???

ruksiite
ruksiite 31. maijs 2010 13:01

Sveiki visām! Kategorija manam stāstam ir ideāla. Vienu vakaru mazgājoties sataustīju krūtī , ko nevajadzīgu. US man pateica, ka tas ir labdabīgs izaugums un no kā viņš rodas nav īsti izpētīts. Atbraucot mājās, pati negribot automātiski izmetu visus nostiprinošos krūts un vidukļa krēmus. Esmu ķērusies pie SPORTA VINGRINĀJUMIEM krūtīm, viduklim un SUPER! Varbūt Jums ir kāds līdzīgs stāsts ar ko padalīties!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ruksiite 1. jūnijs 2010 21:50

Tā ir fibradenoma. No kā viņa rodas ārsti īsti nemāk pateikt. Tāpēc izmetu visu "nedabīgo" un pievērsos dabīgajam - sports, kā mājās, tā krūšturi nost u.t.t. ;)

zancene 31. maijs 2010 19:51

Man bija fibradenoma - labdabīgs veidojums krūtī. Atklāju 16 g.v. Un katru gadu bija jāiet kontrolēt USG, vai nav kādu pārmaiņu. Ir ļoti minimāla iespēja, ka fibradenoma var pārvērsties par vēzi. Tagad, pēc meitiņas piedzimšanas, (baroju ar krūti jau gandrīz gadu) tā ir pazudusi.

Rebeka 31. maijs 2010 17:22

Tev no krēmiem tas radās vai no krūšturiem, jeb tu vienkārši atmeti visu iespejamo ko iepriekš lietoji??

ruksiite 31. maijs 2010 13:01

Sveiki visām! Kategorija manam stāstam ir ideāla.
Vienu vakaru mazgājoties sataustīju krūtī , ko nevajadzīgu. US man pateica, ka tas ir labdabīgs izaugums un no kā viņš rodas nav īsti izpētīts. Atbraucot mājās, pati negribot automātiski izmetu visus nostiprinošos krūts un vidukļa krēmus. Esmu ķērusies pie SPORTA VINGRINĀJUMIEM krūtīm, viduklim un SUPER!
Varbūt Jums ir kāds līdzīgs stāsts ar ko padalīties!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā