???

annni
annni 5. marts 2016 14:02

labdien visiem!

man ir vaidzigs padoms...

es pagajsaja gada aprecejos ar cilveku kas ir ieslodzijuma...

bet vecakiem neko nepateicu jo vecaki kad uzinaja ka es ar vinu kontaktejos noreageja loti negativi...

es saprotu ka agrak vai velak vaidzes viniem to atklat bet ka???

es zinu ka daudzi no jums pateiks ka es esu mulke ka sasaistiju dzivi ar tadu cilveku ka tur nav normalu cilveku...

bet vins nav tads mes viens otru loti milam un es negribu zaudet vinu vecaku del...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 7. marts 2016 22:04

Kur pazuda gramatika? (emo)

Emmy 6. marts 2016 11:06

Neviena no mums nepazīst Tavus vecākus kā Tu viņus. Tev labāk zināt kā viņi uztvertu šādus jaunumus... +, protams, nav mazsvarīgs iemesls kāpēc cilvēks ir ieslodzījumā, par kādu noziegumu. Arī tas noteikti ir būtisks pieņemšanas vai atgrūšanas fakts Tavai ģimenei.
Bet tai pat laikā..Tā ir Tava dzīve, Tava izvēle... bet reizēm ir vērts ieklausīties tuvākajos, jo no malas cilvēkiem labāk redzams.

Shalako 5. marts 2016 17:20 Kerstyna

Skarbi un patiesāk nav kur! (Y)
Tā diemžēl ir...

Kerstyna 5. marts 2016 15:30 Marta Marta

Ja jāgriež tad jāgriež ....

Marta Marta 5. marts 2016 15:12 Kerstyna

Es jau esmu pamanijusi, ka visi mediķi tādi tieši :D aplinkus nerunā :D

Kerstyna 5. marts 2016 15:03 Marta Marta

neko tādu (angel)

Marta Marta 5. marts 2016 14:53

Ja viņš drīz nāks ārā tad var pagaidīt un pateikt kopā. Ja vēl ilgi jāgaida, tad jāsaka pašai :D

Marta Marta 5. marts 2016 14:53 Kerstyna

Nu Tu pateici :D

Kerstyna 5. marts 2016 14:43

Pati to izvēlējies. Ne Tu pirmā, kuras izvēli vecāki neatbalsta. Es arī noreaģētu ļoti negatīvi, ja mans dēls izvēlētos sievieti no padibenēm. Un viņam pašam ar visu būtu jātiek galā pašam.
Piedod, skarbi izklausās, bet cietumnieks ir cietumnieks. Pati viņu apprecēji, pašai ar viņu jādzīvo. Domāju, ka vecākus tev pārliecināt būs grūti. bet mēģināt, protams, ka vari.
Bet salūtu neviens aiz priekiem nešaus un sarkano paklāju neklās.

Ciao 5. marts 2016 14:42

(facepalm)

Tava izvēle bija precēties. Tāpat arī pienākums uzņemties atbildību par sekām un ko teiks apkārtējie .. vecāki, radi, draugi...