skats no malas

Autors: perija, 2015. gada 26. janvāris, 22:46:15

sveikas, meitenes! šķiet, ka esmu notrulinājusi savas sajūtas, iespējams, ka arī pašcieņu. tāpēc būtu svarīgs jūsu skats no malas, jo savā notrulinātajā stāvoklī nespēju īsti adekvāti spriest un izanalizēt savas attiecības.

man ir 5 gadus vecāks draugs (man pašai ir 23), kuram attiecības ar mani ir pirmās nopietnās. mana attiecību pieredze ir krietni lielāka. esam kopā gandrīz 4 gadus, bet nedzīvojam kopā.

lielākoties mums viss ir kārtībā - dzīvojam mīļi, esam labākie draugi, ejam vakariņot uz restorāniem, mīlējamies (kad netiek lietots alko),staigājam pa koncertiem, kino un bāriem. forša bohēma, bet bāri un alkohols mani sākuši nenormāli kaitināt, man tuviem cilvēkiem ir bijušas alkohola problēmas un izskatās, ka manam draugam arī tādas ir. būtībā vienīgie strīdi mums rodas alkohola dēļ un to es vairs nevaru izturēt. nav tā, ka viņš dzer katru dienu, bet katru otro-trešo gan kaut kas tiek malkots. kad viņš sadzerās (bez mēra), viss svarīgais viņam kļūst vienaldzīgs - eksistē tikai pudele un pudeles brālis - viņš 3 naktis var pazust un nedot par sevi nekādu ziņu, viņš nakts vidū var mani atstāt vienu uz ielas un pazust+nākamajā dienā to nemaz neatcerēties, viņš var smilkstēt telefonā un sarunāt ar mani kaut kur tikties un vienkārši neatnākt+ atslēgt telefonu, viņš var ierasties uz kādu man svarīgu notikumu pilnīgā pālī un man par viņu ir jākaunās no apkārtējajiem. tieši tādēļ vairākkārtīgi esmu "izšķīrusies" no viņa, bet tāpat pēc laika saejam kopā. šie izšķiršanās periodi neko īsti nemaina viņa dziriņošanā. viņš grib mainīties, viņš grib būt ar mani, viņš negrib mani sāpināt, bet sanāk, ka viņš turpina mani sāpināt(to man parasti atgādina citi, jo pati esmu pārāk pieradusi pie tā) un ir pārāk gļēvs, lai kaut ko mainītu savā dzīvē un ieradumos. es īsti nezinu kāds risinājums te varētu būt, uz ko tas viss ved. esam savā starpā daudz par to runājuši - viņš apņemās mainīties, bet apņemšanās izbeidzas līdz uzdrodas labākais draugs-pudeles brālis. aiziet pavisam no viņa es nespēju, mēs esam tik vienādi, tikai viņš vīrieša ādā un es sievietes, tikai man nav alkohola problēmu. gribās kaut kā to atrisināt, lai attiecības ieiet jaunā posmā. un dzīvot kopā laimīgi. varbūt jums ir kāds brīnumains padoms?