītē būs koncerts. Draudzītes adrese Nometņu iela 31. (Koncerta laiku jājautā uz vietas,jo es nezinu cikos sāksies.) Ņem līdz vīru,bērnus,draudzenes,māsas un nāc,šeit būs ko darīt. Un atceries,ka Dievs Tevi mīl.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 18. maijs 2012 08:24

Ne tikai māmiņām. Ģimenēm,mammām,omēm,bērbiem,brāļiem,māsām.

avokado 17. maijs 2012 23:03

Āgenskalna un tam tuvumā dzīvojošajām māmiņām. 18. un 19.05. Būs divu dienu tusiņš. "Cerības pavasara svētki" To organizē Vasaras svētku draudze "Cerība" . No 11:00-17:00 . Nometņu ielā,pretī 61. numuram,kur dalās iela. (Ejot uz Maximu no Slokas ielas puses)
Programmā:
Rokdarbi,saldumi bērniem ( 18.05. 13:00-17:00 pie bērniem būšu es - Avokado)
Lūgšanu teltis
Konsultācija ar mācītāju
Sarunas ar jauniešiem
Uz skatuves koncerts,slavēšana,liecības.
Vakarā draudzītē būs koncerts. Draudzītes adrese Nometņu iela 31. (Koncerta laiku jājautā uz vietas,jo es nezinu cikos sāksies.)
Ņem līdz vīru,bērnus,draudzenes,māsas un nāc,šeit būs ko darīt. Un atceries,ka Dievs Tevi mīl.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā