Vaksācijas kabinets "Spalvas pa gaisu"

Autors: Rebeka, 2015. gada 17. marts, 23:11:26
Vaksācijas kabinets "Spalvas pa gaisu"

20150317231000-96853.jpg

 

Seko jaunumiem un akcijām : https://www.facebook.com/VaksacijaSpalvaspagaisu
 

Sertificēta meistare ar pieredzi, piedāvā vaksācijas pakalpojumus Rīgā, Senču ielā 4 (2. stāvs, 211. kabinets). (Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta)

Vaksācija notiek patīkamā, mājīgā kabinetā. Darbā tiek izmantoti tikai profesionālie vaski, kuri tiek pielāgoti katra klienta vajadzībām, kā arī pirms un pēc vaksācijas līdzekļi ādas attīrīšanai, nomierināšanai un dezinfekcijai. Darbā tiek izmantoti tikai vienreizējie materiāli (špātelītes, cimdi, matu lentas, kušetes pārklāji, uc.)

Pirms vaksācijas veikšanas matiņiem ir jābūt ataugušiem apmēram 0, 4 cm garumā. Lai neradītu lieku ādas kairinājumu, pirms un pēc procedūras nav vēlams sauļoties, apmeklēt solāriju, baseinu, kā arī veikt jebkuras nodarbes, kas saistītas ar pastiprinātu svīšanu. Ja ir problēmas ar matiņu ieaugšanu, ieteicams 12h pēc vaksācijas neiet ne dušā, ne vannā, kā arī nelietot nekādus kosmētiksos līdzekļus. Pēc procedūras ieteicams izvēlēties dabiska materiāla veļu. 48h pēc vaksācijas nav ieteicams, veikt pīlingu vai lietot skrubi.

Vaksāciju nav ieteicams veikt cilvēkiem, kuriem ir varikozo vēnu problēmas vai diabēts.

! Pirmās trīs vaksācijas reizes ir sāpīgākās, pēc tam matiņi, aug ar vien mazāk un vājāki, tādēļ arī mazāk sāp.